Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Re: pielęgnacja motocykla

Wt sie 28, 2012 1:53 pm

a ja mam pytanie czy ktoś używał może pianownicy kärcher'a ? bo zastanawiam się czy dokupić własnie ją do myjki czy lepiej może tą ręczną Epoc'a ?? bo wydaje mi się że chyba lepszy efekt krycia powierzni jest właśnie dzięki tej ręczniej ( tam ciśnienie powietrza wypycha środek myjący) a w kärcher'a woda i pewnie dodatkowo rozcięcza zastanawia mie właśnie jak to działa i też czy do kärcher'a lejemy sam środek myjący czy też rozcieńczony ale w jakiś innych porporcjach ??

Re: pielęgnacja motocykla

Wt sie 28, 2012 2:21 pm

Krzysiek (albo ktoś inny) pisał tu chyba że pianownica przy myjce jest kiepska, rozcieńcza środek i jest mało ekonomiczna.

Re: pielęgnacja motocykla

Wt sie 28, 2012 2:36 pm

ok to przepraszam za ot :notworthy: musiałem przegapić :bash: :msn-wink:

Re: pielęgnacja motocykla

Śr sie 29, 2012 7:39 am

Pianownica ręczna przy myciu motocykla ma duży plus tz nanosi się pianę dokładnie tam gdzie chcemy nie zalewamy siedzeń plastików itp :).

Re: pielęgnacja motocykla

Śr sie 29, 2012 3:36 pm

Krzysiek napisał(a):PS. Czy moge kożystac z waszych opinii wystawianych na forum dotyczących preparatów które sprzedaje w swoim sklepie.
Pozdrawiam.


Z moich możesz :)

Re: pielęgnacja motocykla

Wt sie 20, 2013 12:42 pm

Chciałbym zakupić pianę http://sklep.beps.pl/daerg-monostatic-piana-aktywna-mozna-stosowac-na-rozgrzany-lakier-1l-p-96.html tylko nie wiem czy do niej potrzeba opryskiwacz czy pianownicę? Proszę o wyjaśnienie mi różnic:)

Re: pielęgnacja motocykla

Śr sie 21, 2013 7:23 am

2pak, pisz albo na PW do Krzyśka, albo kontaktuj się przez podany numer na GG lub do BEPSA.
On rzadko bywa na forum (ostatnio 4 miesiące temu), a do tego tematu też nie zagląda regularnie.

Wiem, bo sama zamawiałam i kontaktowałam się na około. ;)

Re: pielęgnacja motocykla

Cz maja 19, 2016 3:54 pm

Co polecacie do pielęgnacji kokpitu/czachy? U mnie czarne elementy nieco zgubiły czerń, a chciałem zrobić Hance dobrze, za to, że tak ładnie przewiozła mnie na zlot. Macie jakiś sprawdzony środek który wydobędzie czerń? Zakupiłem dzisiaj motula wash & wax ale jak czytam to raczej tylko do elementów lakierowanych... Z góry dzięki.

Re: pielęgnacja motocykla

Cz maja 19, 2016 4:34 pm

Plak zapewne;)

Re: pielęgnacja motocykla

Cz maja 19, 2016 4:42 pm

Plak to shit. Kup sobie natural Look od poorboy i tego użyj.
Odpowiedz