Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym

Re: Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Postprzez MisiekK » Pn cze 25, 2012 9:03 am

To i ja dopiszę swoje wynurzenia dotyczące wyboru, a był on długi i połączony z wykańczającymi rozterkami po czym nagle "łup", jak olśnienie: to będzie CBF'ka.

Poważnie pisząc to po paru tygodniach marzeń i pomysłów z cyklu "co to ja nie kupię" doszedłem do wniosku że nie mam piętnastu lat i kręconych zębów, więc nie potrzebuję nic szpanerskiego, nie zostanę też raczej demonem prędkości więc nie ma mowy o ścigu, mimo paru pierwszych siwych włosów na choppera jestem zdecydowanie za młody, a poza tym jako rasowy antytalent w zakresie mechaniki wszelkiej maści pojazdów przydałoby się coś mającego opinię sprzętu niezawodnego.
No i do tego coś dla początkujących a jednocześnie nie takie całkiem małe żeby po pierwszym sezonie się nie znudziło bo kasy na to żeby zmieniać motory co chwilę to nie mam.
I tak szukając w gąszczu różnych typów i marek wychodzę ci ja pewnego dnia z mojego bloku i oczom moim ukazuje się stojąca dwie klatki dalej maszynka będąca ni mniej ni więcej tylko srebrną CBF'ką 600S (czy A nie pomnę :) ). I myślę ja sobie: oż Ty, będę miał taką !
Przy okazji - ktoś z Was parkował zeszłego lata srebrną CBF600 na Nowym Prokocimiu w Krakowie?

No i po przeglądnięciu danych tego typu, opinii na różnych forach i zasięgnięciu języka u różnych bardziej obeznanych ode mnie w temacie wybór padł na Hondę CBF 600S.

Podczas szukania konkretnego wozu siedziałem też przy okazji na paru innych maszynach, ale na przykład na cebulce siedziało mi się jakoś tak jak na kurze więc mnie nie przekonała. A na tym to od razu jakoś tak fajnie i wygodnie :) I od razu bananek i wszystkie inne opisywane przez Was wyżej objawy szału związanego ze znalezieniem tej jednej, jedynej i wymarzonej Hondy.
No i w skrócie to tyle, tak już trzy miesiące sobie jeździmy przyzwyczajając się do siebie. I nadal jest fajnie, nawet więcej niż fajnie :P
Avatar użytkownika
MisiekK
Fanatyk
 
Posty: 2400
Dołączył(a): N maja 06, 2012 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 43
Imię: Michał
Motocykl: Honda CBF600 SA
W siodle: <100 kkm

Re: Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Postprzez raphi » Śr cze 27, 2012 7:25 am

Ty, misiek, gdzie Ty po tym Krakowie śmigasz, że ja na Ciebie jeszcze nie wpadłem?
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14114
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Postprzez MisiekK » Śr cze 27, 2012 8:24 am

raphi napisał(a):Ty, misiek, gdzie Ty po tym Krakowie śmigasz, że ja na Ciebie jeszcze nie wpadłem?

Po mieście to głównie Prokocim - Aleje, czasem na 29tą, czasem Huta, na Płaszowie rejon Saskiej. No tam gdzie mam klientów po prostu :D
A w weekendy to wypadam gdzieś za Kraków ćwiczyć winkle :)

W każdym razie nie staram się ukrywać :)
Avatar użytkownika
MisiekK
Fanatyk
 
Posty: 2400
Dołączył(a): N maja 06, 2012 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 43
Imię: Michał
Motocykl: Honda CBF600 SA
W siodle: <100 kkm

Re: Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Postprzez raphi » Śr cze 27, 2012 1:00 pm

MisiekK napisał(a):
raphi napisał(a):Ty, misiek, gdzie Ty po tym Krakowie śmigasz, że ja na Ciebie jeszcze nie wpadłem?

