Switch to full style
Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym
Odpowiedz

Re: NC750 - oświetlenie - lampa główna led

N lis 01, 2020 9:15 am

Czy to obsługuje obydwa światła - mijania i drogowe ?

Już znalazłem - obsługuje :)

Re: NC750 - oświetlenie - lampa główna led

N lis 01, 2020 2:49 pm

Zajebiste to jest. Właściwie cały układ optyczny w postaci żarówki. Jak kiedyś przestanę się cykać, to też takie założę :)

Re: NC750 - oświetlenie - lampa główna led

N lis 01, 2020 4:23 pm

A zamówiłem, w razie czego będę woził zwykłą na podmiankę :smile:

Re: NC750 - oświetlenie - lampa główna led

Pn lis 02, 2020 4:36 pm

W ncku sie ciezko zaklada.
Zamawoajcie panowie left hand driving bo to znaczy ze kiera w furze jest po lewej stronie, chinskie matołki nie kumaja tego ze ruch prawostronny dziala od tego po ktorej stronie sie jezdzi a nie po ktorej stronie jest kierownica

Re: NC750 - oświetlenie - lampa główna led

Pn lis 02, 2020 4:57 pm

Glub dasz jakiegoś linka do przykładowej oferty z Alli?

Re: NC750 - oświetlenie - lampa główna led

Pn lis 02, 2020 6:04 pm

Zamówiłem wersję z pasywnym chłodzeniem - jest niby trochę słabsza - wersję Left-Hand Drive .

https://pl.aliexpress.com/item/4000116539453.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.98475c0fnGYZ8v

Glub duża jest różnica w porównaniu do zwykłej H4 ?

Re: NC750 - oświetlenie - lampa główna led

Pn lis 02, 2020 7:41 pm

Siemka wszystkim
Zibi co do lampy LED mam te same odczucie Honda dała dupy na fabrycznych światlach gówno widać Kumpel jak jedzie za mną na GSie w ciemności to ja mogę swoje wyłączyć Do tego źle zestroili długie z mijania Jak dam wyżej mijania żeby dalej świeciły i w dzień były widoczne to drogowe w niebo strzela

Re: NC750 - oświetlenie - lampa główna led

Pn lis 02, 2020 7:58 pm

Czy można coś z tym zrobić żeby ten led fabrycznych jakoś lepiej swiecil i czy jest możliwość przestawić oddzielnie mijania i drogowe? Trudno mi ustawić tak światła żeby mijania świeciły na tyle daleko zeby można było jakoś jechać ale żeby wtedy drogowe nie walczy w niebo
Jak ustawie w miarę drogowe to mijania świecą zbyt blisko a kumple wtedy mówią że nie widać światła w lusterkach jak jade przede mną Ogólnie to kicha te światła zmajstrowała Honda

Re: NC750 - oświetlenie - lampa główna led

Wt lis 03, 2020 8:12 am

konjo8ds napisał(a):Glub dasz jakiegoś linka do przykładowej oferty z Alli?


Ja brałem stąd

https://a.aliexpress.com/_mMIRdKt

maćko napisał(a):Glub duża jest różnica w porównaniu do zwykłej H4 ?


Dla mnie wystarczająca na plus choc moglo by byc lepiej

Re: NC750 - oświetlenie - lampa główna led

N lis 08, 2020 7:04 pm

@PiterW - Czyli mi się nie wydaje. Niestety trzeba coś wykombinować z dodatkowym oświetleniem jazda z takim świecidełkiem zamiast lampy nie jest bezpieczna.
Zainspirowałem się fotką z jednego ogłoszenia
Obrazek
Wydaje mi się to sprytnym rozwiązaniem - pod owiewką "dzioba" jest wzmocnienie do którego można przykręcić lampę i kombinuję jaką wybrać, bo póki co kupiłem na allegro taką
Obrazek
Niby ma "homologację" ale na drogę się nie nadaje - świeci wiązką w dal ale dodatkowe diody rozpraszają świało na wszystkie strony i na drogę się nie nadaje. Lampa musi mieć odcięcie.
Odpowiedz