Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Re: Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Wt lip 03, 2012 9:31 pm

Piotrek napisał(a):a co to, zawody jakies na ilosc postów?! Co za różnica ile kto ma? Jak ciekawie sie wlacza do dyskusji, ma cos interesujacego do powiedzenia, to czemu mialby sie tu zle czuc? Kazdy przeciez zaczynal kiedys. Ostatnio najaktywniejsi sa ci, ktorzy calkiem niedawno tu weszli, wiec spoko. Forum dla wszystkich


niby nie zawody ale 4 kaski juz ma cwaniaczek :pp :naughty:

Re: Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Śr lip 04, 2012 5:15 am

Hehe, ciekawe, co by było, gdyby z ilością postów ilość kasków malała ;)

Re: Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Śr lip 04, 2012 7:38 am

zbyhu napisał(a):Hehe, ciekawe, co by było, gdyby z ilością postów ilość kasków malała ;)

Jak to co, każdy by się cieszył, że już się pozbył dwóch czy trzech.
W zasadzie raczej chodzi o to, co jest trudniejsze do osiągnięcia, a nie o to jak to wygląda.


Piotrek napisał(a): Ostatnio najaktywniejsi sa ci, ktorzy calkiem niedawno tu weszli, wiec spoko.

I to zdaje się przykład typowego zapału nowicjusza, tak jest zawsze. Potem minie więc trzeba korzystać :bag:

Re: Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Śr lip 04, 2012 7:59 am

Tiarus napisał(a):
Piotrek napisał(a): Ostatnio najaktywniejsi sa ci, ktorzy calkiem niedawno tu weszli, wiec spoko.

I to zdaje się przykład typowego zapału nowicjusza, tak jest zawsze. Potem minie więc trzeba korzystać :bag:

Np Goramo zupełnie się wypalił :bored:

Re: Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Śr lip 04, 2012 9:06 am

rupert napisał(a): Np Goramo zupełnie się wypalił :bored:

Ale z jakim wynikiem... :lol:

Re: Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Śr lip 04, 2012 10:50 am

Ja jeszcze ciągnę... ciekawe jak długo ;)

Re: Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Śr lip 04, 2012 12:21 pm

raphi napisał(a):Ja jeszcze ciągnę... ciekawe jak długo ;)


Jesteś poza konkurencją - jako admin masz kręcony licznik (założę się ;) )

Re: Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Śr lip 04, 2012 1:11 pm

Malenstfo napisał(a):
niby nie zawody ale 4 kaski juz ma cwaniaczek :pp :naughty:

No bo ja znienawidzony spamer jestem. Ale prawde mowiac jakos tak sie nabilo, nawte nie zauwazylem tego czwartego. czasami dyskusja sie pociagnie w calkowity OT i mozna zrobic poemat dygresyjny, ale obiecuje juz sie pilnowac, bo zaczyna rzeczywiscie byc juz grubo z tymi ot. Ale chwale sie i dumny jestem, ze nie wlaczylem sie w zażarta dyskusje Natki i Raphiego odnosnie kaskow. A nosilo mnie, oj nosilo :-) :devil: No ale juz teraz, skoro chleja sobie piwsko na zgode, to juz napewno nie bede sie wlaczal w boj. :party:

Re: Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Śr lip 04, 2012 1:53 pm

rupert napisał(a):
Tiarus napisał(a):
Piotrek napisał(a): Ostatnio najaktywniejsi sa ci, ktorzy calkiem niedawno tu weszli, wiec spoko.

I to zdaje się przykład typowego zapału nowicjusza, tak jest zawsze. Potem minie więc trzeba korzystać :bag:

Np Goramo zupełnie się wypalił :bored:


Nie mam ostatnio kompletnie czasu na forumowanie.... :rolleyes:

Re: Co nas skłoniło do zakupu CBF600 ?

Śr lip 04, 2012 1:55 pm

goramo napisał(a): Nie mam ostatnio kompletnie czasu na forumowanie.... :rolleyes:


Biedaku... Jeździsz za dużo...

łączymy się w bólu... :lol:
Odpowiedz