Kupno cbf 500....

Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym

Odp: Kupno cbf 500....

Postprzez rupert » So sty 07, 2012 6:51 pm

Jak dobrze zrobiony, to i po szlifie cena bedzie wysoka.
Cos jest nie tak, musisz sprawdzic i ocenic.
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8341
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: Kupno cbf 500....

Postprzez Jurek » Pn sty 09, 2012 6:32 pm

raphi napisał(a):
wiktor3966 napisał(a):Panowie , A może to ?
http://otomoto.pl/honda-cbf-600-abs-M2756970.html
Tylko że mi już na strój nie starczy :(

Kup sobie najpierw przynajmniej kurtkę, rękawice, kask i ochraniacze. Jeśli chcesz, mogę Ci swoje sprzedać za 150 zł. Nie widać na nich oznak zużycia = jak nowe. Spodnie motocyklowe kosztują jednak nieco więcej (ale też zapewniają generalnie lepszą ochronę).
ochraniacze-dainese.png

Raphi a jak Ci ogólnie się jeździło w tych ochraniaczach?
Wygoda: czy nie spadały,przesuwały sie itp.
nie grzały latem w kolana(pocenie się)
czy nie drapały w kolana(materiał wewnętrzny)
ogólnie Twoje spostrzeżenia z ich użytkowania, komfort.
Jurek
 

Re: Kupno cbf 500....

Postprzez Jurek » Pn sty 09, 2012 6:46 pm

A w ogóle jeździ ktoś z forum w nakolannikach?
Ciekawy jestem opinii :biggrin:
Jurek
 

Re: Kupno cbf 500....

Postprzez raphi » Pn sty 09, 2012 6:57 pm

Jurek napisał(a):Raphi a jak Ci ogólnie się jeździło w tych ochraniaczach?
Wygoda: czy nie spadały,przesuwały sie itp.
nie grzały latem w kolana(pocenie się)
czy nie drapały w kolana(materiał wewnętrzny)
ogólnie Twoje spostrzeżenia z ich użytkowania, komfort.

Nic z tych rzeczy. Jedyna niedogodność, to po 3 - 4 godzinach w siodle zaczynałem czyć ucisk górnego paska, po wewnętrznej stronie kolana, w zgięciu nogi. Tak jakoś mi ten pasek się tam układał, że przy podkurczonych nogach na CB500 trochę mnie te ochraniacze tam gniotły. Ale poza tym nie było żadnych zastrzeżeń. Zakładałem je na Jeansy. Ochraniacze mają dziurki wentylacyjne i nie czułem w żaden sposób dyskomfortu, nawet w ciepłe dni było całkiem spoko. Gorsze było to, że mi się dupa pociła i siedziało się jak w mokrych spodniach na plastikowym krzesełku.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14114
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Kupno cbf 500....

Postprzez wiktor3966 » So sty 14, 2012 5:05 pm

Przychodzę do was ze smutną wiadomością.....wszelakie plany związane z motocyklem poszły w pizd...Mój poczciwy fiat uno wyzionął ducha i nie opłaca się reanimacja:( w związku że samochód jest jedynym środkiem transportu muszę kupić inny , i na motocykl narazie nie bedzie mnie stać ;( Chciałem wam podziękować za pomoc którą uzyskałem od was,ale spokojnie na motocykl napewno się zdecyduje jak tylko gotówka mi na to pozwoli i napewno bedzie to CBF:) Szerokości !
wiktor3966
Użytkownik
 
Posty: 23
Dołączył(a): Pn sty 02, 2012 7:30 pm
Wiek: 31

Re: Kupno cbf 500....

Postprzez Verus » So sty 14, 2012 5:14 pm

wiktor3966 napisał(a):Przychodzę do was ze smutną wiadomością.....wszelakie plany związane z motocyklem poszły w pizd...Mój poczciwy fiat uno wyzionął ducha i nie opłaca się reanimacja:( w związku że samochód jest jedynym środkiem transportu muszę kupić inny , i na motocykl narazie nie bedzie mnie stać ;( Chciałem wam podziękować za pomoc którą uzyskałem od was,ale spokojnie na motocykl napewno się zdecyduje jak tylko gotówka mi na to pozwoli i napewno bedzie to CBF:) Szerokości !


No to kicha :sad:

Ale - co się odwlecze, to nie uciecze.
Verus
Użytkownik
 
Posty: 53
Dołączył(a): Cz gru 08, 2011 7:01 pm
Wiek: 52
Motocykl: Honda CB600 Hornet
W siodle: <100 kkm

Re: Kupno cbf 500....

Postprzez Jurek » So sty 14, 2012 8:07 pm

wiktor3966 głowa do góry.
Jak to mówią nie dziś to jutro.
Mimo że nie kupujesz w tej chwili zaglądaj tu na forum.
Jurek
 

Re: Kupno cbf 500....

Postprzez raphi » N sty 15, 2012 9:17 am

wiktor3966 napisał(a):Przychodzę do was ze smutną wiadomością.....wszelakie plany związane z motocyklem poszły w pizd...Mój poczciwy fiat uno wyzionął ducha i nie opłaca się reanimacja:( w związku że samochód jest jedynym środkiem transportu muszę kupić inny , i na motocykl narazie nie bedzie mnie stać ;( Chciałem wam podziękować za pomoc którą uzyskałem od was,ale spokojnie na motocykl napewno się zdecyduje jak tylko gotówka mi na to pozwoli i napewno bedzie to CBF:) Szerokości !

Zanim wpadniesz w doła, przeczytaj ten wątek: LINK a po nim już w doła nie wpadniesz :thumbup:
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14114
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Kupno cbf 500....

Postprzez Tiarus » Wt cze 05, 2012 11:32 am

Dziś jadę na "badania" swojej (mam wielką nadzieję :clap: ) przyszłej gangrenki.... :rayof:
Trzymajcie kciuki, żeby okazała się warta poświęconego czasu, energii i kaski :bored:

Czy ktoś ma pomysł na co jeszcze zerknąć przed samym zakupem? Generalnie Mechanik ją poogląda, ale ... tak coś od serca, od siebie? :naughty:


no i... niestety...
Pani Honda była "igła" ale kieckę po drodze zmieniła z błękitnej na srebrną... :dusgust:
reszta... wiadomo
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Kupno cbf 500....

Postprzez thomy » N cze 17, 2012 10:59 am

Asimi widze że szukasz 500tki,współczuje,kupno zadbanej cb czy cbfki graniczy z cudem,mało tego jest niestety,większość wyharatana,ciągle to jest polecany/poszukiwany motong tylko skąd je brać jak tego nie robia od lat?? ale powodzenia :thumbup:
Avatar użytkownika
thomy
Użytkownik
 
Posty: 73
Dołączył(a): So cze 02, 2012 8:31 am
Lokalizacja: Katowice
Imię: Tomek
Motocykl: XJR 1300
W siodle: <100 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Szosowo - turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 90 gości