Wersji DCT - niet:(

Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym

Re: Wersji DCT - niet:(

Postprzez igrazka » N cze 30, 2013 4:02 pm

Ja miałam kupować w zeszłym roku w marcu. Czekałabym aż do lipca. A tak zamówiłam w grudniu i maszynka przyjechała 14 lutego. Do rozpoczęcia sezonu miałam więc sporo czasu, który poświęciłam na doposażenie sprzęta.

Wniosek - lepiej kupować zimą.
Obrazek

Moja Siwa Czapla: galeria zdjęć NC700X DCT

Honda Rebel 250 '86 > Honda CBF600N '04 > Honda Forza 250 '08 > Honda NC700X DCT '12 > Honda Forza 250 '08 (ta sama!!)
Avatar użytkownika
igrazka
Miłośnik
 
Posty: 656
Dołączył(a): Pt sty 11, 2013 8:50 pm
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiek: 52
Motocykl: chwilowo brak
W siodle: <100 kkm

Re: Wersji DCT - niet:(

Postprzez Marcus » N cze 30, 2013 4:11 pm

Podobno największy problem jest z dostępnością białych wersja z ABS i ABS z DCT. Swoją drogą jak negocjowałem ceny to na Malowniczej Handlowiec gotów był wpisać w zamówienie odbiór na koniec marca. Ciekawe na ile by dotrzymali terminu a na ile był to ,,chłyt maketingowy'':-) Ostatecznie zamówiłem na Kopijników bez określania terminu na piśmie.
Avatar użytkownika
Marcus
Miłośnik
 
Posty: 637
Dołączył(a): N maja 26, 2013 4:34 am
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Marek
Motocykl: NC700X
W siodle: <100 kkm

Re: Wersji DCT - niet:(

Postprzez igrazka » N cze 30, 2013 4:17 pm

Marcus napisał(a):Podobno największy problem jest z dostępnością białych wersja z ABS i ABS z DCT. Swoją drogą jak negocjowałem ceny to na Malowniczej Handlowiec gotów był wpisać w zamówienie odbiór na koniec marca. Ciekawe na ile by dotrzymali terminu a na ile był to ,,chłyt maketingowy'':-) Ostatecznie zamówiłem na Kopijników bez określania terminu na piśmie.


To fakt, ja też przez chwilę chciałam białą, ale w końcu zgodziłam się na srebrną DCT, bo była w kraju i też na Kopijników.
Obrazek

Moja Siwa Czapla: galeria zdjęć NC700X DCT

Honda Rebel 250 '86 > Honda CBF600N '04 > Honda Forza 250 '08 > Honda NC700X DCT '12 > Honda Forza 250 '08 (ta sama!!)
Avatar użytkownika
igrazka
Miłośnik
 
Posty: 656
Dołączył(a): Pt sty 11, 2013 8:50 pm
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiek: 52
Motocykl: chwilowo brak
W siodle: <100 kkm

Re: Wersji DCT - niet:(

Postprzez Gelek7 » Pn lip 01, 2013 9:19 am

Wygląda na to, że wersja X jest bardziej rozchwytywana niż S,
Gelek7
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz cze 27, 2013 11:24 am
Wiek: 56
Imię: Grzegorz
Motocykl: Honda NC700s DCT
W siodle: <100 kkm

Re: Wersji DCT - niet:(

Postprzez RAV » Pn lip 01, 2013 11:49 am

Ja kupowałem swoją w Nowym Sączu, i tam handlowiec mówił, że więcej im się sprzedaje S niż X. Na forum ilość S do X to zaledwie pierwiastek :smile:
... a z DCT to jest chyba tylko Twój rodzynek :thumbsup:
Avatar użytkownika
RAV
Użytkownik
 
Posty: 145
Dołączył(a): N sie 05, 2012 9:42 am
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 48
Imię: Rafał
W siodle: <100 kkm

Re: Wersji DCT - niet:(

Postprzez Jancio » Pn lip 01, 2013 12:54 pm

Ja swoja kupowałem w Plazie , tak jak Igrazka chciałem białą
ale termin dostarczenia był dosyć długi wiec zdecydowałem się
na czerwoną którą mieli na stanie ( była też czarna )
i też z DCT :thumbup:
JANUSZ

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Jancio
Użytkownik
 
Posty: 105
Dołączył(a): N mar 24, 2013 7:55 pm
Lokalizacja: Zach. okol. Warszawki
Wiek: 62
Imię: Janusz
Motocykl: NC 700XD
W siodle: <100 kkm

Re: Wersji DCT - niet:(

Postprzez ncxior » Pn lip 01, 2013 1:43 pm

ja bym podzwonił po różnych dealerach. Moja historia była taka jak kupowałem Nceka , że zapłaciłem zaliczkę w Motoriście gdzie powiedzieli mi, że będę czekał na moto miesiąc , potem przez przypadek poszedłem do Honda Witolin a tam stoi Ncek od kilku tygodni przywieziony. Zaliczkę z Motoristy wycofałem. Kupiłem w Witolinie i za tydzień już nim jeździłem. Dealerzy Hondy ze sobą w ogóle nie współpracują. Mają się na wzajem głęboko w d.... co też uważam za głupotę bo u jednego Ncek stał i nikt o nim nie wiedział a u drugiego miesięczne zapisy. Jaja jakieś. Mogliby się prowizją ze sprzedaży podzielić jeśliby wiedzieli co mają na stanie ale jak to mówią myślenie boli.
Avatar użytkownika
ncxior
Znawca
 
Posty: 325
Dołączył(a): Pn sie 06, 2012 8:16 pm
Motocykl: chwilowo brak :-(

Re: Wersji DCT - niet:(

Postprzez geguś » Wt lip 02, 2013 7:47 pm

ncxior napisał(a):Dealerzy Hondy ze sobą w ogóle nie współpracują. Mają się na wzajem głęboko w d.... co też uważam za głupotę bo u jednego Ncek stał i nikt o nim nie wiedział a u drugiego miesięczne zapisy. Jaja jakieś. Mogliby się prowizją ze sprzedaży podzielić jeśliby wiedzieli co mają na stanie ale jak to mówią myślenie boli.

myślę że to zabieg celowy, każdy dealer od sprzedaży dostaje nie tylko prowizje ale także jakieś punktu więc każdy salon walczy o klienta we własnym zakresie
Avatar użytkownika
geguś
Miłośnik
 
Posty: 820
Dołączył(a): Pt maja 24, 2013 10:54 am
Lokalizacja: Lublin
Wiek: 37
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF1000A GSX-R 750
W siodle: <100 kkm

Re: Wersji DCT - niet:(

Postprzez Marcus » Śr lip 03, 2013 4:35 pm

Chyba nie do końca jest tak że dilerzy ze sobą nie współpracują, bo gdy ja szukałem to Przemek z Kopijników znalazł gdzieś jeszcze moto podobne jak szukałem (też z ABS, niestety kolor nie biały tylko srebrny) i gotów był mi je sprowadzić. Musiał bym jednak przy tym zgodzić sie na zmniejszenie rabatu który wytargowałem o jakies 5-6 stów bo tyle kosztowało go sprowadzenie moto od dilera z drugiego końca Polski.
Avatar użytkownika
Marcus
Miłośnik
 
Posty: 637
Dołączył(a): N maja 26, 2013 4:34 am
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Marek
Motocykl: NC700X
W siodle: <100 kkm

Re: Wersji DCT - niet:(

Postprzez ncxior » Cz lip 04, 2013 9:07 am

Marcus napisał(a):Chyba nie do końca jest tak że dilerzy ze sobą nie współpracują, bo gdy ja szukałem to Przemek z Kopijników znalazł gdzieś jeszcze moto podobne jak szukałem (też z ABS, niestety kolor nie biały tylko srebrny) i gotów był mi je sprowadzić. Musiał bym jednak przy tym zgodzić sie na zmniejszenie rabatu który wytargowałem o jakies 5-6 stów bo tyle kosztowało go sprowadzenie moto od dilera z drugiego końca Polski.


może w ostatnim czasie coś się zmieniło na lepsze :smile:
Avatar użytkownika
ncxior
Znawca
 
Posty: 325
Dołączył(a): Pn sie 06, 2012 8:16 pm
Motocykl: chwilowo brak :-(

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Szosowo - turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości