Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Wydechy akcesoryjne CBF1000

Wt kwi 02, 2013 7:28 pm

Ponieważ zima ciągle trzyma i podobno ma trzymać do maja, coś trzeba ku....a robić przy maszynie. Śniegi leżą już tak długo, że zamontowałem prawie wszystkie pierdoły które przyszły mi do głowy, te potrzebne i te trochę mniej potrzebne :msn-wink:
Od pewnego czasu szukam wiadomości, jakie wydechy akcesoryjne można by przypasować do mojej Honi rocznik 2007 żeby może troszkę ładniej bulgotała. Jeśli ktoś z Was ma zamontowane jakieś wynalazki, podzielcie się wiedzą.
Co sądzicie o takich teoriach, że akcesoryjne wydechy wymagają zmiany ustawień motocykla, że niby oryginalnie silnik jest zestrojony pod oryginalne kominki, a inne wynalazki mogą szkodzić ?
Wdzięczny będę za info :notworthy:
Ja pie....le!!! Znów jutro śnieżyca!!! :censored:

Re: Wydechy akcesoryjne CBF1000

Śr kwi 03, 2013 1:20 pm

takie leo jak na bazarze :).

Sprawa tak uzywki mają czesto srodek do wymiany <koszt w serwisie z 300/400zł żadko kto daje DB kilery do uzywek. Nowe drogie co gra fajnie i wyglada:

Leo
xill
arrow
acrapović
yoshimura

za 2 używane trzeba dać od 650zł wzwyż i to marny stan, polecam te leo co są na forum

Re: Wydechy akcesoryjne CBF1000

Śr kwi 03, 2013 5:34 pm

Masz na myśli ten wydech ? viewtopic.php?f=36&t=2781 On jest do Hondy po 2010, ja potrzebuję 2 kominki do mojej rocznik 2007 :(

Re: Wydechy akcesoryjne CBF1000

Śr kwi 03, 2013 6:21 pm

compare napisał(a):Masz na myśli ten wydech ? viewtopic.php?f=36&t=2781 On jest do Hondy po 2010, ja potrzebuję 2 kominki do mojej rocznik 2007 :(

Dokup taki drugi i będą dwa ;)
Poza tym to sama końcówka, więc co za różnica do którego rocznika... Góral z forum dał do swojej z ducatti jeśli dobrze pamiętam i działa :)

Re: Wydechy akcesoryjne CBF1000

Cz kwi 04, 2013 8:37 am

komin nie jest problem podpasywać ja mam wydech od Fjr 1300 w x11, Zapytaj tylko o średnice rur a co do kątów myślę ze wszystko podejdzie ew małe od krzywienie więc czasem trochę fantazji i jest taniej :)

Re: Wydechy akcesoryjne CBF1000

Cz kwi 04, 2013 10:48 am

Jest jeszcze niejaki Edzio zwany Edhaustem (było też u nas na forum) - tania, szybka i podobno efektywna przeróbka, z tym, że wiąże się z wywaleniem katalizatora

Re: Wydechy akcesoryjne CBF1000

Pt paź 04, 2013 5:36 pm

Właśnie jestem po pierwszej przejażdżce na kominkach przerobionych przez Edka, powiem krótko - dla mnie brzmią zajebiście :wings:
Wykonanie roboty super, trochę obawiałem się, że spawy będą mocno odbiegały od fabrycznych, ale są prawie idealne, wygląda super profesjonalnie.
Przy takim koszcie przeróbki, uważam że efekt mega. Polecam.

Re: Wydechy akcesoryjne CBF1000

So paź 05, 2013 3:10 pm

Daj foty albo filmik na youtube.

Re: Wydechy akcesoryjne CBF1000

So paź 05, 2013 6:48 pm

Jutro będę miał chwilkę to coś wymodzę.

Re: Wydechy akcesoryjne CBF1000

N paź 13, 2013 3:23 pm

W końcu zebrałem się i nakręciłem coś. Jak widać pogoda dziś na mazowszu północnym była pod psem, ale obiecałem już tydzień temu że coś zmodzę, więc zaparłem się. Wygląda to tak:
http://www.youtube.com/watch?v=zw1VZoTM ... e=youtu.be
Odpowiedz