Zakup 700, 750x

Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym

Re: Zakup 700, 750x

Postprzez Marcus » Cz cze 19, 2014 7:30 am

Przełamiesz obawy, to tylko kwestia czasu. Dobrze że moto nie odstawiłaś i kręcisz się po placu.
A ta stluczka to moto czy samochodem ?
Avatar użytkownika
Marcus
Miłośnik
 
Posty: 637
Dołączył(a): N maja 26, 2013 4:34 am
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Marek
Motocykl: NC700X
W siodle: <100 kkm

Re: Zakup 700, 750x

Postprzez Kasiek » Cz cze 19, 2014 8:16 am

Samochodem suzuki swift sport, auto skasowane z przodu i z tyłu winowajca kupił swojego strucla 3 dni wcześniej jakiegoś civika 6 generacji a do tego to chyba był jego pierwszy samochód a od 3 lat dopiero prawko. A jestem mile zaskoczona bo jemu honda złożyła się a mój maluszek pięknie wchłonął cała energie uderzenia, ale naprawa gigantyczna a to dopiero 2 letnie autko. Moto to nawet swoim pojechałam na wiejskie dróżki właśnie żeby się przełamywać :) tylko choroba za wysoko mi deczko i mało komfortowo się czuje z tymi moimi "umiejętnościami" gladius w tym wypadku jest dużo niższy a na nim robię kurs i egzamin a dodatkowo ma ramę wiec jak lezy na glebie to nic mu nie jest moja niunia ma na liczniku dopiero 14 km :naughty:
Avatar użytkownika
Kasiek
Miłośnik
 
Posty: 543
Dołączył(a): Śr cze 18, 2014 7:07 pm
Imię: Kasia
Motocykl: Honda NC 750x
W siodle: <100 kkm

Re: Zakup 700, 750x

Postprzez ncxior » Pn cze 23, 2014 12:17 pm

Kasiek napisał(a):Witam ja od kilku dni jestem szczęśliwą posiadaczką NC750x ( zakupiona w salonie ) i jestem zachwycona tylko muszę wykombinować jak to moje maleństwo obniżyć bo jednak bark mi komfortu stania na całej stopie, a że to moje pierwsze kilometry na motocyklu to wolałabym czuć się pewniej :)


Nic nie musisz kombinować, kupujesz to http://www.lustracing.co.uk/suspension/ ... -kits.html wrzucasz do moto i masz 3 cm niżej :thumbup:
Avatar użytkownika
ncxior
Znawca
 
Posty: 325
Dołączył(a): Pn sie 06, 2012 8:16 pm
Motocykl: chwilowo brak :-(

Zakup 700, 750x

Postprzez Kasiek » Wt cze 24, 2014 4:07 pm

O! Wielkie dzięki, a nie wpływa to na komfort samej jazdy ( amortyzacja ) , czy nie ma przeniesionego środka ciężkości, ewentualnie czy prowadzi się tak samo dobrze jak nieobniżona NC?
Avatar użytkownika
Kasiek
Miłośnik
 
Posty: 543
Dołączył(a): Śr cze 18, 2014 7:07 pm
Imię: Kasia
Motocykl: Honda NC 750x
W siodle: <100 kkm

Zakup 700, 750x

Postprzez ncxior » Wt cze 24, 2014 4:25 pm

Kasiek napisał(a):O! Wielkie dzięki, a nie wpływa to na komfort samej jazdy ( amortyzacja ) , czy nie ma przeniesionego środka ciężkości, ewentualnie czy prowadzi się tak samo dobrze jak nieobniżona NC?


Na komfort jazdy tak wpływa....... na plus zwłaszcza dla niższych osób :msn-wink:
Avatar użytkownika
ncxior
Znawca
 
Posty: 325
Dołączył(a): Pn sie 06, 2012 8:16 pm
Motocykl: chwilowo brak :-(

Poprzednia strona

Powrót do Szosowo - turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 111 gości