Honda Mtx 50 problem z cylindrem

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Honda Mtx 50 problem z cylindrem

Postprzez dawid12543 » Wt lis 24, 2015 6:24 pm

Witam, kupiłem honde mtx 50 (4 BIEGOWĄ) odpalała bardzo dobrze, ale po rozebraniu okazało się, że na cylindrze jest duża rysa, a tłok nie daje się do dalszego użytkowania. Po zmierzeniu okazało się, że tłok który siedział miała aż 45mm to dużo jak na 50 ccm ( cylinder więc musiał przejść kilka szlifów skoro siedział taki tłok, a na cyl. był grawer 49ccm. Chyba, że oryginalnie taki? ) Dziure na cylindrze da się zakryć, ale trzeba zrobić 2 szlify, więc tlok zwiększy się do 46,5 ( A takiego tłoka z odpowiednim sworzeniem nie ma ) Kupiłem więc cały zestaw ( Cylinder + tłok ) Airsal 70 ccm ( Bo chciałbym, żeby ten cylinder był 70, 50 jest za słaby) Gdy go kupiłem, okazało się, że rozstaw śrub nie pasuje ( 3 pasują, jedna nie) Po fakcie okazało się, że jest to owszem cylinder do mtx 50, ale do 5 biegowej. Czy wiecie gdzie moge dorwać taki cylinder i tłok do mojej 4 biegowej? Co teraz mam robić? Może jakaś firma która robi na zamówienie?
dawid12543
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt lis 24, 2015 6:04 pm
Imię: Dawid
Motocykl: Honda Mtx 50
W siodle: <100 kkm

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości