Honda cbf 600 s

Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym

Honda cbf 600 s

Postprzez Sipel1 » Pt cze 15, 2018 8:32 pm

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Jestem nowym czlonkiem forum jak i swiezym motocyklista. Wiec nie jestem pewien czy w odpowieni sposob rozpoczynam watek:). Sprawa jest nastepujaca! Chce kupić honde cbf 600 s. Jestem ze ślaska i na śląsku chce kupić moto.Mam kilka typów i przy tej okazji ogromna prośba, czy jest na forum osoba ze ślaska ktora na prawde zna sie na temacie i pojechala by ze mna obejrzec- sprawdzic moto? Ja się na tym absolutnie nie znam i nie chcial bym wpasc na mine. Oczywiście odebral bym chetną osobe z wyznaczonego punktu ( w obie strony) plus wikt i naleźne wynagrodzenie. No i dobrze spedzony czasu w doborowym towazystwie :) Czy jest ktoś kto pomoze świeźakowi?Pozdrawiam wszystkich forumowiczów hondy
Sipel1
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): So cze 02, 2018 9:22 am
Imię: Sławomir
W siodle: <100 kkm

Re: Honda cbf 600 s

Postprzez zbyhu » Pt cze 15, 2018 8:43 pm

Witaj,

Zajrzyj do powitalni, napisz coś więcej o sobie, skąd jesteś itd, itp.
Możesz nie znaleźć amatora wycieczki z całkiem nieznajomą osobą :).

Proponuję też w dziale "weryfikacja ogłoszeń" wrzucić te Twoje typy. Ludziska potrafią na forum sporo powiedzieć o sprzęcie na podstawie zdjęć i odsiać gruzy nie warte tracenia czasu i kilometrów.

Pzdr
Obrazek
Avatar użytkownika
zbyhu
Nightmare
 
Posty: 7385
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 6:14 pm
Lokalizacja: Rybnik
Wiek: 40
Motocykl: CBF1000, Tiger900GT
W siodle: >300 kkm

Re: Honda cbf 600 s

Postprzez Sipel1 » Pt cze 15, 2018 8:47 pm

Dzięki za wprowadzenie. Zastosuję się do wskazuwek.
Pozdrawiam:)
Sipel1
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): So cze 02, 2018 9:22 am
Imię: Sławomir
W siodle: <100 kkm


Powrót do Szosowo - turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości