Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

DEMONTAŻ ZEGARÓW- PODŚWIETLENIE

Śr lut 29, 2012 7:12 pm

Witam. Mam problem: spaliła mi się żaróweczka podświetlająca obrotomierz i nie potrafię zdemontować obudowy, żeby sprawdzić jaka no i przede wszystkim żeby wymienić. Odkręciłem z tyłu 5 śrubek, lampę, pod półką 2 śruby od obudowy, wszystko się rusza i chodzi, ale nie idzie tego wyciągnąć. Stacyjki nie ruszyłem bo nie wiem po prostu jak.

Proszę o rady

Re: DEMONTAŻ ZEGARÓW- PODŚWIETLENIE

Śr lut 29, 2012 7:21 pm

Zamykam temat, już znalazłem. Masakra, nie wymieniam żaróweczki.

Re: DEMONTAŻ ZEGARÓW- PODŚWIETLENIE

Śr lut 29, 2012 7:35 pm

to napisz jak to się dalej potoczyło z tą wymiana, może się komuś przyda ;)

Re: DEMONTAŻ ZEGARÓW- PODŚWIETLENIE

Śr lut 29, 2012 8:09 pm

@ lukszy

dzemzmaslem napisał(a): Masakra, nie wymieniam żaróweczki.


chyba się potoczyło niezaciekawie :wink:

Re: DEMONTAŻ ZEGARÓW- PODŚWIETLENIE

Śr lut 29, 2012 9:43 pm

Witam również nie działa mi podświetlanie ale prędkościomierza i chciałbym się za to zabrać może ktoś rozbierał i udzieli informacja jak to najlepiej i bezboleśnie zrobić ..

Re: DEMONTAŻ ZEGARÓW- PODŚWIETLENIE

Śr lut 29, 2012 9:57 pm

Żeby dostać się do licznika, trzeba poluzować mocowanie lag w górnych półkach, odkręcić kierownicę, odkręcić górna półkę, najlepiej jeszcze odkręcić reflektor, zdemontować stelaż reflektora i dopiero można się dobrać do licznika.

Re: DEMONTAŻ ZEGARÓW- PODŚWIETLENIE

Śr lut 29, 2012 10:22 pm

maćko napisał(a):Żeby dostać się do licznika, trzeba poluzować mocowanie lag w górnych półkach, odkręcić kierownicę, odkręcić górna półkę, najlepiej jeszcze odkręcić reflektor, zdemontować stelaż reflektora i dopiero można się dobrać do licznika.

hehe chyba lepiej nie mogli tego ukryć :kwasny:

Re: DEMONTAŻ ZEGARÓW- PODŚWIETLENIE

Śr lut 29, 2012 11:13 pm

jaaaa jeeeebeeeee.... :wallbash: :scared: ale tak na pocieszeszenie pomyślcie ile roboty mają posiadacze CBF600S...

Re: DEMONTAŻ ZEGARÓW- PODŚWIETLENIE

Cz mar 01, 2012 6:34 am

Chyba mniej ;)
W każdym razie półek i reflektora ruszać nie trzeba.
Wystarczy zdjąć wypełnienie zegarów i konsola zegarów trzyma się na 4 śrubach.
Ale już nie pamiętam, co trzeba zdjąć, żeby wypełnienie zegarów zlazło :).

Re: DEMONTAŻ ZEGARÓW- PODŚWIETLENIE

Cz mar 01, 2012 6:56 am

zbyhu napisał(a):Ale już nie pamiętam, co trzeba zdjąć, żeby wypełnienie zegarów zlazło :)


Szybę, przednie i tylnie koło wraz z wahaczem zbiornik paliwa obudowę zadupka, zdjąć albo zbić lampę, poluzować silnik i jeszcze pare drobiazgów :naughty:
Odpowiedz