Blokada kierownicy w CBF500

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Re: Blokada kierownicy w CBF500

Postprzez konjo8ds » Pn maja 14, 2012 5:31 pm

rupert napisał(a):@konjo8ds, teraz po zlocie i poznaniu, łatwiej mi bedzie wychwycić brytyjski humor :clap: Może się zdarzyć, że już cokolwiek napiszesz, a będę myślał, że sobie jaja robisz :pokey: :msn-wink: :notworthy: :thumbup: :rayof:

czasami sam już nie wiem kiedy sobie jajca robię, a kiedy poważnie mówię, więc może być ciężko :msn-wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
konjo8ds
Nightmare
 
Posty: 5342
Dołączył(a): So sty 21, 2012 4:48 pm
Lokalizacja: wawa
Wiek: 42
Motocykl: st1050

Re: Blokada kierownicy w CBF500

Postprzez rupert » Pn maja 14, 2012 5:57 pm

konjo8ds napisał(a):czasami sam już nie wiem kiedy sobie jajca robię, a kiedy poważnie mówię, więc może być ciężko :msn-wink:

Może łatwiej :msn-wink:
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8341
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: Blokada kierownicy w CBF500

Postprzez landryn87 » Pn cze 04, 2012 8:45 pm

Witam Panowie również miałem problem z blokadą kierownicy za żadne skarby w żadnej poszyci nie mogłem jej włączyć i chciałem kupić nową stacyjkę ale tchnęło mnie i zabrałem się do rozbierania nie powiem że było łatwo żeby dostać się do stacyjki trzeba rozebrać prawie cały przód, półka ,lampę ,kable i inne rzeczy ..po wyjęciu stacyjki okazało się , że ten czepień co wychodzi ze stacyjki zardzewiał wiec rozebrałem stacyjkę na cześć i:) uwaga zęby sprężynki blaszki nie powylatywały z zamka wyczyściłem wszystko nasmarowałem i bez problemu działa :) przy okazji wymieniłem żarówki :) jeśli ktoś potrzebował by pomocy chętnie pomogę ponieważ jest to banalnie proste jak dla mnie.. Pozdrawiam ...
landryn87
Użytkownik
 
Posty: 22
Dołączył(a): N sty 29, 2012 7:54 pm
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Wiek: 36
Motocykl: CBF 500 /2006/

Re: Blokada kierownicy w CBF500

Postprzez konjo8ds » Pn cze 04, 2012 9:06 pm

ja miałem dokładnie ten sam problem - trzpień blokujący kierę zardzewiał :smile: trzeba było rozebrać, przeczyścić i nasmarować. teraz hula jak ta lala :thumbsup:
Obrazek
Avatar użytkownika
konjo8ds
Nightmare
 
Posty: 5342
Dołączył(a): So sty 21, 2012 4:48 pm
Lokalizacja: wawa
Wiek: 42
Motocykl: st1050

Re: Blokada kierownicy w CBF500

Postprzez Turos » Cz lip 19, 2012 1:12 pm

To trochę mnie przeraża, bo też mam ten problem, że nie działa mi blokada... kurde chyba do zimy sobie daruję i jak śnieg spadnie to wieczorem sobie będę rozbierać :P
Może ktoś opisać czynności krok po kroku (dokumentacja foto?) jak rozmontować i dobrać się do blokady?
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7624
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 36
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 66 gości