Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Sklep z częściami moto - Warszawa

Cz mar 22, 2012 11:23 am

Witam,
w najbliższym czasie planuję małe zakupy do mojej cbfki - klocki hamulcowe, filtry itp. Czy możecie polecić jakieś sklepy stacjonarne w Warszawie z częściami do cbf ? A może jednak lepiej przez net-a ?
To samo pytanie odnośnie strojów. Do tej pory zaopatrywałem się w motoakcesoriach i free and fun. Znacie jakiś sklep gdzie byłby spory wybór butów ?

pzdr
Piotrek

Re: Sklep z częściami moto - Warszawa

Cz mar 22, 2012 2:13 pm

Sprawdź larsona, Ścigacz.pl, Motochallenge, motoakcesoria, wszystkie maja wersję www sklepów z odbiorem w Wawie

Re: Sklep z częściami moto - Warszawa

Cz mar 22, 2012 2:39 pm

Prawdę mówiąc to nie chodzi mi o uniknięcie przesyłki tylko możliwość "pomacania" towaru. Problem z wysyłkowymi sklepami nawet umożliwiającymi odbiór osobisty jest taki, że wiele towarów jest "na zamówienie" więc nie ma możliwości np. przymiarki ciucha czy buta przed kupnem.

Re: Sklep z częściami moto - Warszawa

Cz mar 22, 2012 2:49 pm

A co chcesz klocki, filtry, oleje pomacać? :msn-wink:

Dla takich zakupów to polecam szukać dobrej ceny, ja np zaraz jadę do sklepu bo wiem że tam dostanę ofertę atrakcyjną, ale nie ma znaczenia czy net, czy real. Co innego jak trzeba przymierzyć rozmiar, np rękawic

Re: Sklep z częściami moto - Warszawa

Cz mar 22, 2012 3:32 pm

Jasne, że części macać nie potrzebuję :naughty: Co innego ciuchy - tu zdecydowanie muszę dotknąć, założyć itd.

Re: Sklep z częściami moto - Warszawa

Cz mar 22, 2012 7:45 pm

jeśli chodzi o wszystko do eksploatacji (oleje, płyny, filtry, klocki, świece itp itd) to polecam Ci sklep Kacper Motor na rogu Łodygowej i Radzymińskiej (na przecikow McDonalds). Dobre ceny, dobrze doradzą, a jak czegoś nie maja to zamówią w szybkim czasie i z nowodworów masz niedaleko ;)

Re: Sklep z częściami moto - Warszawa

Cz mar 22, 2012 9:41 pm

W Motoriście mają teraz dużo ciuchów. Podobnie w Liberty na Łopuszańskiej.

Co do części, to nie pomogę.

Re: Sklep z częściami moto - Warszawa

Cz mar 22, 2012 9:45 pm

fragles napisał(a):W Motoriście mają teraz dużo ciuchów. Podobnie w Liberty na Łopuszańskiej.

Co do części, to nie pomogę.


będe musiał podjechac do Motoristy zobaczyć jak to wygląda bo jak tobrze pamietam to InterMotors tam się wprowadziło. Ogólnie w InterMotors dużo znajdziesz i w Honda Plaza na Malowniczej jest masa ciuchów tych marek bardziej znanych.

Re: Sklep z częściami moto - Warszawa

Cz mar 22, 2012 9:59 pm

Sporo ciuchów jest także ostatnio w MCSie (Honda przy Prymasa Tysiąclecia)

Odp: Sklep z częściami moto - Warszawa

Pt mar 23, 2012 12:05 am

Fajnie Wam tam w W-wie pod wzgledem sklepow...
Odpowiedz