jaka szyba do CBF600S ,Givi,MRA a może Puig?

Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym

Re: jaka szyba do CBF600S ,Givi,MRA a może Puig?

Postprzez facet » Pn lis 09, 2020 3:24 pm

Kompletnie nic, oczywiście w granicach 130km/h, raczej szybciej nie jeżdżę. Ale jak pisałem na poprzednim kasku, jakimś tanim LS2, reszta taka sama, miałem efekt jak by mi ktoś obijał kask pałką raz z lewej raz z prawej. Dlatego deflektor schowałem a szybę opuściłem. Przy zmianie kasku mi się przypomniało i mówię spróbuję, dźwignąłem szybę, założyłem deflektor i... już wiem że nigdy nie kupię golasa :). Pewnie jak poprzednicy pisali wszystko zależy od wzrostu, szyby a w moim przypadku 90% efektu od kasku. Przejechałem się nakedem parędziesiąt km i stwierdziłem że ja się do tego nie nadaje, turbulencje, hałas, podmuchy na boki, dla mnie tragedia. Kolega znowu cisnął ze 120km/h na moim i przyzwyczajony do nakeda że wiatr go ostrzeże, że za bardzo ciśnie zdziwił się sporo bo cisza go zmyliła :). Na moje oko golas i obudowany to tak jak skrzynia automat i manualna. Jeżdżąc całe życie automatami nie wygodnie jeździ mi się manualem. Ale z drugiej strony miliony ludzi jeździ i nie narzekają. Dwa swoje nakedy objechałem ale to były 125tki więc prędkość 110km z górki to był mój max.
Avatar użytkownika
facet
Użytkownik
 
Posty: 87
Dołączył(a): Śr kwi 22, 2020 11:37 am
Imię: Krzysiek
Motocykl: CBF 600 SA
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Szosowo - turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron