Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Re: Jakie gmole

Wt lut 11, 2014 12:42 pm

no to ja też zamawiam :thumbsup:

dzięki!

Re: Jakie gmole

Wt lut 11, 2014 12:56 pm

Polbaj jeśli to nie problem, moglibyśmy sie zgadać zerknąłbym jak wyglądają te gmole. Oczywiście się nie pali ale myślę nad kupnem czegoś dobrego sprawdzonego.

Re: Jakie gmole

Wt lut 11, 2014 1:51 pm

-patrick- napisał(a):Pany, krótko i rzeczowo:
czy te gmole podejdą do CBF 600 S - 2004r gaźnikowiec.
http://www.motobagaz.pl/gmole-givi-tn36 ... p-569.html

Tak. :msn-wink:

Re: Jakie gmole

Wt lut 11, 2014 8:53 pm

blady2111 napisał(a):Polbaj jeśli to nie problem, moglibyśmy sie zgadać zerknąłbym jak wyglądają te gmole. Oczywiście się nie pali ale myślę nad kupnem czegoś dobrego sprawdzonego.


Spoko, nie ma sprawy. Obecnie jestem na etapie montowania grzanych manetek i porządków z dodatkową instalacją z tym związaną, ale jak się sezon zacznie to powinienem mieć to już ogarnięte i poskładane,to się wówczas gdzieś spotkamy na oględziny :thumbsup:

Re: Jakie gmole

Wt lut 11, 2014 9:07 pm

:thumbsup: oke : - )

Re: Jakie gmole

Cz lut 13, 2014 6:06 pm

Ja je mam akurat ten model i są na prawdę dobre. Zdarzyło mi się motocykl lekko położyć na żwirku i nic się nie porysowało, no oczywiście lekko gmol :hammer: Ale polecam jak najbardziej:)

Re: Jakie gmole

Pt kwi 04, 2014 9:42 am

Hej, mam pytanie : czy ktoś z Was ma zamontowane przy swych maszynach gmole firmy hepco & becker ?

Re: Jakie gmole

Cz lut 19, 2015 3:17 pm

Nadchodzi czas szykowania się do sezonu i "ubierania" motocykla.
CBF 600n, 2008, na wtrysku, z aluminiową ramą. Pytanie - które gmole wybrać? Proszę o radę

Robiłem rozeznanie rynku i najczęściej są polecane:
* GIVI TN456
* Kappa KN456
* SW MOTECH SBL.01.535.100
* inne? jeśli tak, to jakie
Dwie pierwsze pozycje - zdaje się, że to jest to samo.

Które lepiej zabezpieczą motocykl przed uszkodzeniami (silnika, ramy, boczków)?

Swoją drogą denerwują mnie te zdjęcia "poglądowe" w sklepach - nie jestem w stanie zobaczyć, jak faktycznie będą wyglądać te rury.
SW motech znalazłem, starsze givi do gaźnikowców - też. ale do wtrysku nie mogę :(...

Re: Jakie gmole

Cz kwi 16, 2015 6:05 pm

Givi i Kappa to jest dokładnie to samo. Ja kupiłem Kappa, kolega ma Givi i nie zauważyliśmy różnicy.
Ogólnie są bardzo ładnie wykonane, pasują idealnie, szybki montaż.
Polecam

Re: Jakie gmole

Pt kwi 17, 2015 5:58 am

Heed
Miałem w 500, sprawdzone, działają i ładnie wyglądają. :)
Odpowiedz