Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Re: CBF 500 Poznań lub okolice ma ktoś może ?

Pn lip 15, 2013 10:52 am

Możecie spokojnie celować też w 600. Łatwiej dostać, a wysokość siodła prawie nieznaczna :msn-wink:

Re: CBF 500 Poznań lub okolice ma ktoś może ?

Pn lip 15, 2013 11:00 am

wiesz co 600 jest za ciężka jak dla niej ;(

Re: CBF 500 Poznań lub okolice ma ktoś może ?

Pn lip 15, 2013 11:03 am

Tyle dziewuch śmiga i nie narzeka :msn-wink:

Re: CBF 500 Poznań lub okolice ma ktoś może ?

Pn lip 15, 2013 1:39 pm

Ja śmigam turystycznie na 500-tce. Gdybym miała jeszcze szybę to byłoby ekstra. Ale i tak jest OK :)

Re: CBF 500 Poznań lub okolice ma ktoś może ?

Pn lip 15, 2013 6:31 pm

no no no. a teraz celowo wyrwane z kontekstu, w celu durnego, homofobicznego i szowinistecznego żartu w moim grubiańskim stylu:

potera napisał(a):) na cbf we dwóch bysmy wygladali jak na psie :) Zona teraz jeżdzi na f 650 bmw )



Kolega Potera ma żonę i jakby "we DWÓCH" jechali na CBF to wygladaliby jak na psie. Ja wiedzialem ze jestesmy otwarci, tolerancyjni itp..... :devil: :naughty:





Sorry potera, wiem, ze to literóka, ale korcilo mnie zeby wysmiac jak z żoną we dwoch jechaliscie. Wyobrazilem sobie te klimaty z blekitnej ostrygi, wiesz, skóry, czapki z daszkiem Fredi Mercury itp. Bez uray, to zart :cheers:

Re: CBF 500 Poznań lub okolice ma ktoś może ?

Pn lip 15, 2013 7:51 pm

zobaczymy jutro bo sie umówiłem z kolega :) mam nadzieję

Będę :smile:
Moja ma troszkę przód obniżony, więc nie powinno być problemu :naughty:
bam.jpg


Upss to nie to zdjęcie - jutro tej szukaj :smoke:
2a.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Re: CBF 500 Poznań lub okolice ma ktoś może ?

Pn lip 15, 2013 8:01 pm

Piotrek spoko :) żarty muszą być :) Maćko ja też będę. Dzięki wszystkim za pomoc

Re: CBF 500 Poznań lub okolice ma ktoś może ?

Wt lip 16, 2013 7:27 pm

Maćko dzięki za pomoc :) chyba padnie cbf 600 s :) ale teraz szukam osoby ze 600 s :)

Re: CBF 500 Poznań lub okolice ma ktoś może ?

Śr lip 17, 2013 10:26 am

turos napisał(a):Samemu spoko, lekkie to i zwinne ;) ale w dwie osoby to raczej by się umęczył, za mało mocy na turystyczne wyprawy we dwoje.

A ja Ci powiem, że ja najmilej wspominam wspólne (we dwoje) wycieczki właśnie 500tką. Moc nie urywa głowy w tym motocyklu w ogóle (mimo iż jest to najmocniejsza i najzwinniejsza z 500tek na rynku w tej klasie), ale nie o to w nim chodzi. Spokojnie dawał radę, ale co ważniejsze - dawał masę frajdy. Pisałem już nie raz tutaj, że w CB500 było to niewidzialne coś, co sprawiało, że jazda nim była niesamowicie przyjemna i litr tutaj przegrywa pod każdym względem poza elastycznością i generalnie ogniem jaki ma w zanadrzu.

Pozycja, wibracje, niskie siodło, zwinność i lekkość, a do tego gdy odwinąć w pojedynkę to spokojnie jechał. CBF500 jest od niej o tyle lepsza, że ma sprawniejsze zawiasy i daje większe zaufanie na winklach, ale spotkałem kiedyś pod maczugą na serpentynach gościa, który objechał mnie CB500.

Ja tęsknię za 500tką Hondy.

Re: CBF 500 Poznań lub okolice ma ktoś może ?

Śr lip 17, 2013 11:14 am

raphi napisał(a):(...) spotkałem kiedyś pod maczugą na serpentynach gościa, który objechał mnie CB500 (...)

bo Ciebie raphi objechać to nawet 250tką można :naughty:
Odpowiedz