Paski na felgi

Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym

Paski na felgi

Postprzez lukszy » So maja 14, 2011 8:40 am

Siema :) czy ktoś z was próbował zabawe z tymi paskami? http://allegro.pl/odblaskowe-paski-na-k ... 73534.html jakieś porady co do naklejania bo dziś mam zamiar je dodać do mojego moto :)
Avatar użytkownika
lukszy
Miłośnik
 
Posty: 753
Dołączył(a): So kwi 23, 2011 11:48 am
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 35
Imię: Łukasz
Motocykl: poszukuje

Re: Paski na felgi

Postprzez Goral4t » So maja 14, 2011 4:45 pm

ja jeszcze nie próbowałem ale sam mam zamiar kupić takie paski tylko tak jakoś mi schodzi ;) fajnie to wygląda na moto nogu ;)
Motomaniacy są wszędzie :) X11 "Power of Dreams"
Avatar użytkownika
Goral4t
Maniak
 
Posty: 1357
Dołączył(a): N lis 21, 2010 12:32 pm
Lokalizacja: KSU
Wiek: 31
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF 600 sa, x11
W siodle: 100-200 kkm

Re: Paski na felgi

Postprzez lukszy » So maja 14, 2011 10:03 pm

nakleiłem paski i mam mieszane uczucia ale przewaga tych pozytywnych (wiec zostają)
1)paski są węższe niż rant felgi więc trzeba się przyłożyć i obrać dobrą technike żeby to ładnie wychodziło
2)jeśli jakiś mega esteta by oceniał powiedział by że brzydko i nierówno... ale ja taki nie jestem więc zostają
3) a z 2metrów nie widać mankamentów krzywej linji i felgi jak i cąły motor prezentują sie o niebo lepiej, a w nocy jak padnie na nie światło to dodatkowo lekko świecą (odblaski) :)

Ogólnie polecam ;)
Avatar użytkownika
lukszy
Miłośnik
 
Posty: 753
Dołączył(a): So kwi 23, 2011 11:48 am
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 35
Imię: Łukasz
Motocykl: poszukuje

Re: Paski na felgi

Postprzez ilek » Śr cze 22, 2011 12:56 pm

Myślę, ze lepiej będzie kupić taki pasek w rolkach - wygląda to jak korektor paskowy...
pozdrawiam

Ilek

Kontakt 692 344 889
ilek
Użytkownik
 
Posty: 36
Dołączył(a): Wt cze 07, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Edmonton/Góra
Motocykl: Biały

Re: Paski na felgi

Postprzez jokansen » Cz sie 02, 2012 6:53 pm

Ja kupiłem moto z naklejonymi tymi paskami. Bezdyskusyjną sprawą jest poprawa widoczności po zmroku bo naprawdę kapitalnie poprawiają widoczność. Druga strona to sprawa estetyki. Mi się to totalnie nie podobało więc je zerwałem. Roboty było z tym co niemiara bo cholerstwo trzymało się naprawdę mocno.
"Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny"
Avatar użytkownika
jokansen
Maniak
 
Posty: 1023
Dołączył(a): Wt lip 24, 2012 8:21 pm
Lokalizacja: Płock
Wiek: 45
Imię: Marcin
Motocykl: DL650 AL8
W siodle: <100 kkm

Re: Paski na felgi

Postprzez Natka » Cz sie 02, 2012 8:22 pm

Mam takie paski, sama naklejałam i niedługo zrobię to drugi raz, z tym, że wybiorę teraz inny kolor niż niebieski :cool:
Generalnie trzeba oczywiście odtłuścić felgę, to podstawa, i jeśli chcesz mieć perfect, to weź taśmę lub poproś drugą osobę,
aby Ci pomogła przytrzymać paski i wtedy zobaczysz jakie odstępy zrobić :smile: Łatwizna :thumbsup:
Ach, i oczywiście mega poprawiają widoczność w nocy - z nimi czuję się bezpieczniejsza!
Natka
 


Powrót do Szosowo - turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron