Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Re: kolor

Pt lis 09, 2012 7:44 pm

jokansen napisał(a):Ale zauważcie, że to naklejki do 600, do 500 do tej pory poza tym sklepem z linku nie widziałem. 82 zł - fakt zdzierstwo.

Zdzierstwo to było prawie 150zł za napis "Kawasaki" na zbiornik do ZR7S :eek: Oczywiście w ASO
Zamówiłem w firmie Grafnet. Szybko, dobrej jakości i w dobrej cenie.

Re: kolor

So lis 10, 2012 12:23 pm

Nawet jak są grubsze to i tak pod lakierem bezbarwnym tego nie zmierzysz ;)

Re: kolor

N lis 11, 2012 8:23 pm

A z ciekawości - malujesz cały motocykl? Orientowałeś się już może w kosztach? Ja bym chciał swoją przemalować ale nie wiem czy mi budżet pozwoli :biggrin: W przyszłym tygodniu stawiam moto na serwis. Troszkę rzeczy do zrobienia się nazbierało więc spustoszenie w kieszeni może być spore hehe

Re: kolor

N lis 11, 2012 8:27 pm

wtrącę się, za Nkę zapłaciłem niecałe 600 zł (wyciąganie wgniotki na baku, lakierowanie baku, dupy lewo i prawo i błotnika)

Re: kolor

Pn lis 12, 2012 9:51 am

turos napisał(a):Nawet jak są grubsze to i tak pod lakierem bezbarwnym tego nie zmierzysz ;)

Raczej się nie uda. Malowanie naklejek wymaga specjalnej naklejki i lakieru.

Re: kolor

Śr lis 14, 2012 3:28 pm

Zgadza się - lakierowanie naklejek to nie takie piardnięcie w bambus jak mogłoby się wydawać. Jakiś czas temu czytałem wątek na jakimś forum lakierników i panowie wymieniali szereg przeszkód i trudności podczas kładzenia klaru na naklejki.

Re: kolor

Cz cze 21, 2018 9:02 pm

Odświeże nieco temat :) szukam naklejek do CBF 600 SA rocznik 2010, może ktoś podpowie gdzie szukać? Niestety na alledrogo i grafnecie są naklejki tylko max do rocznika 2009, niestety nie pasują :blink:
Odpowiedz