Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Re: Poduszka na siedzenie

Pt lip 04, 2014 6:24 am

Monte Christo napisał(a):Bo Konjo jest zdania, że jak pojawia się coś między nogami to nie można nóg zaciskać, tylko przeciwnie rozchylać.

:msn-wink: :msn-wink: :msn-wink:


Trochę się wystraszyłem , Monte - :scared: :naughty: :bag: - nigdy tak na to nie patrzyłem...

Re: Poduszka na siedzenie

Pt lip 04, 2014 7:15 am

Nie używajcie nigdy wynalazków typu PLAK do konserwacji siodła. Raz popełniłem ten bląd i latałem po siodełku bez żadnej kontroli póki to dziadostwo nie zeszło z siodła :kwasny:

Re: Poduszka na siedzenie

Pt lip 04, 2014 7:29 am

jokansen napisał(a):Nie używajcie nigdy wynalazków typu PLAK do konserwacji siodła. Raz popełniłem ten bląd i latałem po siodełku bez żadnej kontroli póki to dziadostwo nie zeszło z siodła :kwasny:


Woski i inne nabłyszczacze też się nie sprawdzają w tej kwestii. Kiedyś popełniłem ten błąd, następny raz popełnię go jak będę chciał sprzedać motocykl :)

Na szybko np. dla pasażera polecam taśmę dwustronną i matę antypoślizgową taką. Do nabycia w marketach typu TESCO albo innych Norauto itp. Rozleci się to za kilka tyś. km ale za to koszt jak się postarać nie przewyższa litra paliwa.

Re: Poduszka na siedzenie

Pt lip 04, 2014 7:49 am

Albo takie "trzymadło"...

Obrazek


:bag:


:msn-wink:

Re: Poduszka na siedzenie

Pt lip 04, 2014 8:23 am

Sarnaon napisał(a):
Monte Christo napisał(a):Bo Konjo jest zdania, że jak pojawia się coś między nogami to nie można nóg zaciskać, tylko przeciwnie rozchylać.

:msn-wink: :msn-wink: :msn-wink:


Trochę się wystraszyłem , Monte - :scared: :naughty: :bag: - nigdy tak na to nie patrzyłem...


U facetów jest na odwrót :lol:
A już tak zupełnie poważnie, bo Koleżanka pomyśli, że sami erotomani na tym forum i starzy onaniści, to może tak by spodnie do krawca oddać i na pupie naszyć dodatkową łatę gumową.

Re: Poduszka na siedzenie

Pt lip 04, 2014 9:48 am

Ja mam akcesoryjne obicie kanapy, o takie:
Obrazek

Jest ono bardziej szorstkie niż fabryczne i tyłek trzyma się całkiem ok.

Re: Poduszka na siedzenie

Pt lip 04, 2014 11:05 am

Na razie poćwiczę technikę, a nad matami, dildosami czy obiciami zastanowię się jednak później... :)

Re: Poduszka na siedzenie

Pt lip 04, 2014 11:25 am

:smile:
Odpowiedz