Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Re: Akcesoryjna mini owie... hmmm... miniszybka do wersji N

Pn sie 17, 2015 1:48 pm

Na większe tripy to raczej tylko szyba ala IKARUS będzie dobrze chronić przed pędem powietrza, albo szyba z deflektorem. Taka mikroszybka to raczej od much ochroni zegary, niż Ciebie od pędu powietrza.

Re: Akcesoryjna mini owie... hmmm... miniszybka do wersji N

Pn sie 17, 2015 2:41 pm

No zobaczymy. Jako że nikt się nie odzywał, postanowiłem cos postanowić i zamówiłem tą oryginalną. Dam świadectwo, jak przyjdzie pora.
Dzięki mimo to.

Re: Akcesoryjna mini owie... hmmm... miniszybka do wersji N

Cz sie 20, 2015 7:51 pm

A ja mam oryginalną na sprzedaż... Szkoda że nie przeczytałem Twojego postu wcześniej :msn-wink: Eksperymentowałem już z dwoma, mini Puigiem dla nakedów i oryginalną hondowską. Puig to totalny szajs, szkoda kasy na toto, hondowska nieporównanie lepsza ale po roku i tak zdjąłem i jeżdże na golasa :naughty: Krótkie szyby są do kitu bo powietrze wali prosto pod kask, u mnie było bardzo głośno, dużo głośniej niż bez szyby. Żeby był efekt to potrzebny, tak jak pisze Turos, Ikarus a tak to wg. mnie szkoda kasy. Ale jak ktoś jest chętny to moja szyba jest na sprzedaż. Chętnym podeślę fotki. Tak na marginesie, hondowskiej nie ściągniesz w minutę czy dwie, trzeba odkręcić dwie śruby mocujące lampę. Najlepiej zaznaczyć sobie mazakiem pozycję lampy względem mozowania bo jak się poluzuje to stracisz ustawienie nachylenia lampy.
Odpowiedz