Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Re: Korek wlewu oleju CBF500

Śr maja 25, 2016 9:28 am

Wesoły Dyzio napisał(a):Jak chcesz i będzie pasować od 600, to mogę pożyczyć swój, bo nie będę jeździć do przyszłego tygodnia. Ale najpierw zadzwoń do MCS na Prymasa 1000 lecia, może coś pomogą. Jakby co to dawaj znać.

A byłbyś w stanie zmierzyć jakie fi ma Twój korek? :) Do MCSu dzwoniłem, niestety od ręki mieli tylko jakiś superbajerancki tjuningowy korek aluminiowy bez bagnetu za 209 zł.

Póki co skontaktowałem się jeszcze z moim mechanikiem, powiedział, że może uda mu się coś dobrać :thumbsup:

E: Tutaj na aukcji jakiegoś zamiennika jest napisane, że pasuje i do 500 i do 600. http://www.ebay.co.uk/itm/HONDA-OIL-FIL ... 0696570420

Re: Korek wlewu oleju CBF500

Śr maja 25, 2016 9:54 am

jewgienij napisał(a):
Wesoły Dyzio napisał(a):Jak chcesz i będzie pasować od 600, to mogę pożyczyć swój, bo nie będę jeździć do przyszłego tygodnia. Ale najpierw zadzwoń do MCS na Prymasa 1000 lecia, może coś pomogą. Jakby co to dawaj znać.

A byłbyś w stanie zmierzyć jakie fi ma Twój korek? :) Do MCSu dzwoniłem, niestety od ręki mieli tylko jakiś superbajerancki tjuningowy korek aluminiowy bez bagnetu za 209 zł.

Póki co skontaktowałem się jeszcze z moim mechanikiem, powiedział, że może uda mu się coś dobrać :thumbsup:

E: Tutaj na aukcji jakiegoś zamiennika jest napisane, że pasuje i do 500 i do 600. http://www.ebay.co.uk/itm/HONDA-OIL-FIL ... 0696570420

Gwint może jest ten sam, ale 600 nie "bagnetu"

edit

Do "600" korek mam na stanie, ale kosztuje 55 zeta... po upuście 45 i jest bez bagnetu.

Re: Korek wlewu oleju CBF500

Śr maja 25, 2016 11:46 am

Ja bym brał ten za 45 i się nie zastanawiał. Ważne aby coś było. Potem sobie kupisz właściwy.

Re: Korek wlewu oleju CBF500

Śr maja 25, 2016 12:04 pm

Nie jestem pewien czy problem nie został już rozwiązany, bo ktoś z warsztatu szukał na gwałt korka do CB/CBF500
Chyba mechanik co go nie dokręcił, załatwiał jakiś używany, bo zamówienie odwołał. :cool:

Chyba że to taki zbieg okoliczności :naughty:

Re: Korek wlewu oleju CBF500

Śr maja 25, 2016 1:20 pm

Avalon napisał(a):Nie jestem pewien czy problem nie został już rozwiązany, bo ktoś z warsztatu szukał na gwałt korka do CB/CBF500
Chyba mechanik co go nie dokręcił, załatwiał jakiś używany, bo zamówienie odwołał. :cool:

Chyba że to taki zbieg okoliczności :naughty:

A to u Was było naprawiane moto ?

Re: Korek wlewu oleju CBF500

Śr maja 25, 2016 1:28 pm

Avalon napisał(a):Nie jestem pewien czy problem nie został już rozwiązany, bo ktoś z warsztatu szukał na gwałt korka do CB/CBF500
Chyba mechanik co go nie dokręcił, załatwiał jakiś używany, bo zamówienie odwołał. :cool:

Chyba że to taki zbieg okoliczności :naughty:


To Artur pewnie do was dzwonił ;) Bo owszem, ostatecznie udało mu się załatwić jakąś używkę od CB500 i ta już siedzi w moim motongu :moto: Będzie jeżdżone na weekendzie :)

Swoją drogą, to dość ciekawe, że mechanik tak od razu założył, że to jego wina i musi to naprawić od razu. Przecież równie dobrze jakiś złośliwy człek mógł mi ten korek na postoju wykręcić... No ale to tylko dobrze o mechaniku świadczy :)

Re: Korek wlewu oleju CBF500

Śr maja 25, 2016 1:58 pm

jewgienij napisał(a):To Artur pewnie do was dzwonił ;) Bo owszem, ostatecznie udało mu się załatwić jakąś używkę od CB500 i ta już siedzi w moim motongu :moto: Będzie jeżdżone na weekendzie :)[

Swoją drogą, to dość ciekawe, że mechanik tak od razu założył, że to jego wina i musi to naprawić od razu. Przecież równie dobrze jakiś złośliwy człek mógł mi ten korek na postoju wykręcić... No ale to tylko dobrze o mechaniku świadczy :)

Znam Artura i wiem że to porządny gość. :thumbsup:

Re: Korek wlewu oleju CBF500

Śr maja 25, 2016 2:19 pm

Avalon napisał(a):
jewgienij napisał(a):To Artur pewnie do was dzwonił ;) Bo owszem, ostatecznie udało mu się załatwić jakąś używkę od CB500 i ta już siedzi w moim motongu :moto: Będzie jeżdżone na weekendzie :)[

Swoją drogą, to dość ciekawe, że mechanik tak od razu założył, że to jego wina i musi to naprawić od razu. Przecież równie dobrze jakiś złośliwy człek mógł mi ten korek na postoju wykręcić... No ale to tylko dobrze o mechaniku świadczy :)

Znam Artura i wiem że to porządny gość. :thumbsup:


Przekaż też pozdrowienia Zbyszkowi, który dziś mi pomagał :thumbsup:

Re: Korek wlewu oleju CBF500

Śr maja 25, 2016 2:41 pm

Wesoły Dyzio napisał(a):
Avalon napisał(a):Nie jestem pewien czy problem nie został już rozwiązany, bo ktoś z warsztatu szukał na gwałt korka do CB/CBF500
Chyba mechanik co go nie dokręcił, załatwiał jakiś używany, bo zamówienie odwołał. :cool:

Chyba że to taki zbieg okoliczności :naughty:

A to u Was było naprawiane moto ?

Nie, nie u nas.
Artur Zając. robil, a to gość na którego można zawsze liczyć, i nie wykręca się gdy zrobi coś źle :notworthy:

Re: Odp: Korek wlewu oleju CBF500

Cz maja 26, 2016 6:48 pm

jewgienij napisał(a):
Avalon napisał(a):Nie jestem pewien czy problem nie został już rozwiązany, bo ktoś z warsztatu szukał na gwałt korka do CB/CBF500
Chyba mechanik co go nie dokręcił, załatwiał jakiś używany, bo zamówienie odwołał. :cool:

Chyba że to taki zbieg okoliczności :naughty:


To Artur pewnie do was dzwonił ;) Bo owszem, ostatecznie udało mu się załatwić jakąś używkę od CB500 i ta już siedzi w moim motongu :moto: Będzie jeżdżone na weekendzie :)

Swoją drogą, to dość ciekawe, że mechanik tak od razu założył, że to jego wina i musi to naprawić od razu. Przecież równie dobrze jakiś złośliwy człek mógł mi ten korek na postoju wykręcić... No ale to tylko dobrze o mechaniku świadczy :)

Bo na takich prostych zasadach buduję się markę. Owszem raz na jakiś czas znajdzie się jakiś cebulak co będzie chciał to wykorzystać ale generalnie w dłuższej perspektywie wychodzi się na plus.
Odpowiedz