Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Re: Nowa Africa?

Pt lis 27, 2015 10:32 pm

Ja nie jestem od usuwania tylko od budowania.

Re: Nowa Africa?

So lis 28, 2015 5:13 pm

trampek napisał(a):Nie ma takiego miasta Londyn. Podobnie nie ma takiej firmy Honda Poland :D.

Ty nie bądź taki zasadniczy. Lepiej jak bym napisał np.HME ?
A miasto Londyn jest, bo nawet Honda ma tam swoj oddział :tongue:

Re: Nowa Africa?

N lis 29, 2015 9:15 am

Mowisz o oddziale HME ? To pogloski. Ta ich siedziba jest w Londynie tak jak Twoj dom w Warszawie :D

Re: Nowa Africa?

N lis 29, 2015 8:06 pm

W sumie, to tak naprawdę nie wiem o co Ci chodzi. Odnoszę wrażenie że po prostu czepiasz się. (tylko nie wiem dlaczego?)
Na dodatek mało istotnych spraw, które w kwestii nowego motocykla, nie mają raczej żadnego znaczenia.

Re: Nowa Africa?

N lis 29, 2015 8:22 pm

Nie - zle to odbierasz. Z tego Londynu to się śmieję, bo ludzie z centrali rzeczywiscie zwykli mawiac, ze to Londyn. A to glebokie przedmiescia przedmieść. (zdecydowanie nie z Ciebie, jesli tak odczules to przepraszam).
Jesli się czepiałem to tylko Hondy Poland. Bo nic takiego nie istnieje. Takie...zboczenie zawodowe ;) Ty jako też pracujący w Hondzie teź wiesz, ze Hondy Poland nie ma. Kogo innego bym tak nie meczyl :)

Re: Nowa Africa?

N lis 29, 2015 8:44 pm

:cheers:

Re: Nowa Africa?

Wt gru 01, 2015 4:14 pm

Pojechałem obejrzeć w salonie , ładna zabawka. Cena niestety przerasta na razie moje możliwości. Prowadzone są zapisy na jazdy próbne na marzec ale już długa kolejka.

Re: Nowa Africa?

Wt gru 01, 2015 11:44 pm

Byłem, widziałem, posiedziałem (na NEC Motorcycle Live 2015 w Birmingham)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Re: Nowa Africa?

Śr gru 02, 2015 7:14 am

trampek napisał(a):Ty jako też pracujący w Hondzie teź wiesz, ze Hondy Poland nie ma. Kogo innego bym tak nie meczyl :)

To gdzie ja dzwoniłem aby przetrzeć szlak z wymianą altermatorow w litrach?

Re: Nowa Africa?

Śr gru 02, 2015 7:17 am

A kiedy to bylo ? Jak bodajze do konca 2012 to mogles jeszcze do Hondy Poland. Potem zostala zlikwodowana i na jej miejsce powstala Honda Motor Europe o. w Polsce.
Odpowiedz