Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Re: CBF 1000FA dwa szybkie pytania

Cz cze 16, 2016 9:09 am

Niby dwa szybkie pytania a wątek od 8 czerwca się rozwija a rozwija :thumbsup:

Re: CBF 1000FA dwa szybkie pytania

Cz cze 16, 2016 11:38 am

Monte Christo napisał(a):Niby dwa szybkie pytania a wątek od 8 czerwca się rozwija a rozwija :thumbsup:

bo nadal brak konkretnej odpowiedzi hihihih

Re: CBF 1000FA dwa szybkie pytania

Śr cze 22, 2016 7:19 am

kolejne 2 szybkie pytania:

jakie żarówki są w lampach przednich? H1 czy jakie i o jakiej mocy drogowe a o jakiej mijania
jakie żarówki są w światłach pozycyjnych przednich?

Wpadłem na pomysł by zrobić podmiankę na LEDowe i pytam aby wiedzieć jakie zamówić

Re: CBF 1000FA dwa szybkie pytania

Śr cze 22, 2016 11:16 am

H7 dwie sztuki oraz w5w 2sztuki jako pozycyjne. Miałem ledy ale padły, nie polecam. Chyba, ze jakieś super specjalne. Moje z soczewką zaczely po prosu mrugać.
Uwazaj przy wkladaniu ledów by zarowki nie wypadły z oprawki w lampie, bo bedzie duzy problem z wyjęciem. Proponuję kupić w5w philipsa z niebieską bańką i dać se siana z ledami. H7 np osram nightbreaker.

Re: CBF 1000FA dwa szybkie pytania

Cz cze 23, 2016 8:59 am

Ostlander napisał(a):H7 dwie sztuki oraz w5w 2sztuki jako pozycyjne. Miałem ledy ale padły, nie polecam. Chyba, ze jakieś super specjalne. Moje z soczewką zaczely po prosu mrugać.
Uwazaj przy wkladaniu ledów by zarowki nie wypadły z oprawki w lampie, bo bedzie duzy problem z wyjęciem. Proponuję kupić w5w philipsa z niebieską bańką i dać se siana z ledami. H7 np osram nightbreaker.

dzięki za odpowiedź i fachowa poradę :thumbsup:

Re: CBF 1000FA dwa szybkie pytania

Śr sie 03, 2016 11:20 am

A jeszcze w temacie chłodzenia. Jak zamontowałem voltomierz to zauważyłem, że wentylator chłodnicy załącza się też w upalne dni przy prędkościach 180+ co mnie zdziwiło ogromnie, bo pęd powietrza jest wtedy dosyć zaporowy.

Re: CBF 1000FA dwa szybkie pytania

Cz sie 04, 2016 9:57 am

jak czytałem instrukcje producenta, to było napisane, ze wentylator włącza się samoistnie co jakiś czas, nawet kiedy nie jest rozgrzany

Re: CBF 1000FA dwa szybkie pytania

N lip 12, 2020 10:01 am

Rafał P napisał(a):jak czytałem instrukcje producenta, to było napisane, ze wentylator włącza się samoistnie co jakiś czas, nawet kiedy nie jest rozgrzany
Wiem dostane złota łopatę za odkopanie posta,ale mam pytanie z jakiej instrukcji korzystałeś?

Re: CBF 1000FA dwa szybkie pytania

Pn lip 13, 2020 11:14 am

cerber napisał(a):
Rafał P napisał(a):jak czytałem instrukcje producenta, to było napisane, ze wentylator włącza się samoistnie co jakiś czas, nawet kiedy nie jest rozgrzany
Wiem dostane złota łopatę za odkopanie posta,ale mam pytanie z jakiej instrukcji korzystałeś?


oj nie wiem czy odpisze.
Ostatnia wizyta:Cz kwi 30, 2020 6:07 pm

Re: CBF 1000FA dwa szybkie pytania

Wt wrz 01, 2020 9:20 pm

To ja dołączę się jeszcze z jednym pytaniem dotyczącym jednostki wskaźnika zużycia paliwa.
Mam wersję angielską CBFy, a jako jednostkę zużycia paliwa mam ustawioną „km/l” zamiast „l/100km”.
Niestety nie mam instrukcji w PL, tylko jakieś zdobyczne IT/FR z tłumaczenia wynika (strona 36), że przy ustawionym średnim lub chwilowym zużyciu paliwa naciskamy prawy i lewy przycisk jednocześnie przez 2 s , następnie lewym zmieniamy km/l <=>l/100km, prawym zatwierdzamy. Przy ustawiony trybie TOTAL, można zmienić mile <=> km. Niestety cokolwiek nie mam ustawione TOTAL / średnie czy chwilowe zużycie, zawsze zmienić mogę tylko mile <=> km, a „km/l” na „l/100km” już nie.
Jakieś pomysły? Czy to wersja angielska tak ma?
Odpowiedz