Akcesoryjna mini owie... hmmm... miniszybka do wersji N

Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym

Re: Akcesoryjna mini owie... hmmm... miniszybka do wersji N

Postprzez Turos » Pn sie 17, 2015 1:48 pm

Na większe tripy to raczej tylko szyba ala IKARUS będzie dobrze chronić przed pędem powietrza, albo szyba z deflektorem. Taka mikroszybka to raczej od much ochroni zegary, niż Ciebie od pędu powietrza.
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7619
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 36
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: Akcesoryjna mini owie... hmmm... miniszybka do wersji N

Postprzez Nazarejski » Pn sie 17, 2015 2:41 pm

No zobaczymy. Jako że nikt się nie odzywał, postanowiłem cos postanowić i zamówiłem tą oryginalną. Dam świadectwo, jak przyjdzie pora.
Dzięki mimo to.
Każdy lubi inaczej...
Avatar użytkownika
Nazarejski
Fanatyk
 
Posty: 2603
Dołączył(a): So mar 07, 2015 5:39 pm
Lokalizacja: okolice Wieliczki
Wiek: 53
Imię: Tomečeq
Motocykl: Elvira NC750X
W siodle: 200-300 kkm

Re: Akcesoryjna mini owie... hmmm... miniszybka do wersji N

Postprzez ferret » Cz sie 20, 2015 7:51 pm

A ja mam oryginalną na sprzedaż... Szkoda że nie przeczytałem Twojego postu wcześniej :msn-wink: Eksperymentowałem już z dwoma, mini Puigiem dla nakedów i oryginalną hondowską. Puig to totalny szajs, szkoda kasy na toto, hondowska nieporównanie lepsza ale po roku i tak zdjąłem i jeżdże na golasa :naughty: Krótkie szyby są do kitu bo powietrze wali prosto pod kask, u mnie było bardzo głośno, dużo głośniej niż bez szyby. Żeby był efekt to potrzebny, tak jak pisze Turos, Ikarus a tak to wg. mnie szkoda kasy. Ale jak ktoś jest chętny to moja szyba jest na sprzedaż. Chętnym podeślę fotki. Tak na marginesie, hondowskiej nie ściągniesz w minutę czy dwie, trzeba odkręcić dwie śruby mocujące lampę. Najlepiej zaznaczyć sobie mazakiem pozycję lampy względem mozowania bo jak się poluzuje to stracisz ustawienie nachylenia lampy.
Obrazek
Avatar użytkownika
ferret
Użytkownik
 
Posty: 150
Dołączył(a): Śr sty 15, 2014 2:29 pm
Lokalizacja: Zürich
Wiek: 55
Imię: Maciej
Motocykl: CBF600NA '09
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Szosowo - turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości

cron