Po mieście to głównie Prokocim - Aleje, czasem na 29tą, czasem Huta, na Płaszowie rejon Saskiej. No tam gdzie mam klientów po prostu :D
A w weekendy to wypadam gdzieś za Kraków ćwiczyć winkle :)

W każdym razie nie staram się ukrywać :)

Ja na Saskiej jestem codziennie - pracuję na Biskupińskiej. Aleje też. Przelatuję przez Grzegórzeckie, Mogilskie...
Np za około godzinę startuję i lecę znowu tamtędy.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14114
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Postprzez MisiekK » Cz cze 28, 2012 6:54 am

raphi napisał(a):
MisiekK napisał(a): W każdym razie nie staram się ukrywać :)

Ja na Saskiej jestem codziennie - pracuję na Biskupińskiej. Aleje też. Przelatuję przez Grzegórzeckie, Mogilskie...
Np za około godzinę startuję i lecę znowu tamtędy.

Wczoraj koło 15-17 miałem rundkę na UR przy 29 listopada i Mickiewicza. Dzisiaj siedzę raczej na tyłku i mam pracę biurową.

Tak w sumie to jak na razie to ja nie spotkałem jeszcze nikogo z szanownych Kolegów CBF-Krakusów.
Mam nadzieję, że się to zmieni :)
Avatar użytkownika
MisiekK
Fanatyk
 
Posty: 2400
Dołączył(a): N maja 06, 2012 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 43
Imię: Michał
Motocykl: Honda CBF600 SA
W siodle: <100 kkm

Re: Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Postprzez raphi » Cz cze 28, 2012 1:39 pm

Ja parę dni temu na światłach stanąłem obok gościa na złotym litrze. Powiedziałem mu, żeby przyszedł na forum, ale coś go nie widzę.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14114
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Postprzez Malenstfo » Cz cze 28, 2012 4:56 pm

raphi napisał(a):Ja parę dni temu na światłach stanąłem obok gościa na złotym litrze. Powiedziałem mu, żeby przyszedł na forum, ale coś go nie widzę.


Spokojnie - Zobacz - mamy codziennie bardzo wielu gosci - sporo nickow po zarejestrowaniu widze online ale sie nie udzielaja. Ludziska musza najpierw przetrawic i przewertowac forum - pozniej czesto niesmialo sie odzywaja :))
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Odp: Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Postprzez raphi » Cz cze 28, 2012 5:13 pm

Malenstfo napisał(a):
raphi napisał(a):Ja parę dni temu na światłach stanąłem obok gościa na złotym litrze. Powiedziałem mu, żeby przyszedł na forum, ale coś go nie widzę.


Spokojnie - Zobacz - mamy codziennie bardzo wielu gosci - sporo nickow po zarejestrowaniu widze online ale sie nie udzielaja. Ludziska musza najpierw przetrawic i przewertowac forum - pozniej czesto niesmialo sie odzywaja :))

Uff, uspokoiłeś mnie ;-)
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14114
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Postprzez Peeterpan » Wt lip 03, 2012 8:20 pm

prawda jest taka że jak widzą Miśków którzy maja po tysiąc, dwa, trzy i wyżej postów to stwierdzają że i tak Was nie dogonią i odpuszczają :thumbsup:
Avatar użytkownika
Peeterpan
Użytkownik
 
Posty: 81
Dołączył(a): So kwi 07, 2012 9:54 pm
Lokalizacja: Krk/Łazy
Wiek: 36
Imię: Piotrek Sz.
Motocykl: brak ;/
W siodle: <100 kkm

Re: Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Postprzez Piotrek » Wt lip 03, 2012 8:52 pm

a co to, zawody jakies na ilosc postów?! Co za różnica ile kto ma? Jak ciekawie sie wlacza do dyskusji, ma cos interesujacego do powiedzenia, to czemu mialby sie tu zle czuc? Kazdy przeciez zaczynal kiedys. Ostatnio najaktywniejsi sa ci, ktorzy calkiem niedawno tu weszli, wiec spoko. Forum dla wszystkich
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Szosowo - turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 99 gości