Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Honda Hornet CB 600F

So sie 30, 2014 2:57 pm

Witam
W dniu 29.08.2014 zakupiłem sobie Hondę z roku 2003 z przebiegiem 48tyś prosto z niemiec , książka serwisowa w zestawie, dwie pary kluczyków jeszcze folia na nich :D
ogólnie moto ma do wymiany bak , do pospawania przedni błotnik i plastik lampy przód , chłodnica przepuszcza płyn ale tym już się zajmie znajomy spawacz :P reszta to kosmetyka :)
Motocykl jest w pełni oryginalny tak jak wyjechał z fabryki tak też stoi u mnie w garażu :D pierwsze 1000km pojawiło się w książeczce serwisowej w 2005 roku :3
Silnik pali od szczała w przycisk , ogólnie jestem bardzo zadowolony mocą oraz lekkością prowadzenia motocyklu wcześniej posiadałem CBF 500 i sądzę że te dwa motocykle to niebo a ziemia :D
Motocykl przyjechał z niemiec bez kierunków oraz instalacji lampy przód tył co mnie bardzo zastanawia kto mógł coś takiego zrobić i dla czego :/ W każdym razie sprzedający postara mi się dowieść tę instalacje :D Ale jeśli nie zrobi tego będę zmuszony dokupić te części :/ i teraz pytanie do was czy instalacja w innych motocyklach Hondy klasy 600 są takie same , znalazłem instalacje do lampy tył od CBR 900rr i wygląda na to że kostka ta sama ,wielkości wtyków w lampę itp więc stąd moje założenia i pytanie do Państwa :D . Jeśli ktoś był by zainteresowaniem sprzedażą tych części które pasowały by do mojej Hornet-y to liczę na owocny handel :)

Re: Honda Hornet CB 600F

So sie 30, 2014 7:09 pm

Sądząc po tym co napisałe, to moto miało ładnego dzwona.
SSprawdzałeś ramę? Nie boisz się nim jeździ? :scared:
Palenie od "szczała" (tylko nie wiem co będzie jak nie naszczy) to mizerna "korzyść" jak geometrii nie ma albo rama popękana...

Re: Honda Hornet CB 600F

N sie 31, 2014 11:31 am

Tiarus napisał(a):Sądząc po tym co napisałe, to moto miało ładnego dzwona.
SSprawdzałeś ramę? Nie boisz się nim jeździ? :scared:
Palenie od "szczała" (tylko nie wiem co będzie jak nie naszczy) to mizerna "korzyść" jak geometrii nie ma albo rama popękana...

Rama , Lagi są okej :D wygląda na to że ktoś cofał autem ciężarowym nie zauważył że stoi motocykl za nim i uderzył w Horneta a dokładniej w bak następnie Honda się przewróciła i została przetarta po ulicy troszkę chyba . Wypadek dość nietypowy ale nie wygląda to na szlif podczas jazdy :) :thumbup:
Ramę przepatrzyłem całą od główki aż po za dupek jedyny mankament jej to troszkę krzywe mocowanie chłodnicy z jednej strony blaszka wielkości 1-3cm :P

Re: Honda Hornet CB 600F

Wt wrz 02, 2014 6:26 am

A ograniczniki całe? :)

Re: Honda Hornet CB 600F

Wt wrz 02, 2014 7:58 am

turos napisał(a):A ograniczniki całe? :)


Na oko pewnie tak, ale ja bym się bała takiego moto. :scared:

Re: Honda Hornet CB 600F

Wt wrz 02, 2014 8:18 am

Ograniczniki nie świadczą o spotkaniu z tirem, a jedynie o przygodzie. Skoro kupione w stanie uszkodzonym, to nie ma czego szukać. Ogranicznik można przestawić butem. Niektórzy usuwają dla lepszego skrętu

Re: Honda Hornet CB 600F

Wt wrz 02, 2014 8:05 pm

rupert napisał(a):Ograniczniki nie świadczą o spotkaniu z tirem, a jedynie o przygodzie. Skoro kupione w stanie uszkodzonym, to nie ma czego szukać. Ogranicznik można przestawić butem. Niektórzy usuwają dla lepszego skrętu


Ograniczniki całe , nawet farba nie posiada odprysków :D
Odpowiedz