Akcja serwisowa NC750

Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym

Re: Akcja serwisowa NC750

Postprzez ncxior » Wt wrz 22, 2015 9:00 pm

camilos55 napisał(a):A ja do plazy wiecej nie pojade. Jak odbieralem moto po serwisie nie mialem polowe swoich prywatnych rzeczy z kufra nie mialem dolnego plastiku brak plynu w zbiorniczku. Jak zrobilem awanture laskawie zaczeli szukac moich rzeczy. Jeszcze wczesniej bylem na wymianie oleju nastepnego dnia sprawdzilem stan i co..... Ponizej minimum. Mam ich dosyc. Ja osobiscie nie polecam.


ale się pozmieniało dla mnie Plaza zawsze była wzorem dobrego Autoryzowanego serwisu.
Avatar użytkownika
ncxior
Znawca
 
Posty: 325
Dołączył(a): Pn sie 06, 2012 8:16 pm
Motocykl: chwilowo brak :-(

Re: Akcja serwisowa NC750

Postprzez Wesoły Dyzio » Śr wrz 23, 2015 8:27 am

camilos55 napisał(a):A ja do plazy wiecej nie pojade. Jak odbieralem moto po serwisie nie mialem polowe swoich prywatnych rzeczy z kufra nie mialem dolnego plastiku brak plynu w zbiorniczku. Jak zrobilem awanture laskawie zaczeli szukac moich rzeczy. Jeszcze wczesniej bylem na wymianie oleju nastepnego dnia sprawdzilem stan i co..... Ponizej minimum. Mam ich dosyc. Ja osobiscie nie polecam.

Niestety muszę potwierdzić brak profesjonalizmu Honda Plaza :thumbdown:
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: Akcja serwisowa NC750

Postprzez Marcus » Śr wrz 23, 2015 8:34 am

O cholera :eek: Po Waszych postach widzę że trzeba zweyfikować opinię o Plazie.
Avatar użytkownika
Marcus
Miłośnik
 
Posty: 637
Dołączył(a): N maja 26, 2013 4:34 am
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Marek
Motocykl: NC700X
W siodle: <100 kkm

Re: Akcja serwisowa NC750

Postprzez dzik » Śr wrz 23, 2015 10:13 am

Ja póki co na Plazie się nie zawiodłem.
Jedź szybko tam gdzie wolno.
Avatar użytkownika
dzik
Fanatyk
 
Posty: 3918
Dołączył(a): Pn lip 30, 2012 5:26 pm
Lokalizacja: Wuwua
Wiek: 43
Motocykl: CBF1125
W siodle: 100-200 kkm

Re: Akcja serwisowa NC750

Postprzez Beno » Śr wrz 23, 2015 10:57 am

Lm261 napisał(a):Witam.Lawina powiadomień z Hondy ruszyła.Wczoraj dostałem wiadomość o serwisie rozrusznika,dzisiaj dostałem wiadomość o akcja serwisowej licznika :eek:

Hej Mirek kiedy się wybierasz do Pomirskiego może też podjadę ?
Beno
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pn maja 25, 2015 8:55 am
Lokalizacja: Gdańsk
Wiek: 48
Imię: Bernard
Motocykl: Honda NC700X
W siodle: <100 kkm

