Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Kontrolka FI nie świeci.

Wt kwi 09, 2019 6:23 pm

Witam. Może ktoś miał przypadek że kontrolka FI nie zapala się po włączeniu zapłonu?
Byłem 700 km od domu, najpierw żarzyła się kontrolka FI, później się zapaliła, po godzinie zgasła. Motocykl zdławiony na wyższych obrotach i głośniejszy.
Teraz kontrolka nie zapala się wcale i po złączeniu zworki również zero odzewu.
Silnik pali dobrze.
Przejrzałem instalację i nic nie znalazłem, może jakieś sugestie lub naprawdę dobry serwis do polecenia jak najbliżej Polski płn-wsch.
Honda CBF1000 SC64 2010r.
Piotr

Re: Kontrolka FI nie świeci.

N kwi 14, 2019 2:36 am

Zrobione, można usunąć post

Re: Kontrolka FI nie świeci.

Pt kwi 19, 2019 7:18 am

To może napisz w czym był problem.

Re: Kontrolka FI nie świeci.

Wt kwi 23, 2019 6:27 am

piotr24 napisał(a):Zrobione, można usunąć post

I co to było?

Re: Kontrolka FI nie świeci.

Śr maja 08, 2019 3:30 am

1 Wyświetlacz z kontrolkami wymieniony, kontrolki się zapaliły.
2 Exup awaria, skasowałem błąd, zaczął pracować, ale jest dziura przy 11tys obrotów na niskich biegach i przy 192km/h na 6 biegu, przycina motor i idzie dalej. Błąd 34 więc chyba ecu będzie do wymiany. Szrot

Re: Kontrolka FI nie świeci.

Pn lis 25, 2019 7:02 pm

Witam. U mnie również był problem z zaworem EXUP. Okazało się, że zgrzewy, na których zawór zamocowany jest do wydechu puściły i podczas próby sterowania nim przez linki wypadał błąd na wyświetlaczu. Demontaż wydechu, ogarnięty spawacz (uwaga na cienkie blaszki mocowania exup) i sprawa załatwiona.
xgood

Re: Kontrolka FI nie świeci.

Śr paź 28, 2020 6:20 pm

Wiem dostane złoty szpadel za odkopanie tematu .I jak zakończyła się sprawa finalnie.

Re: Kontrolka FI nie świeci.

Pt lis 06, 2020 5:52 am

ECU do wymiany, nie dało się naprawić. Przy próbie naprawy padł do końca. Usterka elektroniczna. Wymieniłem na używany wraz z imobilaizerem, kluczykami, wlewem paliwa i zamkiem kanapy, Mi się udało za 750PLN.
Odpowiedz