Honda CB450s

Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym

Honda CB450s

Postprzez Pestek » So paź 29, 2016 7:47 pm

Witam od kilku dni jestem posiadaczem Hondy CB 450s. Przed zakupem zostałem poinformowany o tym,ze trzeba wymienic zaworki pływaka bo długo stała i nie trzymają. Jednak juz po zakupie okazało sie,ze to jednak nie to,zaworki trzymaja, poziom paliwa w komorach jest ok,ale gdy prubuje uruchomic silnik to na ssaniu to chodzi tylko musze ja trzymac lekko na gazie, a gdy tylko sie lekko zagrzeje to zalewa swiece i juz wogóle nie mozna uruchomic slinika. Gazniki czysciłem,wydmuchane powietrzem, dysze czyste,ssanie swobodnie sie cofa,a nadal swiece zalane. Myslałem ze moze sprezanie słabe lecz na manometrze pokazuje 12,5 bar niemal na dwóch cylindrach.Nie siedze w takich modelach,ale zauważyłem ze gdy wyjme iglice z membrany i umieszcze na miejscu ma luz jakby była wytarta czy ko moze byc przyczyna?
Pestek
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): So paź 29, 2016 7:26 pm
Imię: Rafał
Motocykl: Honda CB450s
W siodle: <100 kkm

Re: Honda CB450s

Postprzez Wesoły Dyzio » Śr lis 02, 2016 11:41 am

Pestek napisał(a):Witam od kilku dni jestem posiadaczem Hondy CB 450s. Przed zakupem zostałem poinformowany o tym,ze trzeba wymienic zaworki pływaka bo długo stała i nie trzymają. Jednak juz po zakupie okazało sie,ze to jednak nie to,zaworki trzymaja, poziom paliwa w komorach jest ok,ale gdy prubuje uruchomic silnik to na ssaniu to chodzi tylko musze ja trzymac lekko na gazie, a gdy tylko sie lekko zagrzeje to zalewa swiece i juz wogóle nie mozna uruchomic slinika. Gazniki czysciłem,wydmuchane powietrzem, dysze czyste,ssanie swobodnie sie cofa,a nadal swiece zalane. Myslałem ze moze sprezanie słabe lecz na manometrze pokazuje 12,5 bar niemal na dwóch cylindrach.Nie siedze w takich modelach,ale zauważyłem ze gdy wyjme iglice z membrany i umieszcze na miejscu ma luz jakby była wytarta czy ko moze byc przyczyna?

A poinformowano Cię o powitalni forumowej ? A o tym, że piszemy po polsku na forum ? Jeżeli nie, to teraz Cię informuję :dusgust:
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm


Powrót do Szosowo - turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości