Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Re: GPS do NCka

Pt sie 23, 2013 7:25 am

wczoraj wieczorem zrobiłem kilka zdjęć jak to wygląda ale nie wiem jak je zamieścić....

natomiast opisując - gniazdko jest po lewej stronie kierownicy tuż powyżej zagięcia kierownicy ku górze a uchwyt do nawigacji po prawej - są mniej więcej symetrycznie do siebie
- jako że używam komórki to pokrowiec mam "pionowo" ( a nie poziomo jak by to było z nawigacją samochodową) i o nic nie haczy - co najwyżej jak mam kluczyk w zamku od schowka to nie mogę wtedy skręcić kierownicą w prawo ;) ale to tylko na postoju więc nie wadzi
- wodoszczelność - wizualnie wygląda na wodoszczelne... kilka deszczyków i jedno gradobicie zniosło bardzo dobrze ale jakichś ekstremalnych testów na tym nie przeprowadzałem
- jakość wykonania mocowania i łączenia pałąka z pokrowcem oceniam bardzo wysoko - spodziewałem się że to będzie latać jak głupie a trzyma solidnie :smile: - niema żadnych obaw ze w trakcie podróży cokolwiek odleci i będzie potrzeba tego szukać

ogólnie zakup oceniam na udany

Re: GPS do NCka

Pt sie 23, 2013 8:34 am

wrzuć na zewnętrzny serwer np.: dysk google, imagashack, http://pokazywarka.pl/ i umieść linki tutaj :)

Re: GPS do NCka

Pt sie 23, 2013 9:15 am

Dzięki Doro;) Dzisiaj podjadę po uchwyt bo firma jest z Krakowa. Wybieram się na pocz. września na Czechy to zobaczymy jak się sprawuje.

Re: GPS do NCka

Pt sie 23, 2013 3:17 pm

niestety późno już było a teraz też nie za bardzo mam czas na cykanie zdjęć...

Obrazek

Obrazek

Re: GPS do NCka

Pn sie 26, 2013 1:44 pm

rozmawiałem dzis z pracownikiem honda plaza poinformował mnie że jeżeli sam zainstaluje dodatkowe wyjście 12v honda nieodbiera gwarancji ale jezeli cos stanie sie z układem elektrycznym beda rozważać o zabraniu graracji równiez dotyczy sie grip-ów jeżeli będa zainstalowane i nic sie nie bedzie działo to gwarancja jak najbardziej bedzie jeżeli cos sie z tanie z elektryką to tak samo jak z dodatkowym wyjściem 12v. pracownik podpowiedział mi (i tu dla niego browarek) że akurat w nc 700 standardowe wyjście hondowskie 12v jest pod naszym schowkiem i spokojnie pod te wyjscie mozna sie podpiąć. schowek trzeba wymontować i naszym oczom powino sie ukazac wyjście 12v.

Re: GPS do NCka

Pn sie 26, 2013 3:26 pm

że co? gniazdo 12v pod schowkiem? nie wierzę.

Re: GPS do NCka

Pn sie 26, 2013 3:42 pm

MrGlub napisał(a):że co? gniazdo 12v pod schowkiem? nie wierzę.

Ani ja.

Re: GPS do NCka

Pn sie 26, 2013 3:57 pm

może się komuś przyda:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/123 ... socket.pdf

Re: GPS do NCka

Pn sie 26, 2013 6:18 pm

A ja wierzę. To bardzo możliwe, bo ostatnio jak mi w Motoriście montowali zapalniczkę to widziałem jak facet odkręcił dekielek w schowku i podpiął tam kabelki zapalniczki. Wszystko trwało 5 minut. Co prawda tam (za dekielkiem schowka) jest też akumulator ale nie sądzę żeby podpinał na krótko. Zresztą prawie jestem tego pewny bo gniazdko działa tylko po przekręceniu stacyjki.

Re: GPS do NCka

Pn sie 26, 2013 6:21 pm

igrazka napisał(a):
MrGlub napisał(a):że co? gniazdo 12v pod schowkiem? nie wierzę.

Ani ja.



Ty to już chyba będziesz miała coś jakby trzecią sztukę :naughty:
Odpowiedz