Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

kufer centralny do CBF500

Pn sie 13, 2012 8:13 pm

Witam Was,
Stanąłem przed dylematem wyboru kufra. W zasadzie zdecydowałem się na system monokey givi/kappa więc problem dotyczy wyboru kufra. CBFka nie jest jakimś wielkim motocyklem więc problem dotyczy doboru kufra, który będzie oczywiście jak najbardziej pojemny ale żeby nie wyglądał komicznie ze względu na wielkość na tle całego motocykla. Co sądzicie o kappa k48? Myślałem nawet o mniejszym kufrze jednak w tym systemie wybór w sklepach internetowych w zasadzie nie istnieje. Jeśli macie jakieś swoje typy, najlepiej ze zdjęciami to byłbym wdzięczny za odzew. Może macie jakieś ciekawsze (i tańsze :tongue: ) pomysły na takie rozwiązanie?
Pozdrawiam serdecznie

Re: kufer centralny do CBF500

Wt sie 14, 2012 10:05 am

Świeżo jestem po zakupie K53. Jak kupowałem, to myślałem sobie "co to za kloc", po zamontowaniu zmalał. Rewelacja jak dla mnie. Jedyny minus Kappy, to że montaż górnego bagażnika likwiduje gwarancję. Givi nie :dusgust:

Re: kufer centralny do CBF500

Wt sie 14, 2012 5:35 pm

Dzięki za odpowiedź, zamawiam całe to ustrojstwo. Jazda po kilkaset kilometrów z plecakiem wspomina mi się potem w plecach przez kolejne 2-3 dni...Dosyć tego :cheers:

P.S Kufer, płyta i stelaże zamówione, niech się dzieje wola nieba. Po montażu wstawię fotki jak to wygląda, może się przyda komuś.

Re: kufer centralny do CBF500

Wt sie 14, 2012 9:55 pm

witam jokansen i jakie zamówiłeś w końcu mocowania i kufry sam sie borykam z tym, ale poczekam jak zrobisz zdjęcia zamontujesz i ocenie pozdrawiam :)

Re: kufer centralny do CBF500

Śr sie 15, 2012 5:38 am

Witaj
Całość wygląda następująco:
- stelaż dedykowany do CBF500 Givi 360FZ
- płyta Givi M5 do mocowania w systemie Monokey
- no i kufer Kappa K48
Jak przyjdzie i poskładam to wszystko do kupy to zamieszczę obiecane zdjęcia i zdam relację z pierwszych wrażeń.
Pozdrawiam

Re: kufer centralny do CBF500

Śr sie 15, 2012 6:29 am

Będzie Pan zadowolony :thumbup:

Re: kufer centralny do CBF500

Śr sie 15, 2012 8:36 pm

Dzięki za odp,mogę wiedzieć ile to wyniosło razem z przesyłka???

Re: kufer centralny do CBF500

Pt sie 17, 2012 8:14 am

landryn87 napisał(a):Dzięki za odp,mogę wiedzieć ile to wyniosło razem z przesyłka???


Bolesne 793zł :wacko:
Dziś montaż

Re: kufer centralny do CBF500

Pt sie 17, 2012 9:11 am

jokansen napisał(a):
landryn87 napisał(a):Dzięki za odp,mogę wiedzieć ile to wyniosło razem z przesyłka???


Bolesne 793zł :wacko:
Dziś montaż

Jakie bolesne, pomyśl o podróżach z bagażami i tymi pięknymi widokami, które będziesz mógł podziwiać :)

Re: kufer centralny do CBF500

Pt sie 17, 2012 9:18 am

turos napisał(a):
jokansen napisał(a):
landryn87 napisał(a):Dzięki za odp,mogę wiedzieć ile to wyniosło razem z przesyłka???


Bolesne 793zł :wacko:
Dziś montaż

Jakie bolesne, pomyśl o podróżach z bagażami ...


Dokładnie. :smile:

Ja się zbierałem z zakupem kufra prawie rok... Ale miałem w końcu dość jazdy z plecakiem na plecach, jak zrobiłem z nim trasę ponad 1000km... :kwasny:
Dzieła dopełnił późniejszy jednodniowy wyjazd z pasażerką. Zrobione w ciągu tego dnia około 530km dało nam na tyle "w kość" (a właściwie w plecy), że potem kufer stał się artykułem pierwszej potrzeby. :biggrin:
Odpowiedz