Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Re: CBF 600 prasa

Wt wrz 04, 2012 10:17 am

Dobrze, że kierownica jest w standardzie

Re: CBF 600 prasa

Wt wrz 04, 2012 2:54 pm

kamoreks napisał(a):Wlasnie zakupilem numer i go czytam. Ale co oni pisza, że nie ma CBF 600 z ABSem centralnego podnóżka? Oni wogóle jeździli nim?


A weź napisz do nich i zjeb ich jak kacper sukę . A może mianują Ciebie na korektora periodyka :thumbsup:
fiu, fiu... :thumbup:

Odp: CBF 600 prasa

Wt wrz 04, 2012 4:14 pm

dzik napisał(a):
Malenstfo napisał(a):
Miszczu - ten numer juz miesiac temu wyszedl. :) Masz refleks :)


być może miszczu, ale nie jestem stałym bywalcem kiosków :msn-wink:


No spoko poprostu poczulem sie jakby ktos ta informacje z wykopalisk wyciagnal. Ale marsz rację nie kazdy kupuje takie tego od razu. Ja poprostu czekam zawsze z niecierpliwością na kolejny numer i kupuje na bieżąco.

Re: Odp: CBF 600 prasa

Cz wrz 06, 2012 12:00 pm

Malenstfo napisał(a):
No spoko poprostu poczulem sie jakby ktos ta informacje z wykopalisk wyciagnal. Ale marsz rację nie kazdy kupuje takie tego od razu. Ja poprostu czekam zawsze z niecierpliwością na kolejny numer i kupuje na bieżąco.


ja tez, jak tylko to możliwe staram sie nabyc nowy numer... potem dwa wieczory i powrot to starych numerow w oczekiwaniu...
i co ciekawe jak sie trafia na jakas gazetke z przed powiedzmy trzech lat to odkrywa nie na nowo rzeczy, ktore przy poprzednich lekturach nie rzuciły sie w oczy...

Re: CBF 600 prasa

N wrz 23, 2012 5:15 pm

kamoreks napisał(a):Wlasnie zakupilem numer i go czytam. Ale co oni pisza, że nie ma CBF 600 z ABSem centralnego podnóżka? Oni wogóle jeździli nim?


A najlepsze, że w tym właśnie artykule na fotach ta stopla sterczy jak maszt na Pogorii :) Ale nic to - w ostatniej Motormanii chłopaki testowali NC 700. Na fotach wersja S a w całym tekście piszą o NC 700 X. Co oni biorą w tych redakcjach? :)

Re: CBF 600 prasa

Pt wrz 20, 2013 10:16 am

http://www.motocykl-online.pl/testy/Mot ... ego,7591,1

chodzi o 3 akapit:
Mimo to Honda przeprowadziła trzy akcje serwisowe. Kampania 3DU dotyczyła wymiany nieszczelnej membrany kranika podciśnieniowego (wersja PC38 z lat 2004-2007 – wyposażona w gaźniki). Druga kampania, 3E4-CBF600, dotyczyła modeli PC43 i chodziło o nieprawidłowe działanie prędkościomierza (naprawa zaśniedziałego bądź nadpalonego pinu we wtyczce elektrycznej) w motocyklach z 2008 r. Trzecia kampania 3ED-CBF600-PC43: chodziło o śruby mocujące tylną pompę hamulcową – rzecz była w sprawdzeniu poprawności dokręcenia kluczem dynamometrycznym. Naprawiano to w ramach gwarancji, jest więc spore prawdopodobieństwo, że wszystkie poprawki zostały wykonane.
czy coś o tym wiecie, posiadacze 600? :)

Re: CBF 600 prasa

Wt lut 03, 2015 4:15 pm

Motormania 02/2015
– CZY WARTO KUPIĆ MOTOCYKL PONIŻEJ 10 tys zł?
Ile wigoru mają maszyny z metrykami oscylującymi w granicach 10 lat? Okazuje się, że całkiem sporo. Wyglądają też zupełnie nieźle- przekonajcie się sami czytając nasze porównanie Kawasaki ER-6 z Hondą CBF600.

http://motormania.com.pl/najnowszy-nume ... ania-luty/

Ktoś już ma ?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Re: Odp: CBF 600 prasa

Śr lut 04, 2015 4:34 pm

Obrazek

Obrazek

Artykuł całkiem spoko. W podsumowaniu napisali że nawet gdyby używana szejseta kosztowała tyle co nowy NC to woleliby kupić szejsetkę :)

Re: CBF 600 prasa

Pt gru 18, 2015 8:55 am

Miesięcznik "Motocykl" nr 1/2016

Jest artykuł na temat hakerów za 10000 zł. W artykule siądziemy Hondę Cbf 600, bandit 650 i yamahe xjr 1300
Artykuł w sumie krotki ale opisują ze za 10 tys można poszukać Cbf model pc43, ja sie pytam gdzie? Moze w UK albo gdzieś dalej bo u nas za tr pieniądze nic nie kupisz no chyba ze ze szrotu
Odpowiedz