Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Re: Odcięcie CBF 125

N lip 28, 2013 10:42 am

jasne, spoko, żarty. Ale nie katuj :-)

Re: Odcięcie CBF 125

N lip 28, 2013 5:22 pm

Jak raz na jakiś czas zdaży się odcinka w czasie jazdy, to wielkiej tragedii nie ma. Lepiej jednak tego unikać.
Natomiast krecenie silnika do odcinki na luzie, to rzeźnia dla układu korbowego.

Re: Odcięcie CBF 125

Wt lip 30, 2013 9:23 pm

Spoko, problem wynika w tym że nie mam obrotomierza więc nie mam pojęcia ile to obrotów, bez przesady że pierdząca kosiarka, wgl zajebisty ma start i jestem z tego dumny ale dzięki za odp, niby szoso-turystyk ale wygląda i zachowuje się lepiej niż jego kumpel cbr.

Re: Odcięcie CBF 125

Śr lip 31, 2013 6:09 am

Hitman038 napisał(a):Spoko, problem wynika w tym że nie mam obrotomierza więc nie mam pojęcia ile to obrotów, bez przesady że pierdząca kosiarka, wgl zajebisty ma start i jestem z tego dumny ale dzięki za odp, niby szoso-turystyk ale wygląda i zachowuje się lepiej niż jego kumpel cbr.


Trzeba było od razu pisać, że o takie odcinki chodzi. Ta odcinka zabezpiecza silnik, więc nic strasznego, jednak kręć trochę niżej. Później wyczujesz moto i będziesz wiedział kiedy należy zmienić bieg, w moim przypadku jakoś nie doprowadziłem cbf 125 do odcinki, a na pewno nie na najwyższych biegach. Zgodzę się z Tobą że niepozorny ale daje radę :)

Re: Odcięcie CBF 125

Cz sie 01, 2013 7:10 am

a w naszym jest już obrotomierz :tongue:

a moto jest tak ciche, że dopiero jak zerkniesz na zegary to widzisz jak wysokie obroty są

Re: Odcięcie CBF 125

Cz sie 01, 2013 9:23 am

nie zmieniam biegów przy odcięciu jakby co :P
Odpowiedz