Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Re: Honda nc 700 podlaczenie scottoiler

Pt sie 28, 2020 9:04 pm

matylda napisał(a):Ja mam tego:
https://www.youtube.com/watch?v=MAYZs5-8CVQ

Piękna perełka i dopieszczona - miło się słucha miód dla moich uszu xdrinks

Re: Honda nc 700 podlaczenie scottoiler

Pn sie 31, 2020 10:33 am

Loobman już od kilku tysięcy smaruje łańcuch w moim NC700x. Montaż dość prosty, wszystko co potrzeba jest w zestawie. Używam oleju przekładniowego i łańcuch jest dobrze smarowany (chyba nawet zbyt dobrze, bo ślady zostawiam po zaparkowaniu). Ogólnie za taką kasę nie kupi się czegoś lepszego. Minusem nc700x jest brak możliwości wpięcia podciśnienia, bo na pewno decydował bym się na coś innego.

Obrazek
Obrazek

Re: Honda nc 700 podlaczenie scottoiler

Pn sie 31, 2020 8:59 pm

Kaplan napisał(a):
Ando napisał(a):a ja polecam cobrra nemo 2,jeszcze prostsza i bardzo niezawodna


Gdyby Cobrra Nemo 2 była w cenie podobnej do Loobmana albo nawet za 200-300 zł, to faktycznie miałaby dużą przewagę. A tak ta olejarka mechaniczna jest droższa od polskich olejarek automatycznych czy brytyjskiego Tutoro Auto, o czym zresztą była mowa wcześniej. Fakt, wykonana jest porządnie, natomiast Loobman, oferując podobną funkcjonalność, jednoznacznie wygrywa ceną.


alez oczywiscie,,,ja swoja kupiłem w Niemczech za 90 E czyli troche ponad 300 zl ,to tylko w Polsce z nas zdzieraja bo nawet najdrozdsza w Niemczech kosztuje 99 E

Re: Honda nc 700 podlaczenie scottoiler

Śr wrz 02, 2020 8:06 am

Ando napisał(a):
Kaplan napisał(a):alez oczywiscie,,,ja swoja kupiłem w Niemczech za 90 E czyli troche ponad 300 zl ,to tylko w Polsce z nas zdzieraja bo nawet najdrozdsza w Niemczech kosztuje 99 E


Średni kurs Euro w 2020 to ok. 4,40 zł, zatem czy cena 90 czy 100 Euro będzie to i tak będzie w okolicy 400-440 zł. Taniej co prawda niż Scottoiler, ale za tą kasę można mieć olejarkę automatyczną lub półautomatyczną. Mechaniczny Loobman to nie więcej niż 115 zł z wysyłką.
Odpowiedz