Re: Akcja serwisowa NC750

Postprzez leszektalar » Śr wrz 23, 2015 2:58 pm

No to moja opinia na świeżo... Jak postanowiłem tak zrobiłem: ok. 12 zadzwoniłem do Hondy Plaza dowiedzieć się co i jak... Powiedzieli żeby przyjechać bez umawiania się żadnego uprzedniego. O 15 byłem w HP. Po kluczyku (rozumiem, że po zakodowanym numerze czy cuś tam) sprawdzili, że mam tą wadliwą część (co chyba oznacza, że być może nie wszyscy wzywani ją mają... ale to tylko moje domysły). Okazało się, że mają to to ustrojstwo na wymianę na miejscu, więc mogą machnąć od ręki... No i już mam temat ogarnięty plus jeszcze naciąg łańcucha mi wyregulowali w ramach uprzejmości. Jak na mój pierwszy kontakt z tym serwisem to wszystko miło, sprawnie i sympatycznie :)
Ale fakt, faktem, że ja akurat byłem o takiej godzinie, że nie było żywego ducha na sklepie więc nie czekałem w kolejkach albo coś i serwis chyba akurat nic nie miał pilniejszego. Koordynator działu serwisu coś tam wspomniał że sam został a telefony mu się faktycznie urywały więc jeśli z kontaktem by było trudno to pewnie dlatego. Ja się dodzwoniłem za pierwszym razem.
p.s. To wbijają w książkę gwarancyjną więc weźcie ze sobą (dla kogoś może to oczywiste jest ale dla mnie nie było ;) )
Avatar użytkownika
leszektalar
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): So sie 23, 2014 3:32 pm
Imię: Leszek

Re: Akcja serwisowa NC750

Postprzez Lm261 » Śr wrz 23, 2015 6:10 pm

Beno napisał(a):
Lm261 napisał(a):Witam.Lawina powiadomień z Hondy ruszyła.Wczoraj dostałem wiadomość o serwisie rozrusznika,dzisiaj dostałem wiadomość o akcja serwisowej licznika :eek:

Hej Mirek kiedy się wybierasz do Pomirskiego może też podjadę ?

Byłem u nich dwa tygodnie temu.Czekam na telefon bo mają problem z licznikami a ja chcę przy okazji zrobić przegląd i załatwić sprawę rozrusznika.
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Lm261
Użytkownik
 
Posty: 156
Dołączył(a): So lip 05, 2014 7:41 am
Imię: Mirek
Motocykl: Nc750xde
W siodle: <100 kkm

Re: Akcja serwisowa NC750

Postprzez Wesoły Dyzio » Cz wrz 24, 2015 8:58 am

Byłem u nich dwa razy. Pierwszy raz kiedy chciałem kupić CBF 600. Czekałem, czekałem, czekałem i wreszcie wyszedłem nie obsłużony. Drugi raz przez telefon oszukali mnie, że mają na miejscu do sprzedaży CB125F, których w żadnym innym salonie nie było. po przyjeździe okazało się, że to zwykły chwyt marketingowy, aby klienta do siebie ściągnąć. Więcej do nich nie pojadę, choćby to miałby być ostatni salon w woj. mazowieckim.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: Akcja serwisowa NC750

Postprzez igrazka » N wrz 27, 2015 11:46 pm

leszektalar napisał(a):Moto kupiłem na początku tego roku w Motoriście w Warszawie... ale od kiedy odszedł ich szef sprzedaży Grzesiek, to czuję się przez nich tak olewany (o cenie pierwszego przeglądu nie wspomnę), że mam ogromną ochotę się przenieść do Hondy Plaza... i stąd pytanie o opinię użytkowników czy warto...


O Plazie się nie wypowiadam, bo nie znam, ale wypowiedzi kolegów nie zachęcają. Z Motoristą potwierdzam, zeszli na psy, a lista grzechów rośnie! :thumbdown:
Ktoś wspomniał o MCS - potwierdzam, mam dobre doświadczenia. (info sprzed roku).
Obrazek

Moja Siwa Czapla: galeria zdjęć NC700X DCT

Honda Rebel 250 '86 > Honda CBF600N '04 > Honda Forza 250 '08 > Honda NC700X DCT '12 > Honda Forza 250 '08 (ta sama!!)
Avatar użytkownika
igrazka
Miłośnik
 
Posty: 656
Dołączył(a): Pt sty 11, 2013 8:50 pm
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiek: 52
Motocykl: chwilowo brak
W siodle: <100 kkm

Re: Akcja serwisowa NC750

Postprzez Kasiek » Wt lis 03, 2015 9:06 am

Czy wszyscy wezwani z naszego forum stawili się na akcję ?
Avatar użytkownika
Kasiek
Miłośnik
 
Posty: 543
Dołączył(a): Śr cze 18, 2014 7:07 pm
Imię: Kasia
Motocykl: Honda NC 750x
W siodle: <100 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Szosowo - turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron