Zima Garaż

Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym

Re: Zima Garaż

Postprzez _Big_Mac_ » Śr sty 07, 2015 12:49 pm

Malenstfo, jeździłeś z tą kamizelką w upałach? Wydaje się, że plery będą się pocić, a wywietrzniki z tyłu kurtki będą zasłonięte...
_Big_Mac_
 

Re: Zima Garaż

Postprzez Malenstfo » Śr sty 07, 2015 1:01 pm

goramo napisał(a):
Malenstfo napisał(a):Moją jak coś będę w czerwcu sprzedawał wraz z całym pozostałym sprzętem.


Kończysz waść z dwoma kółkami?


Raczej tak - jeżeli nie na zawsze to przynajmniej na jakiś czas. Ale zobaczymy - sporo czasu zostało, więc różnie to może być jeszcze.
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Re: Zima Garaż

Postprzez Malenstfo » Śr sty 07, 2015 1:05 pm

_Big_Mac_ napisał(a):Malenstfo, jeździłeś z tą kamizelką w upałach? Wydaje się, że plery będą się pocić, a wywietrzniki z tyłu kurtki będą zasłonięte...


Jeździłem w niej non-stop. Nie zauważyłem specjalnych różnic na niekorzyść tylko dla tego że miałem kamizelkę. Jak pływałem to pływałem kamizelka nie miała na to wpływu. Tyle tylko że to 1-2 kg więcej na sobie. Moja kurtka nie ma z tyłu wywietrzników.
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Re: Zima Garaż

Postprzez goramo » Śr sty 07, 2015 2:24 pm

Malenstfo napisał(a):
goramo napisał(a):
Malenstfo napisał(a):Moją jak coś będę w czerwcu sprzedawał wraz z całym pozostałym sprzętem.


Kończysz waść z dwoma kółkami?


Raczej tak - jeżeli nie na zawsze to przynajmniej na jakiś czas. Ale zobaczymy - sporo czasu zostało, więc różnie to może być jeszcze.



:sad:



A można spytać co Cię skłania ku takiej decyzji?
SR50 -> S53 -> ETZ150 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1000R + CB1300SA -> CB1300SA + XL650V -> CB1300SA + HH600 -> CB1300SA + CB1000RA

Always look on the bright side of life :-)
Avatar użytkownika
goramo
Nightmare
 
Posty: 8491
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 7:11 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 43
Imię: Mariusz
Motocykl: Honda x 2
W siodle: 100-200 kkm

Re: Zima Garaż

Postprzez Malenstfo » Śr sty 07, 2015 5:07 pm

goramo napisał(a):
Malenstfo napisał(a):
goramo napisał(a):
Kończysz waść z dwoma kółkami?


Raczej tak - jeżeli nie na zawsze to przynajmniej na jakiś czas. Ale zobaczymy - sporo czasu zostało, więc różnie to może być jeszcze.

:sad:
A można spytać co Cię skłania ku takiej decyzji?


To tylko plany. Jak pisałem różnie może być. Życie wszystko zweryfikuje. Więcej będę mógł powiedzieć na wiosnę jak się wszystko wyklaruje.
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Re: Zima Garaż

Postprzez inzynier » Pn sty 12, 2015 9:49 am

Malenstfo napisał(a):
inzynier napisał(a):
Seraphim napisał(a):Wracając troszkę do tych kamizelek z poduszką - to pochyliłem się nad tym temat i wygląda to tak że w louisie tego typu produktów nie ma. Helite jest pionierem w tej dziedzinie i Held tak naprawdę tylko dodaje do ich kamizelek naszywkę z nazwą. Helite w najbliższymi czasie ma wypuścić do sprzedaży najnowszy model "Turtle" przez co może podstawowa wersja odrobinie stanieje. Z ciekawostek, najszybciej otwierającą się poduszką jest sterowana elektronicznie w produktach Ducati.



a jakie masz zdanie o Hit-Air wg mnie po napompowaniu chroni jakby wieksza czesc ciala no i jest sporo tansza :cool:


Jeżdżę w kamizelce Hit-Air od półtora roku. Niestety nie miałem okazji sprawdzić jej skuteczności w praktyce. Taką samą jak moja ma Kaśka (Szczęście) ona już ja sprawdziła przy jakiejś w sumie niegroźnej wywrotce. Jak jest ze skutecznością ? Trudno tak naprawdę powiedzieć - przy poważniejszych wypadkach może za dużo nie pomóc (choć może zmniejszyć obrażenia) ale przy mniej groźnych może skutecznie uchronić przed kontuzjami. Pompuje się cała, usztywnia kark, chroni cały przód, plecy i kość ogonową. Moim zdaniem lepiej ją mieć niż nie. Tym bardziej że w normalnym użytkowaniu jest prawie nieodczuwalna. Moją jak coś będę w czerwcu sprzedawał wraz z całym pozostałym sprzętem.


Jestem bardo zainteresowany :drool: pamietaj prosze jak bedzie sprzedawal wyslac pw :thumbsup: a w miedzy czasie moglbys skrabnac cos jak dlugo uzywales, czy jest na gwarancji itp :P
inzynier
Użytkownik
 
Posty: 62
Dołączył(a): Cz lut 06, 2014 12:58 pm

Re: Zima Garaż

Postprzez inzynier » Pn sty 12, 2015 9:50 am

Malenstfo napisał(a):
inzynier napisał(a):
Seraphim napisał(a):Wracając troszkę do tych kamizelek z poduszką - to pochyliłem się nad tym temat i wygląda to tak że w louisie tego typu produktów nie ma. Helite jest pionierem w tej dziedzinie i Held tak naprawdę tylko dodaje do ich kamizelek naszywkę z nazwą. Helite w najbliższymi czasie ma wypuścić do sprzedaży najnowszy model "Turtle" przez co może podstawowa wersja odrobinie stanieje. Z ciekawostek, najszybciej otwierającą się poduszką jest sterowana elektronicznie w produktach Ducati.



a jakie masz zdanie o Hit-Air wg mnie po napompowaniu chroni jakby wieksza czesc ciala no i jest sporo tansza :cool:


Jeżdżę w kamizelce Hit-Air od półtora roku. Niestety nie miałem okazji sprawdzić jej skuteczności w praktyce. Taką samą jak moja ma Kaśka (Szczęście) ona już ja sprawdziła przy jakiejś w sumie niegroźnej wywrotce. Jak jest ze skutecznością ? Trudno tak naprawdę powiedzieć - przy poważniejszych wypadkach może za dużo nie pomóc (choć może zmniejszyć obrażenia) ale przy mniej groźnych może skutecznie uchronić przed kontuzjami. Pompuje się cała, usztywnia kark, chroni cały przód, plecy i kość ogonową. Moim zdaniem lepiej ją mieć niż nie. Tym bardziej że w normalnym użytkowaniu jest prawie nieodczuwalna. Moją jak coś będę w czerwcu sprzedawał wraz z całym pozostałym sprzętem.


Jestem bardo zainteresowany :drool: pamietaj prosze jak bedziesz sprzedawal wyslac pw :thumbsup: a w miedzy czasie moglbys skrabnac cos jak dlugo uzywales, czy jest na gwarancji itp :P
inzynier
Użytkownik
 
Posty: 62
Dołączył(a): Cz lut 06, 2014 12:58 pm

Re: Zima Garaż

Postprzez inzynier » Pn sty 12, 2015 9:50 am

Malenstfo napisał(a):
inzynier napisał(a):
Seraphim napisał(a):Wracając troszkę do tych kamizelek z poduszką - to pochyliłem się nad tym temat i wygląda to tak że w louisie tego typu produktów nie ma. Helite jest pionierem w tej dziedzinie i Held tak naprawdę tylko dodaje do ich kamizelek naszywkę z nazwą. Helite w najbliższymi czasie ma wypuścić do sprzedaży najnowszy model "Turtle" przez co może podstawowa wersja odrobinie stanieje. Z ciekawostek, najszybciej otwierającą się poduszką jest sterowana elektronicznie w produktach Ducati.



a jakie masz zdanie o Hit-Air wg mnie po napompowaniu chroni jakby wieksza czesc ciala no i jest sporo tansza :cool:


Jeżdżę w kamizelce Hit-Air od półtora roku. Niestety nie miałem okazji sprawdzić jej skuteczności w praktyce. Taką samą jak moja ma Kaśka (Szczęście) ona już ja sprawdziła przy jakiejś w sumie niegroźnej wywrotce. Jak jest ze skutecznością ? Trudno tak naprawdę powiedzieć - przy poważniejszych wypadkach może za dużo nie pomóc (choć może zmniejszyć obrażenia) ale przy mniej groźnych może skutecznie uchronić przed kontuzjami. Pompuje się cała, usztywnia kark, chroni cały przód, plecy i kość ogonową. Moim zdaniem lepiej ją mieć niż nie. Tym bardziej że w normalnym użytkowaniu jest prawie nieodczuwalna. Moją jak coś będę w czerwcu sprzedawał wraz z całym pozostałym sprzętem.


Jestem bardo zainteresowany :drool: pamietaj prosze jak bedziesz sprzedawal wyslac pw :thumbsup: a w miedzy czasie moglbys skrabnac cos jak dlugo uzywales, czy jest na gwarancji itp :P
inzynier
Użytkownik
 
Posty: 62
Dołączył(a): Cz lut 06, 2014 12:58 pm

Re: Zima Garaż

Postprzez Monte Christo » Pn sty 12, 2015 11:31 am

Aleś napalony na te gadżety po Maleńkim :smile:
Chuja się zarabia, a żyje się jak hrabia.
Avatar użytkownika
Monte Christo
Użytkownik zbanowany
 
Posty: 7506
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 1:24 pm
Wiek: 43
Motocykl: nie ma
W siodle: <100 kkm

Re: Zima Garaż

Postprzez raphi » Pn sty 12, 2015 2:08 pm

Tak zupełnie na marginesie to mam do sprzedania nadal ten swój mototent: KLIK
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14114
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Szosowo - turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 105 gości