Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Re: Podstawka centralna - wymiary

Pn gru 06, 2010 9:58 pm

PeterS napisał(a):
motolukasz napisał(a): Polecam takie automatyczne powiadomienia z allegro o nowych wystawionych przedmiotach

Nie wiedziałem, że jest taki myk :) Jak to ustawić?

Poza tym jest jeszcze taki myk, że nie szukasz aukcji z podstawką, tylko piszesz maila do każdego kto ma części do cbf-ki, z zapytaniem czy jej nie ma?
Ja swoją właśnie tak znalazłem - nie było aukcji z podstawką :D

Re: Podstawka centralna - wymiary

Wt gru 07, 2010 7:12 am

motolukasz napisał(a): W okienku wyszukiwarki wpisujesz np. cbf 1000 i szukasz.
Wyświetlają Ci się aukcje. Z prawej strony masz coś takiego jak:
"Dodaj do ulubionych kryteriów wyszukiwania"
Zaznaczasz swoje opcje, a na dole zaznaczasz "włącz subskrypcję".
Trzeba jeszcze tylko zrobić wycięcie na podstawkę w małej osłonce na tłumiku, ponieważ w wersjach bez ABS-u nie ma tego wycięcia./quote]
DZIęKI!
motolukasz napisał(a): Poza tym jest jeszcze taki myk, że nie szukasz aukcji z podstawką, tylko piszesz maila do każdego kto ma części do cbf-ki, z zapytaniem czy jej nie ma?

Tak robiłem - napisałem do ok. 25 gości, odpisało 6, w tym jeden, że "chyba ma gdzieś w stodole i poszuka". Do tej pory nie wrócił, już zaczynam się niepokoić :lol: Mam nadzieję, że jakoś się stamtąd wygrzebie, z podstawką w łapie :lol:

Re: Podstawka centralna - wymiary

Wt gru 07, 2010 1:52 pm

Ja też czekałem jakieś 2 dni na znalezienie podstawki, potem jeszcze 3-4 dni na znalezienie - cytuję dosłownie: "miski ze śrubami" :lol: :lol: :lol: , żeby mieć czym przykręcić podstawkę do motura :lol: :lol: :lol: . Ale finalnie (nie pamiętam dokładnie) 200-250 zł a nie 700-800 :D .

Re: Podstawka centralna - wymiary

Wt gru 07, 2010 4:03 pm

http://allegro.pl/honda-cbf1000-cbf-100 ... 36075.html

ten ma przynajmniej na zdjęciu ;) jak dobrze widze

Re: Podstawka centralna - wymiary

Pt gru 24, 2010 6:57 am

Góral - zadzwoniłem tam jak tylko się pojawiło ogł., ale podstawka już poszła.
Ale już jest :D
70 zł z przesyłką. Lekko nadgryzana przez rudą, może pomaluję jesli mi sie będzie b. nudzić w zimie, zobaczymy. Jeszcze trza skołować śruby, sprężynę i odbojnik i będzie git; w każdym razie > połowa już za mną :wink:
Z tego co z zerknąłem pod moto to chyba do założenia trzeba będzie odkręcić wydechy od puszki kompensacyjnej (?)
Jakimi śrubami jest mocowana podstawka? 2 śruby "normalne" czy jakieś zawleczki itp.?

Re: Podstawka centralna - wymiary

Pt gru 24, 2010 2:12 pm

PeterS to tanio trafiłeś bo ten gościu co Góral wkleił link to chciał 250zł!

Re: Podstawka centralna - wymiary

So gru 25, 2010 1:51 pm

Jurek napisał(a):PeterS to tanio trafiłeś bo ten gościu co Góral wkleił link to chciał 250zł!

Tak, facet wysoko ceni swoje częsci. Dla zbyha za ciężarek do kierownicy wołał 50 zł...

Re: Podstawka centralna - wymiary

So gru 25, 2010 3:40 pm

Widać, że podstawka jest używana, jest w kilku miejscach lekka rdza (ale płytko), więc w sumie OK, to i tak pod podwoziem moto.
Ostatnio też przyszły gmole, więc chyba będzie co robić w 2. dzień świąt ;)
Raphi - jakbyś mógł zerknąć przy okazji zimowego odpalania czy stopka jest mocowana do ramy na zwykłe śruby czy jakoś inaczej, byłbym b. dźwięczny :wink:

Re: Podstawka centralna - wymiary

Wt gru 28, 2010 9:35 am

PeterS napisał(a):Raphi - jakbyś mógł zerknąć przy okazji zimowego odpalania czy stopka jest mocowana do ramy na zwykłe śruby czy jakoś inaczej, byłbym b. dźwięczny :wink:

Dopiero teraz przeczytałem Twoją prośbę (2010-12-28 10:35). Garaż mam w Katowicach, a na codzień przebywam w Krakowie :) Ale możliwe że w weekend podjadę to sprawdzę i porobię zdjęcia.

Re: Podstawka centralna - wymiary

N sty 02, 2011 7:54 pm

Kupa mięci zapodaję zdjęcie centralki z wymiarami. Rurki o średnicy 2,5cm.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Odpowiedz