Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Re: NC 750X ???

Śr sty 03, 2018 4:52 pm

Na pewno nie oryginalne bo maja tylko jeden stopien grzania.

Ja mam oxfordy i sa zajebiste ale Ty ich nie chcesz wiec raczej zadne.

Re: NC 750X ???

Śr sty 03, 2018 6:07 pm

Ja mam oryginalne. 3 stopnie grzania. Są super.

Re: NC 750X ???

Śr sty 03, 2018 6:20 pm

Iwan13 napisał(a):Panie i Panowie jakie grzane manetki polecacie do tego sprzętu Oxford raczej odpada jakieś inne firmy?lub oryginalne?
Skąd ta niechęć do Oxfordów?
Sprawdź KOSO mają estetyczny sterowniki w manetce.

pozdrawiam
Marcin Jan

Re: NC 750X ???

Śr sty 03, 2018 6:47 pm

gmer napisał(a):Ja mam oryginalne. 3 stopnie grzania. Są super.
No to nie mialem racji w tej materii ale slabo sie trzyma tak cienkie rączki

Re: NC 750X ???

Śr sty 03, 2018 8:32 pm

nocny napisał(a):
Iwan13 napisał(a):Panie i Panowie jakie grzane manetki polecacie do tego sprzętu Oxford raczej odpada jakieś inne firmy?lub oryginalne?
Skąd ta niechęć do Oxfordów?
Sprawdź KOSO mają estetyczny sterowniki w manetce.

pozdrawiam
Marcin Jan

Też bym chętnie kupił OXFORDY, ale mam słabe doświadczenia z tymi manetkami. Dwa razy uszkodził mi się sterownik. Zaraz zalał podczas deszczu i raz na słońcu przytopił, że odpadła naklejka z grafiką na nim i przestał działać. Potem jeszcze spaliła się jedna manetka. Niestety manetki nie mogłem już reklamować, bo było po gwarancji. Za każdym razem musiałem wysyłać całość, czyli zdejmować i zakładać te manetki ...
Szkoda mi trochę kasy, żeby znów niecały sezon z nimi jeździć, bo się uszkodzi :(

Re: NC 750X ???

Pt sty 05, 2018 12:43 am

nocny napisał(a):
Iwan13 napisał(a):Panie i Panowie jakie grzane manetki polecacie do tego sprzętu Oxford raczej odpada jakieś inne firmy?lub oryginalne?
Skąd ta niechęć do Oxfordów?

Sprawdź KOSO mają estetyczny sterowniki w manetce.


pozdrawiam
Marcin Jan


Dzięki sprawdzę ta firmę A nie chęc bo sterowanie grzaniem zamontować trzeba na kierownicy A mam w planach zamontować tam chociaż by gniazdo USB zamontować pilot od go pro pewnie gdzieś jeszcze Janosik.
A jak kolega wyżej pisał oryginalne maja 3 stopnie regulacji.

Re: NC 750X ???

Pt sty 05, 2018 11:28 am

Właśnie się dowiedziałam że oryginalne kosztują 1599 :eek:

Re: NC 750X ???

Pt sty 05, 2018 7:24 pm

Może komuś się przyda:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7071054167

Myślę, że w porównaniu do ceny katalogowej to dobra oferta.

Re: NC 750X ???

Pn sty 08, 2018 8:21 pm

Sprawdź KOSO mają estetyczny sterowniki w manetce.


Koso Apollo są ok i wyglądają prawie jak oryginalne i podobno są OK poza jednym minusem: jeśli ktoś ma małe ręce/ krótkie palce to może mieć problem z komfortowym dosięgnięciem przełącznika kierunkowskazu lub klaksonu (ew. przycisku "-" w DCT). Zerknijcie jak to wygląda poniżej na Africa Twin i będziecie wiedzieć o co mi chodzi...

IMG_0396.jpg


Też bym chętnie kupił OXFORDY, ale mam słabe doświadczenia z tymi manetkami. Dwa razy uszkodził mi się sterownik. Zaraz zalał podczas deszczu i raz na słońcu przytopił, że odpadła naklejka z grafiką na nim i przestał działać. Potem jeszcze spaliła się jedna manetka. Niestety manetki nie mogłem już reklamować, bo było po gwarancji. Za każdym razem musiałem wysyłać całość, czyli zdejmować i zakładać te manetki ...
Szkoda mi trochę kasy, żeby znów niecały sezon z nimi jeździć, bo się uszkodzi :(


A ja przeciwnie. Prawie 3 lata na NCeku miałem zamontowane Oxfordy OF691 Touring. Motocykl był używany jakieś 300 dni w roku na dojazdy do pracy. W pracy stał pod gołym niebem a w tym kraju trochę pada. I nic się nie zepsuło. Jak sprzedawałem eNCeka manetki działały i wyglądały jak nowe. Obecnie na Afryce mam zamontowane takie same i również sobie chwalę. Wyszła ostatnio cała seria w nowej wersji z nowym sterownikiem z 9 poziomami grzania i wodoszczelnymi złączkami: http://www.oxfordproducts.com/motorcycl ... _specific/ ale ja nie widzę sensu płacić 2 razy tyle za takie bajery.

Dzięki sprawdzę ta firmę A nie chęc bo sterowanie grzaniem zamontować trzeba na kierownicy A mam w planach zamontować tam chociaż by gniazdo USB zamontować pilot od go pro pewnie gdzieś jeszcze Janosik.


Gnizado USB (czy 12V) w eNCeku to sie montuje w kufrze, a nie na kierownicy. A uchwyt do Oxfordów jest mocowany do uchwytu (mocowania) lusterka/manetki sprzęgła więc miejsca na kierownicy to nie zabiera.

IMG_20161009_162723.jpg


hot grip non throttle and controller.jpg


Może komuś się przyda:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7071054167

Myślę, że w porównaniu do ceny katalogowej to dobra oferta.


Cena w miarę ok jak na oryginał, tylko nie jest wspomniane że potrzebna jest jeszcze dodatkowa wiązka hondowska aby to wszystko podłączyć.

Bez tytułu.jpg


Ja tam wole Oxfordy za mniej niż 200zł.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ostatnio edytowano Pn sty 08, 2018 9:40 pm przez Radarman, łącznie edytowano 1 raz

Re: NC 750X ???

Pn sty 08, 2018 9:22 pm

to może się i skuszę na te oxfordy touring o których mówisz :)
Odpowiedz