Cena NC700X - sprowadzenie sprzętu

Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym

Re: cena

Postprzez RAV » Wt wrz 18, 2012 7:12 pm

Sorry za plener, ale tak po krótce na szybko z garażu.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
RAV
Użytkownik
 
Posty: 145
Dołączył(a): N sie 05, 2012 9:42 am
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 48
Imię: Rafał
W siodle: <100 kkm

Re: cena

Postprzez Smok » Wt wrz 18, 2012 7:36 pm

Fajny garaż ;)

Żarcik - niezła sztuka :). Nie podoba mi się tylko pseudo "pług" a raczej osłona silnika. Ona jest szara a nie biała?
Pozdrawiam. Jacek.

Obrazek
Avatar użytkownika
Smok
Znawca
 
Posty: 214
Dołączył(a): Śr sie 01, 2012 10:20 am
Lokalizacja: SY - Bytom
Wiek: 44
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 1000 `08
W siodle: <100 kkm

cena

Postprzez Glub » Wt wrz 18, 2012 8:01 pm

U mnie w ncx tez jest taka tylko jakos mniej ją widać... Moze dlatego ze całe moto czarne.
Obrazek
Avatar użytkownika
Glub
Nightmare
 
Posty: 7330
Dołączył(a): So sie 04, 2012 2:08 pm
Lokalizacja: Nowodwory
Wiek: 45
Imię: Mikołaj
Motocykl: NC700XD 2012
W siodle: 100-200 kkm

Re: cena

Postprzez RAV » Śr wrz 19, 2012 7:25 am

Smok napisał(a):Fajny garaż ;)

Żarcik - niezła sztuka :). Nie podoba mi się tylko pseudo "pług" a raczej osłona silnika. Ona jest szara a nie biała?


Tak, jest szara, od środka wyklejona taką folią termiczną, a boki z prawej i lewej strony są czarne. Pod tą osłoną po prawej stronie jest zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodzącego. W osłonie jest otwór przez, który można sprawdzić poziom.
Avatar użytkownika
RAV
Użytkownik
 
Posty: 145
Dołączył(a): N sie 05, 2012 9:42 am
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 48
Imię: Rafał
W siodle: <100 kkm

Re: cena

Postprzez Tiarus » Śr wrz 19, 2012 10:44 am

Ładna :)
Ciekawy kokpit ma - obroty poziomo ;)
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: cena

Postprzez rupert » Śr wrz 19, 2012 11:24 am

Lubię gadżety i rozbudowany komputer pokładowy by mnie ucieszył, ale jadnak tradycyjne zegary obrotów i km/h to podstawa, mają klasę... co prawda eFka nie powala dizajnem, ale daje radę :msn-wink:
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8341
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

cena

Postprzez Glub » Śr wrz 19, 2012 1:06 pm

W komputerze ncxa brakuje mi tylko sredniego spalania jak w swt400 miałem oraz sredniej predkosci.
Obrazek
Avatar użytkownika
Glub
Nightmare
 
Posty: 7330
Dołączył(a): So sie 04, 2012 2:08 pm
Lokalizacja: Nowodwory
Wiek: 45
Imię: Mikołaj
Motocykl: NC700XD 2012
W siodle: 100-200 kkm

Re: cena

Postprzez Arti » Cz wrz 20, 2012 8:41 am

Gratulacje, ładny sprzęcior.
Arti

Who dares, wins.

hmm..
Arti
Fanatyk
 
Posty: 2011
Dołączył(a): So wrz 04, 2010 1:00 pm
Lokalizacja: Częstochowa
Wiek: 54
Imię: Ten Arti
Motocykl: czerwona GejSza
W siodle: <100 kkm

Re: cena

Postprzez Ragnarok » Pt mar 01, 2013 11:21 am

myszaty napisał(a):Miałem przyjemność zrobić 100km tym sprzętem. Powiem krótko -chcę go mieć!. Ale raczej wersje z abs-em. Dlatego wypatruje czegoś ciekawego na Mobile de.U nas 27 tys. a na używkę trzeba będzie długo czekać.Tam motocykle mają wszystkie abs.Można coś wyhaczyć za 5000e. No i "ojro" tanieje :-).
Tylko nie jestem pewien czy gwarancja wystawiona w niemczech będzie obowiązywała u nas w kraju. Pisałem do Hondy-Polska i dostałem odpowiedź że tak pod warunkiem że będzie podbita i ma zapis w karcie gwarancyjnej że obowiązuje na terenie unii europejskiej. To oni tego nie wiedzą?! A w naszych kartach gwarancyjnych jest taki zapis?

Możesz pokrótce opisać jak kupiłeś w DE i dalej, papiery itp? Nigdy nie kupowałem pojazdu za granicą, a faktycznie ceny trochę się różnią od tych z PL. Za ile finalnie udało Ci się kupić (nie doczytałem w wątku)? :)

Co do Eurogwarancji Hondy, to ja dostałem info z Motoristy, że obowiązuje na NC700 kupioną w PL, więc kupioną w DE na pewno też, powinna być osobna książeczka eurogwarancji z adresami serwisów w UE, dostałeś taką z motocyklem :).
Ragnarok
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr lut 06, 2013 10:46 pm
Lokalizacja: Piaseczno
Wiek: 48
Imię: Tomek
Motocykl: TDM900
W siodle: 100-200 kkm

Re: Cena NC700X - sprowadzenie sprzętu

Postprzez myszaty » So mar 02, 2013 8:22 am

Tomek
Znalazłem interesujace mnie ogłoszenie najbliżej granicy(Lipsk) i napisałem emiala, potem drugiego i zadzwoniłem.Można się bylo dogadać po angielsku. Motocykl był kupiony jako nowy w Honda Schmidt w Lipsku, miał ledwo 1000 km i był jak nówka
. Sprzedawca już nim nie jeżdził bo miał nowego crossrunnera. Umówiłem sie na kwote 5150e. Pożyczyłem lawete na motocykle od kolegi i w drogę. Na miejscu jazda próbna posiedzieliśmy z godzinke. Kasa, umowa no i papiery..... i się zaczeło.Sprzedawca niechciał nam oddać dowodu rejestracyjnego bo twierdził że musi go wyrejestrować. ALe za naszą namową zadzwonił do swojego kolegi i oddał wszystko. Czyli dowód rejestracyjny ,orginalną tablice rejestracyjną, fakture zakupu, 2 kluczyki, kartę gwarancyjną ,instrukcję ogsługi, fakturę za przegląd po 1000km. Tylko ubezpieczenia niechciał oddać i podpisałem taki dokument o rezygnacji z istniejącego ubezpieczenia. Sprzedawca również potwierdził że można ten motocykl serwisować w polsce.

"Motocykl powinien posiadać książkę gwarancyjną podstęplowaną w autoryzowanym punkcie Honda. Dodatkowo należy zwrocić uwagę gdzie gwarancja obowiązuje, jeżeli jest zapis że gwarancja obowiązuje w krajach Unii Europejskiej to oczywiście honorowana jest również w Polsce." -

-To odpowiedź na mojego emiala w sprawie gwarancji

Wszystkie europejskie adresy serwisów są w książce serwisowej -ostatnie strony. Polski jest również :thumbsup:

Dokumenty:
umowa -najlepiej odrazu 2 języczna
dowód rejestracyjny
karta pojazdu
tablica rejestracyjna
Jeśli pojazd jest wyrejestrowany to w dowodzie jest pieczątka o wyrejestrowaniu pojazdu i tablicy niedostaniesz.
Kwotę uzgodnij telefonicznie bądż emailem bo na miejscu cieżko negocjować bo na 99 % i tak go kupisz- sprzewdawca o tym wie, jeśli oczywiście nie można sprzętowi czegoś zarzucić. Ja niemiałem do czego się przyczepić :sad:
Jeśli masz pytanie chętnie pomogę :smile:

W ogłoszeniach na mobile i autoscout24 jest dużo sprzętów testowych od dilerów. Ja takiego nie chciałem.
Strzeż się super okazji takich niema!!!
Avatar użytkownika
myszaty
Użytkownik
 
Posty: 138
Dołączył(a): So kwi 07, 2012 4:04 pm
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiek: 50
Imię: Arturrrr
Motocykl: New V-Strom 650
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Szosowo - turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości

cron