Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Re: Jaki wyświetlacz biegów???

Cz maja 21, 2015 7:43 pm

Tiarus napisał(a):
Wesoły Dyzio napisał(a):
Tiarus napisał(a):niech jeszcze trochę pobłądzi...
tak ze 20-30 stron :devil:

:thumbup:


Co to za tumbsapy?!
Co to za pochwały som ?!?! :hammer:

Miało być p o s k r a m i a n i e :lol: :lol:
Coś Ci nie idzie... :pokey:

Poskramiam jak trzeba poskramiać. Na razie jesteś spokojna :smoke:

Re: Jaki wyświetlacz biegów???

Pt maja 22, 2015 6:45 am

Ja zawsze jestem spokojna... w środku w kocie :devil:

Coś Ci nie idzie :pokey: :devil:

Re: Jaki wyświetlacz biegów???

Pt maja 22, 2015 8:24 am

Zacznij go poskramiać jako kot dominatrix:-P

Re: Jaki wyświetlacz biegów???

Pt maja 22, 2015 9:42 am

A tak serio, to nie lepiej kupić sobie coś inne zamiast wyświetlacza? :) Po pierwszym sezonie widziałem po prędkości i obrotach który to bieg :) Jak VIP "nie szedł" to za wysoki , a jak robiło "utu ututuutut" to za niski :P

Re: Jaki wyświetlacz biegów???

Pt maja 22, 2015 10:56 am

turos napisał(a):A tak serio, to nie lepiej kupić sobie coś inne zamiast wyświetlacza? :) Po pierwszym sezonie widziałem po prędkości i obrotach który to bieg :) Jak VIP "nie szedł" to za wysoki , a jak robiło "utu ututuutut" to za niski :P

Turos, ty lubisz tak, a inni na odwrót. ja też mam wyświetlacz i uważam to za fantastyczną rzecz.

Re: Jaki wyświetlacz biegów???

Pt maja 22, 2015 11:10 am

turos napisał(a):A tak serio, to nie lepiej kupić sobie coś inne zamiast wyświetlacza? :) Po pierwszym sezonie widziałem po prędkości i obrotach który to bieg :) Jak VIP "nie szedł" to za wysoki , a jak robiło "utu ututuutut" to za niski :P


Za późno - kobyłka u płotu - a poza tym to jednak fajny i czasami przydatny bajer :smile:

Re: Jaki wyświetlacz biegów???

Cz maja 28, 2015 5:52 pm

a coś o tych kabelkach ??? :crybaby:

Re: Jaki wyświetlacz biegów???

N mar 19, 2017 6:38 pm

Odkopuję temat :drool:
Z powodu iż czasami zdarzało mi się szukać biegu 7 zacząłem się zastanawiać nad wyświetlaczem biegów. Problem polegał na tym iż nie chciałem dokładać na zewnątrz żadnych bajerów. Znalazłem film na YT jak koleś wkomponował wyświetlacz w zegary CBF. No i zaczęło się kombinowanie. Kupiłem GPT gi1001. Rozkręciłem go i na pierwszy ogień poszedł wyświetlacz siedmiosegmentowy. Wylutowanie i przylutowanie na tasiemce. Rozebranie zegarów i wycięcie otworu pod wyświetlacz. Zamocowanie wyświetlacza i wlutowanie przewodów +12V, masa, przewód od obrotów, przewód od prędkości. Zauważyłem że jak się zwalnia i jedzie na luzie bardzo już wolno to lubi wyświetlać biegi 2,3. Winą pewnie jest to, że akurat ten model nie ma wejścia sygnału od luzu. Jednak to nie jest problem. Ogólnie chodzi bardzo szybko i bardzo fajnie komponuje się z moim podświetleniem :clap: .

Re: Jaki wyświetlacz biegów???

Wt mar 21, 2017 1:40 pm

Bardzo fajnie to wygląda.
Zrób tutorial jak taki efekt osiągnąć :)

Re: Jaki wyświetlacz biegów???

Cz mar 23, 2017 8:17 am

Fakt, b. fajnie to wygląda. Chyba już wiem, co będę robić w następną zimę :biggrin:
Odpowiedz