Honda Hornet CB 600F

Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym

Honda Hornet CB 600F

Postprzez maxr1 » So sie 30, 2014 2:57 pm

Witam
W dniu 29.08.2014 zakupiłem sobie Hondę z roku 2003 z przebiegiem 48tyś prosto z niemiec , książka serwisowa w zestawie, dwie pary kluczyków jeszcze folia na nich :D
ogólnie moto ma do wymiany bak , do pospawania przedni błotnik i plastik lampy przód , chłodnica przepuszcza płyn ale tym już się zajmie znajomy spawacz :P reszta to kosmetyka :)
Motocykl jest w pełni oryginalny tak jak wyjechał z fabryki tak też stoi u mnie w garażu :D pierwsze 1000km pojawiło się w książeczce serwisowej w 2005 roku :3
Silnik pali od szczała w przycisk , ogólnie jestem bardzo zadowolony mocą oraz lekkością prowadzenia motocyklu wcześniej posiadałem CBF 500 i sądzę że te dwa motocykle to niebo a ziemia :D
Motocykl przyjechał z niemiec bez kierunków oraz instalacji lampy przód tył co mnie bardzo zastanawia kto mógł coś takiego zrobić i dla czego :/ W każdym razie sprzedający postara mi się dowieść tę instalacje :D Ale jeśli nie zrobi tego będę zmuszony dokupić te części :/ i teraz pytanie do was czy instalacja w innych motocyklach Hondy klasy 600 są takie same , znalazłem instalacje do lampy tył od CBR 900rr i wygląda na to że kostka ta sama ,wielkości wtyków w lampę itp więc stąd moje założenia i pytanie do Państwa :D . Jeśli ktoś był by zainteresowaniem sprzedażą tych części które pasowały by do mojej Hornet-y to liczę na owocny handel :)
maxr1
Użytkownik
 
Posty: 29
Dołączył(a): Śr lut 12, 2014 10:08 pm
Imię: max
Motocykl: HONDA CBF 500
W siodle: <100 kkm

Re: Honda Hornet CB 600F

Postprzez Tiarus » So sie 30, 2014 7:09 pm

Sądząc po tym co napisałe, to moto miało ładnego dzwona.
SSprawdzałeś ramę? Nie boisz się nim jeździ? :scared:
Palenie od "szczała" (tylko nie wiem co będzie jak nie naszczy) to mizerna "korzyść" jak geometrii nie ma albo rama popękana...
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Honda Hornet CB 600F

Postprzez maxr1 » N sie 31, 2014 11:31 am

Tiarus napisał(a):Sądząc po tym co napisałe, to moto miało ładnego dzwona.
SSprawdzałeś ramę? Nie boisz się nim jeździ? :scared:
Palenie od "szczała" (tylko nie wiem co będzie jak nie naszczy) to mizerna "korzyść" jak geometrii nie ma albo rama popękana...

Rama , Lagi są okej :D wygląda na to że ktoś cofał autem ciężarowym nie zauważył że stoi motocykl za nim i uderzył w Horneta a dokładniej w bak następnie Honda się przewróciła i została przetarta po ulicy troszkę chyba . Wypadek dość nietypowy ale nie wygląda to na szlif podczas jazdy :) :thumbup:
Ramę przepatrzyłem całą od główki aż po za dupek jedyny mankament jej to troszkę krzywe mocowanie chłodnicy z jednej strony blaszka wielkości 1-3cm :P
maxr1
Użytkownik
 
Posty: 29
Dołączył(a): Śr lut 12, 2014 10:08 pm
Imię: max
Motocykl: HONDA CBF 500
W siodle: <100 kkm

Re: Honda Hornet CB 600F

Postprzez Turos » Wt wrz 02, 2014 6:26 am

A ograniczniki całe? :)
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7619
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 36
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: Honda Hornet CB 600F

Postprzez Tiarus » Wt wrz 02, 2014 7:58 am

turos napisał(a):A ograniczniki całe? :)


Na oko pewnie tak, ale ja bym się bała takiego moto. :scared:
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Honda Hornet CB 600F

Postprzez rupert » Wt wrz 02, 2014 8:18 am

Ograniczniki nie świadczą o spotkaniu z tirem, a jedynie o przygodzie. Skoro kupione w stanie uszkodzonym, to nie ma czego szukać. Ogranicznik można przestawić butem. Niektórzy usuwają dla lepszego skrętu
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8341
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: Honda Hornet CB 600F

Postprzez maxr1 » Wt wrz 02, 2014 8:05 pm

rupert napisał(a):Ograniczniki nie świadczą o spotkaniu z tirem, a jedynie o przygodzie. Skoro kupione w stanie uszkodzonym, to nie ma czego szukać. Ogranicznik można przestawić butem. Niektórzy usuwają dla lepszego skrętu


Ograniczniki całe , nawet farba nie posiada odprysków :D
maxr1
Użytkownik
 
Posty: 29
Dołączył(a): Śr lut 12, 2014 10:08 pm
Imię: max
Motocykl: HONDA CBF 500
W siodle: <100 kkm


Powrót do Szosowo - turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości