Kupno cbf 500....

Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym

Re: Kupno cbf 500....

Postprzez Tiarus » N cze 17, 2012 1:40 pm

thomy napisał(a):Asimi widze że szukasz 500tki,współczuje,kupno zadbanej cb czy cbfki graniczy z cudem,mało tego jest niestety,większość wyharatana,ciągle to jest polecany/poszukiwany motong tylko skąd je brać jak tego nie robia od lat?? ale powodzenia :thumbup:


Serdeczne dzięki - powoli zaczynam rozważać 600. Zdaje się, że wielkiej różnicy nie ma, a siedzenie (kluczowe dla mnie) można spokojnie obniżyć do "przepisowego" 770 mm. :naughty:
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Kupno cbf 500....

Postprzez raphi » N cze 17, 2012 1:42 pm

Asimi napisał(a):
thomy napisał(a):Asimi widze że szukasz 500tki,współczuje,kupno zadbanej cb czy cbfki graniczy z cudem,mało tego jest niestety,większość wyharatana,ciągle to jest polecany/poszukiwany motong tylko skąd je brać jak tego nie robia od lat?? ale powodzenia :thumbup:


Serdeczne dzięki - powoli zaczynam rozważać 600. Zdaje się, że wielkiej różnicy nie ma, a siedzenie (kluczowe dla mnie) można spokojnie obniżyć do "przepisowego" 770 mm. :naughty:

Różnica jest ogromna... ale to zależy co jest dla Ciebie ważne. 4 gary vs 2 gary, 57 KM vs 78 KM. To naprawdę robi różnicę :)
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14114
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Kupno cbf 500....

Postprzez Tiarus » N cze 17, 2012 1:49 pm

raphi napisał(a):
Asimi napisał(a): Serdeczne dzięki - powoli zaczynam rozważać 600. Zdaje się, że wielkiej różnicy nie ma, a siedzenie (kluczowe dla mnie) można spokojnie obniżyć do "przepisowego" 770 mm. :naughty:

Różnica jest ogromna... ale to zależy co jest dla Ciebie ważne. 4 gary vs 2 gary, 57 KM vs 78 KM. To naprawdę robi różnicę :)


rafi, na tę chwilę mam 2 gary , 60 KM i 775 mm w kłębie..

Zatem powiedzmy (ostrożnie) że będzie to "rozwój" i nie będzie akcji" wpadła panienka z egzaminacyjnej 250 na 600".
A jeśli kluczowa (niestety) dla mnie wartość jest do przyjęcia to... widzisz jakieś minusy? :question:

To znaczy - co masz na myślli mówiąc "zależy co jest dla Ciebie ważne"?
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Kupno cbf 500....

Postprzez thomy » N cze 17, 2012 2:39 pm

Asimi napisał(a):
thomy napisał(a):Asimi widze że szukasz 500tki,współczuje,kupno zadbanej cb czy cbfki graniczy z cudem,mało tego jest niestety,większość wyharatana,ciągle to jest polecany/poszukiwany motong tylko skąd je brać jak tego nie robia od lat?? ale powodzenia :thumbup:


Serdeczne dzięki - powoli zaczynam rozważać 600. Zdaje się, że wielkiej różnicy nie ma, a siedzenie (kluczowe dla mnie) można spokojnie obniżyć do "przepisowego" 770 mm. :naughty:


róznica jest napewno i to znaczna,choćby wagowo tu już jest spora róznica,co dla kobiety jest b.ważne..,kupno moto na początek to :wallbash:
Avatar użytkownika
thomy
Użytkownik
 
Posty: 73
Dołączył(a): So cze 02, 2012 8:31 am
Lokalizacja: Katowice
Imię: Tomek
Motocykl: XJR 1300
W siodle: <100 kkm

Re: Kupno cbf 500....

Postprzez Tiarus » N cze 17, 2012 2:43 pm

thomy napisał(a): róznica jest napewno i to znaczna,choćby wagowo tu już jest spora róznica,co dla kobiety jest b.ważne..,kupno moto na początek to :wallbash:


True, trudno się nie zgodzić i to też biorę pod uwagę, ale wybór jest pomiędzy
"nie mogę podnieść" (GPZ), "nie mogę podnieść" (CBF 500), "nie mogę podnieść za Chiny ludowe (CBF 600)" .
:lol: :lol: :lol:
Mój sposób to:
1 - nie wywalaj
2 - jak wywalisz, to kładź się obok...

A tak bardziej użytkowo? :naughty:
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Kupno cbf 500....

Postprzez thomy » N cze 17, 2012 3:10 pm

to jednak Cbf 500,klasyk,zwrotny,no i żadnych zbędnych plastików do samodzielnego demontażu,a plastiki są b.drogie niestety :kwasny: ,....szukajcie a znajdziecie :cool:
Ostatnio edytowano N cze 17, 2012 3:20 pm przez thomy, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
thomy
Użytkownik
 
Posty: 73
Dołączył(a): So cze 02, 2012 8:31 am
Lokalizacja: Katowice
Imię: Tomek
Motocykl: XJR 1300
W siodle: <100 kkm

Re: Kupno cbf 500....

Postprzez Tiarus » N cze 17, 2012 3:17 pm

thomy napisał(a):to jednak Cbf 500,klasyk,zwrotny,no i żadnych zbędnych plastików do samodzielnego demontażu,a plastiki są b.drogie niestety :kwasny: ,....szukajcie a znajdziecie :cool:


a szukam, szukam... i nie znajduję.
+ 20 do frustrata :bangin: :bangin:

ale też mam wrażenie, że ladam moment już nie będzie na czym jeździś... :scared:
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Kupno cbf 500....

Postprzez thomy » N cze 17, 2012 3:23 pm

no ewentualnie cb500,klimaty lat 90 :smoke: ,serducho to samo czysty classic :cool: ,powiem Ci że na forum cb500 połowa nowych cebularzy to kobietki :msn-wink:
Avatar użytkownika
thomy
Użytkownik
 
Posty: 73
Dołączył(a): So cze 02, 2012 8:31 am
Lokalizacja: Katowice
Imię: Tomek
Motocykl: XJR 1300
W siodle: <100 kkm

Re: Kupno cbf 500....

Postprzez lukszy » N cze 17, 2012 8:10 pm

Asimi napisał(a):
thomy napisał(a):to jednak Cbf 500,klasyk,zwrotny,no i żadnych zbędnych plastików do samodzielnego demontażu,a plastiki są b.drogie niestety :kwasny: ,....szukajcie a znajdziecie :cool:


a szukam, szukam... i nie znajduję.
+ 20 do frustrata :bangin: :bangin:

ale też mam wrażenie, że ladam moment już nie będzie na czym jeździś... :scared:


poczekaj do października/listopada.... :naughty: :naughty:
Avatar użytkownika
lukszy
Miłośnik
 
Posty: 753
Dołączył(a): So kwi 23, 2011 11:48 am
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 35
Imię: Łukasz
Motocykl: poszukuje

Re: Kupno cbf 500....

Postprzez Tiarus » Pn cze 18, 2012 6:27 am

lukszy napisał(a): poczekaj do października/listopada.... :naughty: :naughty:


Nawet nie strasz.. :dusgust:
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Szosowo - turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 99 gości