Niska predkość maksymalna

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Niska predkość maksymalna

Postprzez xxxczokxxx6000 » Pn lis 18, 2019 11:57 pm

Witajcię . Mam pc38 (gaźnik) otóż Moto kupiłem niby z pełną mocą , blokowałem je na A2 blokada była na przepustnicach pod plastikowymi przykrywkami tak aby się za bardzo nie otwierała wkręcone sroby które zostały usunięte Moto niby odzyskało moc idzie bardzo dobrze ale prędkość według GPS to 167 km/h nie pomogą redukcję czy też wyższe biegi . Na łączeniu puchy z gaźnikami nie ma zwężki . Mam 167km /h na np 4biegu obroty nie rosną daje wyższy też nie rosną predkość stoi w miejscu co może być nie tak .Ogólnie cieżko mi określić czy moc jest pełna chociaż wydaje mi sie że nie zupełnie bo widziałem jak CBF wyrywały na koło z gazu a u mnie jedynie z strzału
xxxczokxxx6000
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn kwi 29, 2019 9:22 pm
W siodle: <100 kkm

Re: Niska predkość maksymalna

Postprzez bogd74 » Wt lis 19, 2019 10:17 am

A wcześniej przed blokowaniem prób nie robiłeś?
Avatar użytkownika
bogd74
Użytkownik
 
Posty: 153
Dołączył(a): Śr sie 21, 2019 7:19 pm
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Imię: Bogusław
Motocykl: HondaCB750 RC38 i 42
W siodle: <100 kkm

Re: Niska predkość maksymalna

Postprzez -patrick- » Wt lis 19, 2019 10:48 am

pokaż mi cbf 600 co wyrwie na koło z gazu...na seryjnym napędzie oczywiście.
jak strzelisz ze sprzęgła to wyrwiesz, ale na pewno nie z gazu...
167km/h to na pewno zbyt mało i skoro nie przyspiesza dalej a powinna iść na 4 lekko do odcięcia to gaz nie do końca się otwiera.
może nie tylko w przepustnicy było grzebane a może nie do końca się otwiera, ewentualnie gaźnik do regulacji.
Avatar użytkownika
-patrick-
Nightmare
 
Posty: 4719
Dołączył(a): Pn cze 17, 2013 7:23 am
Lokalizacja: Poznań
Imię: Patryk
Motocykl: KTM 1290 SAT
W siodle: <100 kkm

Re: Niska predkość maksymalna

Postprzez xxxczokxxx6000 » Śr lis 20, 2019 9:31 pm

Przed blokowaniem prób nie robiłem zeby nie zwiększać ryzyka kontroli , gaźnik przed blokowaniem był czyszczony uszczelki wymienione i wyregulowany bo wcześniej nie pracował na wolnych na wszystkich cylindrach po już jest ok . Co do otwarcia gazu to powiem tak na 1.2.3 zrobię odcinke . A wyrywania na kole z gazu chodzi mi o podbicie typu gaz puszczasz gaz i spowrotem szybko gaz widzieć masę fmikow z YT jak tak robili
xxxczokxxx6000
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn kwi 29, 2019 9:22 pm
W siodle: <100 kkm


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 34 gości