blokada z alarmem oxford

Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym

Re: blokada z alarmem oxford

Postprzez klansman » Śr lis 13, 2013 8:48 pm



JA mam taka. http://www.abus.pl/index_nowosci.htm

Oxfordy testowałem kątówką i przecinakiem w ramach zakładu ze sprzedawca w sklepie... slabo to wyszlo nawet jak na mnie amatora...
NIe ma zadnego super zabezpieczenia, ale warto cos zalozyc, aby np gowniarze nam motocykla nie przepchneli bez problemu.
Mozna pobawic sie w lokalizator GPS, ale to znow nie na fachowcow. Zagluszacz kosztuje niewiele wieej jak lokalizator....
klansman
Użytkownik
 
Posty: 114
Dołączył(a): So lis 24, 2012 10:36 pm
Lokalizacja: Łódź
Imię: Paweł
Motocykl: NC700Xd
W siodle: <100 kkm

Re: blokada z alarmem oxford

Postprzez adi » So lis 16, 2013 8:35 am

Zagluszacz faktycznie nie kosztuje wiele. Ogromna zaletą jest, ze złodziej nie wie o takim alarmie z gps. Dlatego sugeruje tutaj ani nie chwalić się jego posiadaniem ani zamiarem zakupu. Isr poza lokalizacja jest tez zwyklym alarmem, który wyje jak poruszy sie motor.
Adi
adi
Użytkownik
 
Posty: 64
Dołączył(a): Pt wrz 20, 2013 1:35 pm
Lokalizacja: Katowice
Wiek: 51
Imię: Adam
Motocykl: VFR 800X
W siodle: <100 kkm

Re: blokada z alarmem oxford

Postprzez nutria » Pn lis 18, 2013 10:05 am

Miałem Xenę z alarmem, z którego przestałem korzystać w pierwszym tygodniu używania. Była za czuła i aktywowała się od podmuchu wiatru czy odpalenia innego moto, czasem bez widocznego powodu. Nie wiem czy jest w tym modelu regulacja czułości, jeśli nie ma to warto przed zakupem potestować.

BTW. Dla mnie syrena działa na zasadzie "nie dotykaj mnie bo tego nie lubię", a złodziejowi na zlecenie niewiele przeszkodzi.
nutria
Użytkownik
 
Posty: 20
Dołączył(a): Pn lip 01, 2013 3:36 pm
Imię: Bartek
Motocykl: Africa Twin
W siodle: <100 kkm

Re: blokada z alarmem oxford

Postprzez camilos55 » Cz lis 21, 2013 9:17 am

kupiłem takie chińskie cudo:
http://www.google.pl/imgres?biw=1181&bi ... ,s:0,i:124

wielkośc paczki fajek :smoke: jeszcze nie wiem gdzie zamontuje, ale gdzie nie połozyłem wyłłł !! po stuknieciu w moto.
no i co najwazniejsze dla niektórych nie trzeba sie schylać :tongue: tylko pilocikiem pyk pyk :msn-wink: .

wiadomo że to i tak nieuchroni przed złodziejem ale zawsze powyje.
Romet 50, WSK 125, MZ 250, JAWA 350TS, Kawasaki KLR 650, BMW GS 650
Avatar użytkownika
camilos55
Użytkownik
 
Posty: 194
Dołączył(a): Pt cze 14, 2013 8:20 am
Lokalizacja: warszawa-grochów
Motocykl: nc 700x

Poprzednia strona

Powrót do Szosowo - turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 86 gości