UWAGA krzywy błotnik CBF600N co zrobić.

Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym

Re: UWAGA krzywy błotnik CBF600N co zrobić.

Postprzez kamoreks » So cze 09, 2012 6:21 am

Nie mam pojęcia, ten salon jest poniżej krytyki, narazie celowo nie pisze o co biega, może za 1 miesiąc, będzie recenzja.

Na pewno muszę być przy przekładaniu, po pourywają piny, i tyle tego będzie. Ale kupować przekladańca? Na pewno cos się uszkodzi przy przekladaniu, każdy kto coś naprawiał to wie, że się chociaż porysuje lekko.
kamoreks
Użytkownik
 
Posty: 160
Dołączył(a): Pt maja 25, 2012 6:52 am
Lokalizacja: ok. Lodzkie
Wiek: 34
Motocykl: K-125
W siodle: <100 kkm

Re: UWAGA krzywy błotnik CBF600N co zrobić.

Postprzez Marcin73 » So cze 09, 2012 9:02 am

kamoreks napisał(a):Nie mam pojęcia, ten salon jest poniżej krytyki, narazie celowo nie pisze o co biega, może za 1 miesiąc, będzie recenzja.

Na pewno muszę być przy przekładaniu, po pourywają piny, i tyle tego będzie. Ale kupować przekladańca? Na pewno cos się uszkodzi przy przekladaniu, każdy kto coś naprawiał to wie, że się chociaż porysuje lekko.


Siemka
To może po prostu wycofaj się z zakupu. Co się będziesz stresował. Kupujesz nowy motocykl, wywalasz kupę kasy i chcesz być porządnie obsłużony, tak?? Co to jest tylko jeden salon hondy w kraju??
A jaką cenę zaproponowano Ci za motocykl, jeśli to nie tajemnica??
Marcin73
 

Re: UWAGA krzywy błotnik CBF600N co zrobić.

Postprzez kamoreks » So cze 09, 2012 11:21 am

W poniedziałek się okaże. Problem leży w tym, że u mnie jeden salon w mieście. W poniedziałek, zobaczymy jak będą chcieli to rozwiązać, jak pokojowo to ok.
kamoreks
Użytkownik
 
Posty: 160
Dołączył(a): Pt maja 25, 2012 6:52 am
Lokalizacja: ok. Lodzkie
Wiek: 34
Motocykl: K-125
W siodle: <100 kkm

Re: UWAGA krzywy błotnik CBF600N co zrobić.

Postprzez Antek » So cze 09, 2012 1:50 pm

U mnie w mieście nei ma salonu, a hania przyjechała do mnie z olsztyna, pareset kilometrów. Od początku miałem źle spasowane światełko które podświetla tablicę, złe spasowanie jest dość widoczne, ale co poradzę, taka pierdółka, moim zdaniem trochę za bardzo się tym przejmujesz, rozumiem, że nie jest to ani estetyczne ani nie powinno mieć miejsca w fabrycznie nowym motocyklu, ale żeby od razu mieli piny pourywać i porysować Twój motocykl przy ewentualnym przekładaniu tego kawału plastiku? Mniej stresu prędzej czy później i tak się coś obrysuje- oby tylko obrysuje. Motor ma sprawiać przyjemność a nie być powodem do nadmiernego stresu. Wszystko będzie git i na pewno koniec końców będziesz zadowolony. :msn-wink:
Antek
Znawca
 
Posty: 214
Dołączył(a): Wt sty 24, 2012 10:14 pm
Lokalizacja: Sieradz, Wrocław
Wiek: 31
Motocykl: CBF600N

Re: UWAGA krzywy błotnik CBF600N co zrobić.

Postprzez kamoreks » So cze 09, 2012 5:29 pm

Rysy są do przyjęcia, oczywiście w użytkowaniu, ale pourywane piny, które "mechanik" lub mechanik stwierdził, że się często urywają to juz nie.
kamoreks
Użytkownik
 
Posty: 160
Dołączył(a): Pt maja 25, 2012 6:52 am
Lokalizacja: ok. Lodzkie
Wiek: 34
Motocykl: K-125
W siodle: <100 kkm

Re: UWAGA krzywy błotnik CBF600N co zrobić.

Postprzez kamoreks » N cze 10, 2012 7:00 am

Wiecie co :)))))) Nic nie mówię, ale na stronie HONDY pojawiła się informacja :P

http://honda.pl/pl/motocykle/modele/nak ... ennik.html

AKCESORIA O WARTOŚCI 2600 PLN GRATIS

Jak dobrze, że ten błotnik jest krzywy, znaczy się źle :( ale :D hehe, dzięki temu jeszcze nie kupiłem motoru.
kamoreks
Użytkownik
 
Posty: 160
Dołączył(a): Pt maja 25, 2012 6:52 am
Lokalizacja: ok. Lodzkie
Wiek: 34
Motocykl: K-125
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Szosowo - turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości