Zima Garaż

Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym

Re: Zima Garaż

Postprzez Turos » Śr paź 15, 2014 7:20 am

Czyli ta kamizelka jest wielokrotnego użytku, a nie jak airbagi, że trzeba je wymieniać całe?
Wystarczy tylko spuścić powietrze i kupić nowy nabój CO ?
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7619
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 36
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: Zima Garaż

Postprzez szczęście » Śr paź 15, 2014 8:03 am

turos napisał(a):Czyli ta kamizelka jest wielokrotnego użytku, a nie jak airbagi, że trzeba je wymieniać całe?
Wystarczy tylko spuścić powietrze i kupić nowy nabój CO ?


Turos, czytaj ze zrozumieniem :P

tylko nabój się wymienia, w zestawie z kamizelką jest kluczyk, cała wymiana zajmuje minutę może dwie
szczęście
 

Re: Zima Garaż

Postprzez PeterS » Śr paź 15, 2014 8:10 am

Może uda się coś utargować w jakimś Louisie. Zobaczymy jak się będą ceny kształtować.
Jeśli nic z tego nie wyjdzie, to poproszę szczęście by przekazała swojemu Mikołajowi, że też taką bym chciał :blush:
Avatar użytkownika
PeterS
Fanatyk
 
Posty: 3165
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 9:22 am
Lokalizacja: Audiland, woj. małopolskie
Wiek: 47
Motocykl: HH 600+ETZ 250
W siodle: 100-200 kkm

Re: Zima Garaż

Postprzez Marcus » Śr paź 15, 2014 9:35 am

PeterS napisał(a):Może uda się coś utargować w jakimś Louisie. Zobaczymy jak się będą ceny kształtować.
Jeśli nic z tego nie wyjdzie, to poproszę szczęście by przekazała swojemu Mikołajowi, że też taką bym chciał :blush:

Ciekawe jak tego Mikołaja przekonasz do swoich potrzeb :naughty: Nie obraź się ale Szczęściu chyba łatwiej :biggrin:
W każdym razie jak będzie społeczna lista kolejkowa na zakup takowych kamizelek to prawdopodobnie się piszę.
Avatar użytkownika
Marcus
Miłośnik
 
Posty: 637
Dołączył(a): N maja 26, 2013 4:34 am
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Marek
Motocykl: NC700X
W siodle: <100 kkm

Re: Zima Garaż

Postprzez mozzarella » Śr paź 15, 2014 10:48 am

Powiem szczerze, jeśli ta kamizelka uratuje czyjąś skórę to na pewno nie wystarczy wymiana naboju za 80 PLN. Ale tak czy inaczej warto..

http://motovoyager.net/2014/08/motocyklowa-poduszka-powietrzna-motoairbag/
Avatar użytkownika
mozzarella
Znawca
 
Posty: 332
Dołączył(a): N maja 05, 2013 10:00 pm
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Rafał
Motocykl: Honda CBF 600 N '08
W siodle: <100 kkm

Re: Zima Garaż

Postprzez szczęście » Śr paź 15, 2014 11:49 am

mozzarella napisał(a):Powiem szczerze, jeśli ta kamizelka uratuje czyjąś skórę to na pewno nie wystarczy wymiana naboju za 80 PLN. Ale tak czy inaczej warto..

http://motovoyager.net/2014/08/motocyklowa-poduszka-powietrzna-motoairbag/



po takim delikatnym szlifie a raczej wywrotce jak u mnie wystarczyła wymiana naboju, wiadomo, że jeśli będzie to dzwon gdzie kamizelka zostanie np. pocięta przez ratowników a jak sama się przekonałam nie patyczkują się z niczym tylko rozcinają wszystko łącznie z butami, rękawiczkami, kominiarką, ulubioną bielizną itp, to jedyne co pozostaje to kupno nowej..
natomiast jeśli nie jest porwana, pocięta, podziurawiona to tak wystarczy wymiana naboju
szczęście
 

Re: Odp: Zima Garaż

Postprzez konjo8ds » Śr paź 15, 2014 12:38 pm

szczęście napisał(a):
mozzarella napisał(a):Powiem szczerze, jeśli ta kamizelka uratuje czyjąś skórę to na pewno nie wystarczy wymiana naboju za 80 PLN. Ale tak czy inaczej warto..

http://motovoyager.net/2014/08/motocyklowa-poduszka-powietrzna-motoairbag/



po takim delikatnym szlifie a raczej wywrotce jak u mnie wystarczyła wymiana naboju, wiadomo, że jeśli będzie to dzwon gdzie kamizelka zostanie np. pocięta przez ratowników a jak sama się przekonałam nie patyczkują się z niczym tylko rozcinają wszystko łącznie z butami, rękawiczkami, kominiarką, ulubioną bielizną itp, to jedyne co pozostaje to kupno nowej..
natomiast jeśli nie jest porwana, pocięta, podziurawiona to tak wystarczy wymiana naboju

A kiedy Ty się wywaliłaś ostatnio? Nic się nie chwalisz... ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
konjo8ds
Nightmare
 
Posty: 5342
Dołączył(a): So sty 21, 2012 4:48 pm
Lokalizacja: wawa
Wiek: 42
Motocykl: st1050

Re: Zima Garaż

Postprzez Romek » Śr paź 15, 2014 12:44 pm

przeca pisała kilka postów wstecz
Avatar użytkownika
Romek
Miłośnik
 
Posty: 731
Dołączył(a): Pt sty 03, 2014 4:00 pm
Motocykl: CBF 1000A
W siodle: <100 kkm

Re: Zima Garaż

Postprzez szczęście » Śr paź 15, 2014 1:41 pm

Ostatnio 30.12.2013 o tak na koniec roku żeby sprawdzić czy kamizelka działa :-(
szczęście
 

Re: Zima Garaż

Postprzez konjo8ds » Śr paź 15, 2014 2:39 pm

szczęście napisał(a):Ostatnio 30.12.2013 o tak na koniec roku żeby sprawdzić czy kamizelka działa :-(

czyli mówisz, że warto kupić ;)

na błoto nie ma silnego.
w tym roku na błotku też niezłego paciaka zaliczyłem. tył mi odjechał tak, że pasażerkę wystrzeliło, a moto położyło się na boczny kufer, przez co pękł mi stelaż tego kufra (te trjumfy co mój mają plastikowy :wallbash: )
Obrazek
Avatar użytkownika
konjo8ds
Nightmare
 
Posty: 5342
Dołączył(a): So sty 21, 2012 4:48 pm
Lokalizacja: wawa
Wiek: 42
Motocykl: st1050

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Szosowo - turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 83 gości