Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Re: NC 750X ???

Pn sty 08, 2018 9:34 pm

Turos napisał(a):to może się i skuszę na te oxfordy touring o których mówisz :)


Będziesz Pan zadowolony xgood Tylko do jakiego moto te Oxfordy mają być u Ciebie. Bo je troszkę trzeba przyciąć z długości w eNCeku (jakieś 2-3mm) , ale w Afryce już nic przycinać nie trzeba było (oryginalne gumy są troszke dłuższe). Zerknij na długości każdego modelu, bo może inny będzie lepiej pasował.

Re: NC 750X ???

Pn sty 08, 2018 9:52 pm

Turos napisał(a):to może się i skuszę na te oxfordy touring o których mówisz :)

Też mam takie, trochę ponad 2 lata. Używam chyba dość intensywnie. Git są.

Re: NC 750X ???

Wt sty 09, 2018 7:12 am

ja do swojego Fazerka chciałem :) dokonam pomiaru i sprawdzę.
Dzięki za info :)

Re: NC 750X ???

Wt sty 09, 2018 9:40 pm

Dzięki Radarman xrofl za zdjęcia ładnie wyglądają te wejścia usb w tym kufrze.A powiedz lub inni użytkownicy jak wygląda sprawa z dodatkowym oświetleniem tzn halogeny jakie polecacie (linki zdjęcia mile widziane)

Re: NC 750X ???

N sty 28, 2018 5:26 pm

Witajcie przeszukałem chyba cały Internet xsearch generalnie w sieci krążył filmik z testem chyba z 6u wydechow akcesoryjnych może ktoś posiada gdzieś
zapisany pozdrawiam.

Re: NC 750X ???

Pt lut 09, 2018 10:02 pm

Iwan13 napisał(a):Witajcie przeszukałem chyba cały Internet xsearch generalnie w sieci krążył filmik z testem chyba z 6u wydechow akcesoryjnych może ktoś posiada gdzieś
zapisany pozdrawiam.

Jak by ktoś był zainteresowany to podsylam
https://youtu.be/PyMLEiTMKo4

Re: NC 750X ???

So lut 10, 2018 8:06 pm

Iwan13 napisał(a):
Iwan13 napisał(a):Witajcie przeszukałem chyba cały Internet xsearch generalnie w sieci krążył filmik z testem chyba z 6u wydechow akcesoryjnych może ktoś posiada gdzieś
zapisany pozdrawiam.

Jak by ktoś był zainteresowany to podsylam
https://youtu.be/PyMLEiTMKo4
Z tego filmiku to Yoshi brzmi najfajniej.

Re: NC 750X ???

Wt lut 20, 2018 4:09 pm

Hej.
Czy ktoś wie czy są jakieś różnice w budowie ramy między nc700x a nc750x?
Pytam bo znalazłem spoko crash bary do swojej 700x (mam nadzieje) a sprzedawca twierdzi że według numeru części jest to do 750x i nie wiem czy będzie pasować?

Re: NC 750X ???

Wt lut 20, 2018 4:12 pm

grzywa82 napisał(a):Hej.
Czy ktoś wie czy są jakieś różnice w budowie ramy między nc700x a nc750x?
Pytam bo znalazłem spoko crash bary do swojej 700x (mam nadzieje) a sprzedawca twierdzi że według numeru części jest to do 750x i nie wiem czy będzie pasować?
To chyba pytanie do Avalona, choc m sie wydaje ze rama moze byc podobna jesli nie identyczna

Re: NC 750X ???

Śr lut 21, 2018 7:50 am

Moi drodzy, polecicie jakąś stopkę centralną poza oryginałem Hondy?
Odpowiedz