[PYTANIE] Żarówka postojowa

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Re: [PYTANIE] Żarówka postojowa

Postprzez benekk » N lip 14, 2013 11:12 am

Dobre !!

Ale wcale sie im nie dziwie :)
Manual mowi, ze 5W, a katalog online, ze 4W :D
Same serwisy pewnie rzadko zmieniaja, wiec dobrze nie wiedza ;)

Mozliwe, ze bylo przejscie od ktoregos roku modelowego. W kazdym razie stawiam na 5W.
Na stacji takie cudenko kosztuje pewnie maks. 2PLN, wiec pomylka mimo wszystko niewiele bedzie kosztowac.

Jesli okaze sie, ze 5W "za gruba", to daj znac - podjade i ja od Ciebie odkupie. Bede mial na zapas ;)

Bierz 5W... I daj znac potomnym czy pasuje !
benekk
Użytkownik
 
Posty: 26
Dołączył(a): Cz kwi 26, 2012 3:00 pm
Imię: Kuba
Motocykl: CBF 600 N/A
W siodle: <100 kkm

Re: [PYTANIE] Żarówka postojowa

Postprzez suvv » Śr lip 17, 2013 8:26 am

Dobra, na krzywy ryjek kupiłem W5W i T4W...

Zabrałem się za demontaż i wyszło, że PC43 wersja N ma T4W (manual i serwisy mówi różnie). Na szczęście W5W się nie zmarnowała, bo wymieniłem żaróweczkę w podświetleniu tablicy rejestracyjnej - tam siedzi W5W.

Tyle w temacie... :thumbsup:

P.S wszystko pięknie, ładnie... na stacji to 2zł... ale jak ja zmieniałem na żarówki Osram cool blue i Philips BlueVision to cena robi się już inna (nie ukrywam, że różnica wizualna jest bardzo duża). Do tego zmieniłem H4 na Osram X-Racer i po jeździe w nocy potwierdzam, że jest więcej światła na drodze :msn-wink:
Obrazek
"Nie ważne jaki masz przebieg za sobą, jadąc na dwóch kółkach w głowie zawsze będzie siano..."
Avatar użytkownika
suvv
Użytkownik
 
Posty: 82
Dołączył(a): N sty 27, 2013 9:08 am
Lokalizacja: W-wa
Wiek: 41
Imię: Michał
Motocykl: cbf600n 08'
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 144 gości