Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Re: Krótkie mocowanie tablicy rejestracyjnej.

Śr gru 01, 2010 10:57 am

Z kolorem mysle ze kwestia gustu, moze gdybym mial nowszy model, z silnikiem w srebrnym kolorze wybralbym inny kolo wydechu.

Ixil przede wszystki urzekl mnie swoja zgrabnoscia, jest w miare krotki, a LEO np dedykowane do CBF sa dluzsze i niespecjalnie mi sie to podobalo..



Fakt zrobil sie niezly OT.. wiec ponawiam prosbe o wypowowiedzi na temat krotkiego mocowania tablicy ! :-)

Re: Krótkie mocowanie tablicy rejestracyjnej.

Pn gru 06, 2010 9:57 am

o widzę ze masz gmole zamontowane mógłbyś mi podesłać zdjęcia jak je zamontowałeś ?? bo nie wiem do końca czy dobrze swoje rozkminiam.. a i miałeś w komplecie jakieś podkładki.?..<używki z allegro> nic nie dostałem ;D

Re: Krótkie mocowanie tablicy rejestracyjnej.

Śr gru 08, 2010 8:55 pm

Nie zrozum mnie źle, ale będzie lepiej jeśli założysz nowy wątek i dokładnie opiszesz w czym problem. Jakieś foty też by nie zaszkodziły. Pewnie znajdziemy jakieś rozwiązanie.

Re: Krótkie mocowanie tablicy rejestracyjnej.

So sty 15, 2011 9:23 pm

Parę wieczorów, karton piwka, kilka paczek petów..

Efekt jest następujący:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Re: Krótkie mocowanie tablicy rejestracyjnej.

So sty 15, 2011 9:48 pm

Browarek Lecha! Też lubię :-)

Re: Krótkie mocowanie tablicy rejestracyjnej.

N sty 16, 2011 10:56 am

Możesz wstawić fotę całego moto, widzianego pod innym katem, jak poprzednio gdy prezentowałeś tłumik?

Re: Krótkie mocowanie tablicy rejestracyjnej.

Śr sty 19, 2011 11:51 am

hehe to widzę że przy najbliższym spotkaniuCBF ;D nie będzie problemu z doborem browarka ;D

sorki za of top... a co do zmniejszenia mocowania.. nie będzie ci nazbyt chlapać na mokrym ?

Re: Krótkie mocowanie tablicy rejestracyjnej.

Śr sty 19, 2011 1:40 pm

Goral1906 napisał(a):hehe to widzę że przy najbliższym spotkaniuCBF ;D nie będzie problemu z doborem browarka ;D

sorki za of top... a co do zmniejszenia mocowania.. nie będzie ci nazbyt chlapać na mokrym ?



Zimny Lech to w końcu to co tygryski lubią najbardziej :D

Co do chlapania, to się okaże, ale wiele motocykli ma bardziej ubogie zadupki, a nikt nie narzeka.



Co do gmoli kupiłem razem z moto.

Re: Krótkie mocowanie tablicy rejestracyjnej.

So maja 30, 2015 6:11 pm

Dziś próbowałem zrobić sobie takie krótkie mocowanie i kiszka. Nie dałem rady zdjąć obecnego, fabrycznego mocowania. Odkręciłem wszystkie śruby które należy odkręcić i nie schodził mi ten tylny "chlapacz" do którego mocuje się tablicę. Czy możecie mi podpowiedzieć o czy mogłem zapomnieć?

Re: Krótkie mocowanie tablicy rejestracyjnej.

So maja 30, 2015 7:05 pm

Zimny lech? Szczyny... Obok piwa nie stało...
Odpowiedz