CBF 1000 rekomendacja

Dział poświęcony motocyklom szosowo turystycznym

Odp: CBF 1000 rekomendacja

Postprzez rupert » N lut 12, 2012 1:24 pm

Po parkingowkach zazwyczaj sladu nie ma bo sa latwe do naprawienia. Po szlifie trudniej poskladac i niedociagniecia tlumaczy sie parkingowkami. Jak slysze "parkingowka" od sprzedajacego to mnie skreca :bash: A ze kupowalem 7'mio latka, to troche tego bylo.
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8341
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: CBF 1000 rekomendacja

Postprzez RxxxP » N lut 12, 2012 3:00 pm

ppawel napisał(a):
Lucskywalker napisał(a):http://allegro.pl/honda-cbf1000-salon-polska-z-dodatkami-i-11tys-km-i2035986876.html

hejka
widziałem ten motocykl...ma pkrzekrzywioną całą czaszę z owiewkami (z jednej strony motocykla przylega dużo bardzie niż z drugiej). czyli stelaż jest "przekoszony" . czasza przy reflektorach też jest nie do końca idealnie złożona - elementy nie są idealnie spasowane.

Pozdrawiam


Moje spostrzeżenie jest takie: Kiedyś przed kupnem mojej wcześniejszej CBF byłem w Auto Witolinie i szczególnie przyglądałem się zamocowaniu czasy w fabrycznie nowym motocyklu. Też nie była idelanie skręcona. Odległość od czasy do zbiornika plaiwa z lewej i z prawej strony była jakby inna, dodatkowo jak dotkniesz narozników tej elementów czasy lakierowanej i elementu deski roadzielczej (czarne tworzywo) gdzie w punktach stykają się przy mocowaniu lusterek też swtierdzisz, że nie jest to dokładny montaż. Tak, że na to bym aż tak nie zwracał uwagi. Po prostu wydaje mi się, że na szybkim montażu te elementy muszą być dokładniej spasowane a nie są, co wynika z samego spasowania elementów lub technologicznie za mało czasu mają przy składaniu motocykla na ten element. Powtarzam, że przyglądałem się temu dokłądnie i też byłem zdziwiony.
RxxxP
 

Re: CBF 1000 rekomendacja

Postprzez gruf » Pt kwi 06, 2012 11:52 am

Witam wszystkich, rozglądam się za CBFką, i ta wpadła mi w oko:

http://allegro.pl/bezwypadkowa-honda-cb ... 83259.html

Co sądzicie po opisie i zdjęciach, może ktoś polecić warsztat w okolicach Leszna gdzie przed zakupem można by sprawdzić moto?

Wisi na allegro już dłuższy czas stąd moje wątpliwości....a do Leszna mam kawałek.

Z góry dziękuję za pomoc.
gruf
Nowicjusz
 
Posty: 12
Dołączył(a): Śr mar 28, 2012 9:12 pm
Lokalizacja: Łódź
Wiek: 44
Motocykl: CBF 1000 A7
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 1000 rekomendacja

Postprzez 4kowal » Pt kwi 06, 2012 4:34 pm

Ja ją kojarzę od wakacji 2011, kiedy sam szukałem motocykla.
Obrazek
Avatar użytkownika
4kowal
Maniak
 
Posty: 1305
Dołączył(a): Cz sie 11, 2011 12:38 pm
Lokalizacja: Legionowo
Wiek: 41
Imię: Michał
Motocykl: CBF600SA '08
W siodle: <100 kkm

Re: CBF 1000 rekomendacja

Postprzez korea83 » Pt kwi 06, 2012 9:58 pm

Sam zastanawiałem się nad zakupem tego motocykla z racji tego, że do Leszna mam bardzo blisko, ale koniec końców podarowałem sobie tą sztukę (nie oglądałem motocykla, a jedynie stwierdziłem, ze "lyter" na początek to bardzo zły pomysł ;) ). Motocykl faktycznie jest do wzięcia już od dłuższego czasu. Jeśli dobrze pamiętam to początkowo gość chciał za niego 13k i dopiero po jakimś czasie podbił cenę.


Co do sprawdzenia motocykla w Lesznie to jest tam salon kawasaki, gdzie kupiłem swoją cbf, więc ewentualnie tam można dokonać oględzin w asyście kogoś kto rzuci fachowym okiem.
Obrazek
Avatar użytkownika
korea83
Nowicjusz
 
Posty: 11
Dołączył(a): So paź 22, 2011 7:46 pm
Lokalizacja: Kościan
Wiek: 40
Motocykl: Honda CBF 600 NA '09

Re: CBF 1000 rekomendacja

Postprzez jasiek » N gru 09, 2012 3:45 pm

Jestem w trakcie zmiany z v stroma na cbf 1000-jest w Bielsku w kolorze białym z 2011 ale widze ten sprzet od kwietnia
Czy ktoś wie coś wiecej na jej temat
jasiek
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): N gru 09, 2012 3:20 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Imię: jasiek
Motocykl: cbf 1000 SC64
W siodle: >300 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Szosowo - turystyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 46 gości