Honda cbf 600 czy 1000

Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym

Re: Honda cbf 600 czy 1000

Postprzez raphi » Śr cze 29, 2011 7:59 pm

Ale co by nie mówić, jest piękny!
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Honda cbf 600 czy 1000

Postprzez klemens » Cz cze 30, 2011 7:35 am

Ależ to jest zupełnie realna propozycja do kupienia dla naszego kolegi (po stosownych negocjacjach, oczywiście). Jeśli prawdą jest treść ogłoszenia, moto ma szansę być na prawdę w porządku. Na Jersey milionów km się nie zrobi. Nie wiem, jak z lampą. Zanim kupiłem CBFkę trafiłem kiedyś do gościa, który miał do sprzedania coś ok.8 motocykli z GB. Sam je przywoził. Wszystkie były na prawdę w stanie salonowym (a jestem estetą i drażni mnie każda niedoskonałość). Do tego gość wszystkie zarejestrował (!) Twierdził, że mają symetryczne reflektory - nie wiem, czy łgał, czy miał znajomka w urzędzie. Ale Zbyhowi za te ksenony też pierwszy policjant może zabrać dowód rejestracyjny, więc ryzyko jest identyczne. Do tego mogłem każdym pojeździć do woli. Gdyby nie CBFka, może bym i kupił coś u niego. Jak już odbierałem CBFkę odwróciłem się w salonie i... stała tam ona - CB1300, też przygotowana do sprzedaży. Belissima. Aż zwątpiłem w słuszność swojej decyzji. Ale nie byłem wtedy przygotowany na wydatek ponad 40kPLN na moto. Powróciłem więc do szarej (czarnej) rzeczywistości. Ale czerwono-biało-złote marzenie czasem powraca. To tyle.
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Re: Honda cbf 600 czy 1000

Postprzez mart » Cz cze 30, 2011 8:58 am

klemens napisał(a):Ależ to jest zupełnie realna propozycja do kupienia dla naszego kolegi (po stosownych negocjacjach, oczywiście). Jeśli prawdą jest treść ogłoszenia, moto ma szansę być na prawdę w porządku. Na Jersey milionów km się nie zrobi. Nie wiem, jak z lampą. Zanim kupiłem CBFkę trafiłem kiedyś do gościa, który miał do sprzedania coś ok.8 motocykli z GB. Sam je przywoził. Wszystkie były na prawdę w stanie salonowym (a jestem estetą i drażni mnie każda niedoskonałość). Do tego gość wszystkie zarejestrował (!) Twierdził, że mają symetryczne reflektory - nie wiem, czy łgał, czy miał znajomka w urzędzie. Ale Zbyhowi za te ksenony też pierwszy policjant może zabrać dowód rejestracyjny, więc ryzyko jest identyczne. Do tego mogłem każdym pojeździć do woli. Gdyby nie CBFka, może bym i kupił coś u niego. Jak już odbierałem CBFkę odwróciłem się w salonie i... stała tam ona - CB1300, też przygotowana do sprzedaży. Belissima. Aż zwątpiłem w słuszność swojej decyzji. Ale nie byłem wtedy przygotowany na wydatek ponad 40kPLN na moto. Powróciłem więc do szarej (czarnej) rzeczywistości. Ale czerwono-biało-złote marzenie czasem powraca. To tyle.

a czy byłbyś tak miły i podał namiar na tego estetę handlującego perełkami z GB? Nie wiem, czy przypadkiem nie będę szukał czegoś dla siebie za kilka tygodni.
Avatar użytkownika
mart
Znawca
 
Posty: 457
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 12:49 pm
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.
Wiek: 50
Motocykl: DL650

Re: Honda cbf 600 czy 1000

Postprzez klemens » Cz cze 30, 2011 12:31 pm

O psia pytka! To było w końcu grudnia 2009. Dane wziąłem bezpośrednio z allegro czy otomoto i nigdzie ich już nie mam. Spróbuję po mapie dojść - to była jakaś zabita wiocha za Radomiem. Ale nie obiecuję sukcesu.
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Re: Honda cbf 600 czy 1000

Postprzez mart » Pt lip 01, 2011 7:40 am

klemens napisał(a):O psia pytka! To było w końcu grudnia 2009. Dane wziąłem bezpośrednio z allegro czy otomoto i nigdzie ich już nie mam. Spróbuję po mapie dojść - to była jakaś zabita wiocha za Radomiem. Ale nie obiecuję sukcesu.

ajjajaj, Radom to tuż za płotem, za dużo by było szczęścia jak na mnie :)
Avatar użytkownika
mart
Znawca
 
Posty: 457
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 12:49 pm
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.
Wiek: 50
Motocykl: DL650

Re: Honda cbf 600 czy 1000

Postprzez klemens » Pt lip 01, 2011 7:33 pm

mart napisał(a):
klemens napisał(a):O psia pytka! To było w końcu grudnia 2009. Dane wziąłem bezpośrednio z allegro czy otomoto i nigdzie ich już nie mam. Spróbuję po mapie dojść - to była jakaś zabita wiocha za Radomiem. Ale nie obiecuję sukcesu.

ajjajaj, Radom to tuż za płotem, za dużo by było szczęścia jak na mnie :)


No, sorry, nie znajdę. Facet prowadził mnie wtedy przez komórkę po jakichś zadupiach. Nie dojdę, gdzie to było. Ale już dawno nie natknąłem się na żadne jego ogłoszenie. Może już nie handluje.
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Re: Honda cbf 600 czy 1000

Postprzez mart » Pn lip 04, 2011 6:03 am

klemens napisał(a):
mart napisał(a):
klemens napisał(a):O psia pytka! To było w końcu grudnia 2009. Dane wziąłem bezpośrednio z allegro czy otomoto i nigdzie ich już nie mam. Spróbuję po mapie dojść - to była jakaś zabita wiocha za Radomiem. Ale nie obiecuję sukcesu.

ajjajaj, Radom to tuż za płotem, za dużo by było szczęścia jak na mnie :)


No, sorry, nie znajdę. Facet prowadził mnie wtedy przez komórkę po jakichś zadupiach. Nie dojdę, gdzie to było. Ale już dawno nie natknąłem się na żadne jego ogłoszenie. Może już nie handluje.


się mówi trudno :cheers: .
Avatar użytkownika
mart
Znawca
 
Posty: 457
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 12:49 pm
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.
Wiek: 50
Motocykl: DL650

Re: Honda cbf 600 czy 1000

Postprzez RxxxP » N lip 17, 2011 11:08 am

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będę swoją CBF1000 sprzedawał ok. 15 sierpnia (jak dogram sprawę z kupnem innego). Motocykl mam pewny - będę informował w późniejszym terminie.
RxxxP
 

Poprzednia strona

Powrót do Szosowo - turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości