Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Re: CBF 1000 światła

N maja 24, 2020 4:57 am

A problem będzie w przypadku dzwona. Żaden ubezpieczyciel nie wypłaci kasy jak masz niehomologowane światła.

Re: CBF 1000 światła

So cze 20, 2020 11:22 am

Jeśli już bawić się w ledy, to tylko w takiej wersji:

https://youtu.be/BVSpYu6qNxQ

Biorąc pod uwagę profesjonalizm wykonania, w oczy rzuca się nieżyciowość przepisów.

Re: CBF 1000 światła

Wt cze 30, 2020 6:38 pm

Bieder1 napisał(a):Tylko ja podałem link nie do chińskich produktów a do Bosma. Mogę też kupić Philipsa. Nie chodzi żeby mieć tylko LED, ale coś co świeci.
https://youtu.be/17sVHfR5zIc


Tylko dalej jest to niezgodne z przepisami o ruchu drogowym (brak homologacji) .

Re: CBF 1000 światła

Śr sie 19, 2020 10:46 am

Witam ja jestem świerzo po zakupie hani i u mnie jest zamontowane coś takiego . Czy ktoś z was widział takie lampy ?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Re: CBF 1000 światła

Cz sie 20, 2020 10:43 am

Ta lampa to przeróbka oryginalnej. Ktoś wstawił soczewki i światło dzienne. Z plusów: najprawdopodobniej lepiej swieci niż oryginał i fajnie wygląda. Z minusów jest w UE nielegalna.

Zrób proszę jakiś filmik albo zdjęcia jak działają poszczególne opcje tej lampy.
Światło drogowe też jest na soczewce? Co jest źródłem światła : halogen czy xenon? Linia odcięcia jest dobra ?

Re: CBF 1000 światła

Cz sie 20, 2020 2:44 pm

Jutro postaram się dożucić jakieś zdjęcia . Ogulnie świeci fajnie . Światła zrobione na xenonie ,przetwornice zalożone pod czaszą . Mijania i drogowe to samo światlo tylko mijania wygląda tak jakby było zamykane polowa lampy. Tylko teraz kwestia przeglądu bo pewnie będzie z tym problem
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Re: CBF 1000 światła

Cz sie 20, 2020 3:16 pm

Nie powinno. To nie przeróbka polegająca na wsadzeniu palnika zamiast żarówki tylko kompletny układ optyczny

Re: CBF 1000 światła

Cz sie 20, 2020 3:49 pm

Tak to wygląda . Hania miała przegląd robiony miesiac temu ale to u poprzedniego właściciela i z tego co mówił bez problemu . Byly właściciel to szfagier mojej pani i więc teoretycznie powinien mówić prawde xgood

Re: CBF 1000 światła

So sie 22, 2020 5:54 pm

Witam ponownie więc tak wyglądają światla w mojej hani . Swiatła mijania i drogowe
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Re: CBF 1000 światła

So sie 22, 2020 5:57 pm

Pasek led świeci razem ze światlami
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Odpowiedz